Daj cynk
Reklama

Aktualności

Użytkownik Foka zbanowany!

Aktualności, 01.04.2008, h. 12:57, dodał: Xie
134

W dniu dzisiejszym nasze grono opuszcza jedna z barwniejszych osób WMasg. Ban podyktowany jest całokształtem działalności.



Wiele osób może zdziwić wiadomość o tym, że Redakcja WMasg postanowiła zbanować wieloletniego użytkownika, moderatora ale także administratora naszego forum. Był on na forum od dawna i wiele z nim dokonaliśmy. A jednak Redakcja nie mogła pozostawać głucha na skargi spływające od użytkowników. A skarg było wiele... Trudno wymienić nam choć połowę z nich: nie uprzejność, wrogość wobec nowych użytkowników, a także sarkazm i złośliwość. Z drugiej jednak strony wielu z nas pozostaną w pamięci wykreowane przez niego złośliwe, ale kultowe już odzywki: "Szukaj", "Bycie zielonym nie zwalnia od myślenia", wplatane porównania IQ do ogórka kiszonego, obrazki z siostrą Leokadią... a także wszechobecne: "Stosuj wielkie litery"

 

Foka zostaje pozbawiony praw administratora, supermoderatora a także możliwości użytkowania forum.

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
marcin1988 01.04.2008, h. 13:14 marcin1988
Dobre Widzę, że 1 kwietnia dopisuje
Flame 01.04.2008, h. 13:17 Flame
ładnie ładnie. napisze to co każdy myśli. Prima Aprilis


aha. wszyscy macie coś na koszulkach pod brodą. BĘC Prima aprilis. łohohoho.

Eh czy to musialo być az tak oczywiste panowie Reg też się zbanuj
trajant 01.04.2008, h. 13:17 trajant
Nie no na to to się chyba nikt nie uda nabrać.
1kwietnia nie zwalnia od myślenia.
Regdorn 01.04.2008, h. 13:21 Regdorn
Ale czy to nie jest prawda, że Foka zasługuje na bana? Czyż nie tego się domagało wiele zbanowanych osób w przeszłości? Sami przejrzeliśmy na oczy i zrobiliśmy krok pojednania w kierunku osób czujących się ciemiężonymi, gnębionymi i niesprawiedliwie traktowanymi. Rozbijamy system, układ i kumoterstwo! Foka igrał już od dłuższego czasu. Trudna to była decyzja, ale kiedyś musiało do niej dojść!
Nanteris 01.04.2008, h. 13:21 Nanteris
hehehe pewnie modliły sie o to setki forumowiczów ;P
HW_Lisu 01.04.2008, h. 13:22 HW_Lisu
A zdziwicie się wszyscy jak Foki nie zobaczycie przez następny tydzień, a potem drugi...

Nie ukrywajmy, Foka przegiął kilka razy za dużo w stosunku do użytkowników, ostatnio nadużył uprawnień w sposób skandaliczny (nie będę tego wyciągał na światło dzienne).

Wmasg nie jest może miejscem gdzie ma panować "wolność słowa pisanego", ale jest na pewno miejscem gdzie nie może być przypadków, gdy ktoś dla swojego widzimisię zaczyna nadużywać zaufania innych.
Tak było w tym przypadku - ja płakać nie będę.
Mam nadzieję, że dyskusji na ten temat nie będzie - pamiętajmy, że Foka zrobił masę dobrych rzeczy i za to, mimo wszystko, należy mu się szacunek.

Z mojej strony EOT
ToMDek 01.04.2008, h. 13:24 ToMDek
Od rana się zastanawiałem czy napiszecie coś w tym stylu
EyraCk 01.04.2008, h. 13:26 EyraCk
Na coś takiego bym nie wpadł
trunk 01.04.2008, h. 13:28 trunk
wladza uderzyła mu do glowy.....
Shadow 01.04.2008, h. 13:29 Shadow
1 kwietnia, ale żart dobry.
Aliant 01.04.2008, h. 13:30 Aliant
Lepszy był by ban dla wszystkich administratorów i moderatorów WMASG
Fizia 01.04.2008, h. 13:30 Fizia
Witam ,



Foka to program do pisania postów on nie istnieje



Pozdrawiam ,


Fizia
pafcio0 01.04.2008, h. 13:30 pafcio0
"Nieuprzejmość" się pisze łącznie!
Jak Foki nie będzie to kto będzie wytykał takie byki?
Majkel86 01.04.2008, h. 13:31 Majkel86
Echhh mogliście wymyślić coś lepszego. Każdy wie, że wmasgowe kolesiostwo się nie skończy nigdy. Może Fence coś o tym powie? Upsss zapomniałem - nie powie bo ma bana. Taki prima aprilis niesmaczny z mojej strony...
Codename666 01.04.2008, h. 13:32 Codename666
Prima Aprilis i nic więcej.
Xie 01.04.2008, h. 13:35 Xie
Fence powie, oj powie... ale na swoim forum. A czytając tego newsa zapewne się uśmiechnie
Pozostaje nam się przekonać, czy wobec takiego obrotu spraw przyjmie zbanowanego pod swoje skrzydła. Kto wie, może już niedługo Foka zabłyśnie znowu... tym razem na Fenc-owym forum?

p.s. A co to jest "wmasgowe kolesiostwo"?
EyraCk 01.04.2008, h. 13:36 EyraCk
A tak btw. za co Fence dostał bana?
HW_Lisu 01.04.2008, h. 13:43 HW_Lisu
Za pisanie od tyłu i do góry nogami ...
Hawk14 01.04.2008, h. 13:43 Hawk14
Za co? Chyba nikt nie zna dokładnej odpowiedzi na te pytania...

Foka pewnie zrobi nowy portal/ forum o tematyce anty wmasg

Jednak nadal uważam to za żart
lemonzawodowiec 01.04.2008, h. 13:46 lemonzawodowiec
Patrzcie! Samolot!
Jangi 01.04.2008, h. 13:51 Jangi
Wystawcie WMASG na allegro!!!
Duscann 01.04.2008, h. 13:51 Duscann
Łahahahha doobre
Wzorek 01.04.2008, h. 13:54 Wzorek
Można by troszeczkę efektywniej
olafpere 01.04.2008, h. 13:55 olafpere
gratuluję, doskonały żart prima aprilisowy, pozdrawiam
Gogin 01.04.2008, h. 13:56 Gogin
Kiepskie prima aprilis xD
Dudisko 01.04.2008, h. 13:57 Dudisko
PRIMA APRILIS hehehehehe dobre dobre. Humorek doppisuje.
Wolf 01.04.2008, h. 13:58 Wolf
Trudno, są pewne zasady, które obowiązują i dotyczą wszystkich. Fakty i dowody mówią niestety same za siebie. To bolesny cios, ale dużo nas nauczył.
Z takich tematów się raczej nie żartuje.
HUGO_HUGO 01.04.2008, h. 14:03 HUGO_HUGO
Widzę, że humor dopisuje ale nikt się nie dał nabrać
Pieniu 01.04.2008, h. 14:14 Pieniu
Dobre. Mogliscie cos lepszego wymyślić. Np MINIMI SYSTEMY ;>
Pasti 01.04.2008, h. 14:18 Pasti
O Neronie(Reg) jak mogłeś posłać Petroniuszowi(Foce) centuriona z twym "pozdrowieniem"....

Ludzie drodzy, najpierw xxxFencexxx, teraz Foka... Świat staje na głowie! Czystki na wmasg jak w ZSRR u Stalina w XX wieku!!! Skoro wcześniej już narzekali na niego(jak był supermod'em) to po co dawaliście mu adimina?!? Dobra, Foka może przesadzał, uwagi zwracane przez niego być może nie były wyrażone w sposób bezpośredni(ale po przez sarkazm/ironię) jednak każdy, kto choć miał trochę oleju w głowie zrozumiał ich sens.

(nie)pozdrawiam Pasti
Wukasz 01.04.2008, h. 14:30 Wukasz
ehhh marzenia ....

mastah 01.04.2008, h. 14:32 mastah
Fajny żarcik ;D
Ale co jak co, ale foka miał niezłe teksty ;D
Nie raz czy dwa musiałem czyścić monitor - nie wolno pić i czytać postów foki jednocześnie
Pozdrawiam
HW_Lisu 01.04.2008, h. 14:33 HW_Lisu
Nie chodzi właśnie o to czy Foka miał bądź nie miał racji, ale o to w jaki sposób to przekazywał. Ostatnio po prostu wspomniany sarkazm/ironia przeradzała się w coś czego nie da się opisać taki miłymi słowami.
Darnock 01.04.2008, h. 14:34 Darnock
Prima Aprilis Mogliście wymyślić, że zaczyna się produkcja pełno wymiarowego czołgu do asg
Kamil 01.04.2008, h. 14:35 Kamil
Przy okazji żartu, ja bym się raczej spytał o sprawę Fence'a...
mavc 01.04.2008, h. 14:35 mavc
Hehe To sam i u nas na forum Bany dzisiaj się będą sypać
EyraCk 01.04.2008, h. 14:36 EyraCk
Ahaaa i akurat dzisiaj go zbanowaliście... Ciekawe
Xie 01.04.2008, h. 14:37 Xie
Neron....? Petroniusz...?
No cóż, w takim razie od dziś mówcie mi Lustitia, tudzież Temida

Kamil: pytaj
Yarpen 01.04.2008, h. 14:40 Yarpen
Kto to jest Foka?
Xie 01.04.2008, h. 14:40 Xie
Takie zwierzątko futerkowe

Hahahhahahahhahahhaha
Spadłam z krzesła! Yarpen: pobileś wszystkich!
Majkel86 01.04.2008, h. 14:45 Majkel86
Yhmmm...
Regdorn 01.04.2008, h. 14:50 Regdorn
Majkel86 napisał jeszcze, że żałosne, a wydawało mi się, że napisał podwójny komentarz

A prawda o Fence i Foce jest taka, że nam władza uderzyła do głowy i banujemy wszystkich na literę F za "całokształt" w odstępach około miesięcznych
Minion 01.04.2008, h. 14:51 Minion
Nie no popsuliście mi komentażami nastrój.. Już szedłem z tego powodu się upić gdyby nie komentaże to miałbym dzień szczęśliwości
Karczownik ZW 01.04.2008, h. 15:02 Karczownik ZW
Mnie wystarczy, że się dałem wkręcić reporterom Antyradia, że zostanie zburzona świątynia opatrzności (niby z powodu podmokłego gruntu), ale to przywilej tego dnia.
Xie 01.04.2008, h. 15:04 Xie
A mama mówiła "Ulica Sezamkowa? Nie oglądaj tych bzdur"... no cóż, sponsorem dzisiejszego programu jest literka F, oraz cyfry 8 6
Headshot 01.04.2008, h. 15:07 Headshot
A Foka siedzi i czyta komentarze zbuntowanych 14 latków i turla się ze śmiechu...
Oryginalny sposób na poznanie opinii środowiska na swój temat.
Sam żart nie powalił...mogło być lepiej.
StarskiPL 01.04.2008, h. 15:09 StarskiPL
Ban dla Foki? E tam, czekam na bana dla Kaczek...
AirBorne 01.04.2008, h. 15:10 AirBorne
Niestety, ale pewnie tylko żart. Niestety, dlatego, że Foka nie ma szacunku dla zielonych i dla osób, które od niego posiadają mniejszą wiedzę. Tyle ode mnie.
Ghosty 01.04.2008, h. 15:11 Ghosty
I ku*wa dobrze mu tak.
bobek28 01.04.2008, h. 15:12 bobek28
No nie ma jak 1 kwiecień
ravic 01.04.2008, h. 15:21 ravic
No i pewnie po urlopie wroci .
Prymat a filis !
Wyborowiec 01.04.2008, h. 15:22 Wyborowiec
Bardzo mnie to zdziwiło nie powiem nie był zbyt miły ale jak coś pisał to z sensem no ale prawo to prawo i wszyscy mu podlegamy!
Jangi 01.04.2008, h. 15:24 Jangi
E tam, rzucacie się jak g w przeręblu o tego xxxFencexxx, przecież wszyscy wiedzą, że Fence = Foka.
Loniu 01.04.2008, h. 15:26 Loniu
Niektórzy już sie pewnie zastanawiają, który z dzisiejszych newsów to prawda Pozdr...
jason.jerusalem 01.04.2008, h. 15:29 jason.jerusalem
szkda TyLKo ze wsysycy widzom ze to na pirwszy KfIeTnia taki rzart...

(Nie ma Foki to można walić byki... )
Minion 01.04.2008, h. 15:34 Minion
Jazonie, bo zacznę za nim tęsknić:P
skorek 01.04.2008, h. 15:38 skorek
Szkoda, mnie Foka też potraktował "z góry" jak byłem zielony ale na złe mi to nie wyszło
Johann 01.04.2008, h. 15:40 Johann
Regdorn ale Fence zaczynał się od x i do tego potrójnego
Flame 01.04.2008, h. 15:43 Flame
A Skoro panowie piszecie, że foka nie będzie się udzielał jeden tydzień, później drugi, tzn , że Foka wycjechał gdzies na dwa tygodnie bez dostępu od internetu
Ruski 01.04.2008, h. 15:45 Ruski
No w tamtym roku kulki golfowe, a w tym zbanowany Foka
Kreatywność dopisuje!
mariusz 01.04.2008, h. 15:49 mariusz
1 kwietnia rządzi )
Pozdrowienia dla Foki
SkS 01.04.2008, h. 15:49 SkS
buhahaha miłe ze dzisiaj 1 kwietnia a ta data wiąże sie z PRIMA!

pozdro dla FOKI!
daro 01.04.2008, h. 15:57 daro
Nigdy go nie lubiłem,Reksia jednego:)
biolon 01.04.2008, h. 16:03 biolon
Ja tam Fokę rozumiem za takie ostre odzywki - sam nie mam nerwa do dzieci na tym forum i chętnie bym im główki poukręcał . Cóż administrator jest odpowiedzialnym stanowiskiem dla nielicznych osób. RIP Foka.. HAHAHA niezłe żarty na 1-go kwietnia
Neskey 01.04.2008, h. 16:05 Neskey
I dsobrze tak zarozumialcowi jednemu! Nikt nie będzie po nim płakać! - szkoda że to tylko żarcik
PeePee 01.04.2008, h. 16:10 PeePee
I Bardzo dobrze! Słyszałem że Foka dotykał małych chłopców na zlotach! Wreszcie ktoś zareagował, koniec bezprawia!
Nanteris 01.04.2008, h. 16:17 Nanteris
Dlaczego Foka jest on-line ?
rafcio21 01.04.2008, h. 16:18 rafcio21
Buahaha, żarcioch XD

Mogliście zrobić news, że witryna Wmasg zostanie zablokowana/usunięta xD
rafcio21 01.04.2008, h. 16:20 rafcio21
Mam screena, mam screena jak jest on-line :P
lemonzawodowiec 01.04.2008, h. 16:26 lemonzawodowiec
rafcio21
01-04-2008, 16:18

Buahaha, żarcioch XD

Mogliście zrobić news, że witryna Wmasg zostanie zablokowana/usunięta xD

No i to by było dobre! Np. okazało się, że jest obowiązek rejestracji tego typu stron, a że procedura trwa dosyć długo, to przez nastepne 2 tygodnie strona będzie nieczynna A nie, że Foka został(a ) zbanowana...
Sharpek 01.04.2008, h. 16:28 Sharpek
@rafcio21, tak samo było z Fence, on też się pojawiał. Ban nie oznacza nie możności logowania się, tylko czytania i pisiania na forum.
RASHAR 01.04.2008, h. 16:32 RASHAR
Ojoj naprawde straszne! Co teraz? Wiem! Sprowadzimy morsa! Ktory bedzie sie wymowiadal o alfabecie morse'a i tlumaczyl wszystkim zielonym jak stac sie mondrym!
booras 01.04.2008, h. 16:36 booras
Barwna ta Foka i popularna! Zobaczcie jaki odzew społeczności!
Mam nadzieję, że na Śmigusa też go wodą oblali.
Adi.K 01.04.2008, h. 16:36 Adi.K
Nie wiem czy w to wierzyć... Jakoś nie potrafię sobie przypomnieć aby Foka mi kiedyś dogryzł
Ale się okaże niebawem czy to prawda... pewnie dowodem będzie tekst typu "A z szukaj to Ty umiesz korzystać?"
Ptoku 01.04.2008, h. 16:37 Ptoku
szkoda że dzisiaj nie ma innego dnia niż 1 kwietnia - uwierzyłbym podniósł ręce i skakał w górę z radości, że ten osobnik został usunięty
MATTmcz 01.04.2008, h. 16:37 MATTmcz
Jak dla mnie to to NIE wygląda na fake'a ponieważ rzeczywiście ma "ZBANOWANY" pod nickiem na form..... Mimo tego, że dziś 1 Kwiecień. Czas pokaże, bo może to tylko na dzisiaj XD
Johann 01.04.2008, h. 16:47 Johann
$3
Zapiszcie ten obrazek na dysku i strzeżcie jak oka w głowie. Pokarzecie dzieciom, że był kiedyś taki dzień, że Foka nie pisał na forum i był spokój
K2_ 01.04.2008, h. 16:48 K2_
Hehehe...mijają 2 miesiące a Foki nadal nie ma-to by dopiero było śmiesznie
TROOPER JA 01.04.2008, h. 16:50 TROOPER JA
To może jeszcze jeden żart: nie usuwajcie bana foce:)
Jangi 01.04.2008, h. 17:17 Jangi
@booras - w Śmiugusa oblewa się tylko ładne panny
oXyder 01.04.2008, h. 17:36 oXyder
W jednym serwisie kilka lat temu zrobili cwany dowcip, a mianowicie na stronie głównej dali news - coś jakby pisał to jakieś 16 latek - niby haker, który shackował serwis - w którym to poście wykazywał swoją wielką euforię z dokonanego czynu. Ekipa serwisu ukryła także kilka działów na forum oraz w funkcji, która zamienia dane wyrazy na inne(stosowana do cenzurowania bluzgów) za niektóre litery szedł cały ciąg znaków w stylu h4xzz oORZ itp. przez co użytkownicy nie byli w stanie napisać prima aprilis tudzież innych informacji. Całość była całkiem szczwana.
Crusher 01.04.2008, h. 17:40 Crusher
Za piękne, aby było prawdziwe..

Fikus 01.04.2008, h. 18:09 Fikus
Dobrze Mu tak !
Chyba myślał że to Jego forum, i moze na nim wszystko !
Walduś_18 01.04.2008, h. 18:22 Walduś_18
A, ja widziałem w Redakcji WMASG policję i prokuratorów.
SkS 01.04.2008, h. 18:26 SkS
Foka moze być dumny, tyle komentarzy w jeden dzień, i tyle się o nim mówi:D <LOL>
gargulec 01.04.2008, h. 18:31 gargulec
"Redakcja nie mogła pozostawać głucha na skargi spływające od użytkowników" to jest dopiero prima aprilisowy żart
Fikus 01.04.2008, h. 18:38 Fikus
Waldus_18
Ja widziałem firme zajmująca sie laptopami i dyktafonami....cos w tym banie może byś szerzej zakrojonego...
olekao 01.04.2008, h. 18:39 olekao
Może najlepiej ogłosić żałobę po Foce? xD Najlepszą polewe ma Foka z tych którzy piszą "dobrze mu tak" p Zapewne czyta teraz te komentarze, patrzy kto pisze komenty w stylu "należało mu się" i wpisuje ich nicki na listę z nagłówkiem "lista osób do zbanowania" p pozdrowienia z okazji prima aprillis
P.S. Tak wogóle to macie coś na włosach
olekao 01.04.2008, h. 18:41 olekao
Fikus, Walduś_18 a nie widzieliście jak gromowcy skutego w kajdanki Fokę wyprowadzali z redakcji?
ebola_85 01.04.2008, h. 18:47 ebola_85
SZKODA ze to tylko żart
el Chupacabra 01.04.2008, h. 18:48 el Chupacabra
Bo to zła Foka była...
yaro 01.04.2008, h. 18:57 yaro
ta ta....w paru miejscach foki wytępiono ale nie na wmasg:P
Sticker 01.04.2008, h. 19:01 Sticker
hehe prima aprilis =) no to nabiliście Foce popularności Wypowiedz się foka ilu kolesi masz już na liście do zbanowania za to że sa tak uhahani z tego żartu xD
Cement 01.04.2008, h. 19:18 Cement
Od rana zastanawiałem się czy pojawi się cos w tym stylu
Walduś_18 01.04.2008, h. 19:20 Walduś_18
Foka. Nie obraź się. Szkoda, że, to żart.
Josif 01.04.2008, h. 19:23 Josif
Oj przesadziliście... sarkazm i złośliwość wymaga inteligencji, a Foka jest po prostu wredny;) Biorąc pod uwagę jego aktywność na forum, ciekawy jestem jak on wytrzyma 24h bez pisania postów? W każdym razie winszuję redakcji wyobraźni, choć ten news o Berylu jest niezmiernie okrutny.
Yasio 01.04.2008, h. 19:28 Yasio
Teraz zapewne Foka wystrzela pół forum No ale w pierwszej chwili ta informacja mnie poruszyła ! Ale w końcu jest 1 kwietnia Dobry żart !
Majkel86 01.04.2008, h. 19:31 Majkel86
Dobra dobra skończcie się już podlizywać bo On w samozachwyt popadnie
mg34 01.04.2008, h. 19:33 mg34
Dobry żart...szczękę na początku zbierałem... 1 Kwietnia rządzi...
eans 01.04.2008, h. 19:34 eans
no i 100 komentarz dla foki heh...za jakies kilka min/godzin uslyszymy " to byl zart dla tych co nie lubia foki- ban "
Someone91 01.04.2008, h. 19:35 Someone91
Inteligiencja (specjalnie) nie równa ogórkowi kiszonemu. Teraz "Foka" nie sypnie banami, bo nikt nie zaczął "wrzucać na JEŹDŹCA NA BIAŁYM RUMAKU" bo nikt się nie nabrał, a szkoda. (Np. jutro na forum została by redakcja i modzi)


PS: Do przeszanownej i miłej, itd itp. redakcji banici nie przyjmują do siebie szeryfów!
PS2: Przez pierwsze 27 sec uwierzyłem... ale cuda na WMASG to nie dziś
crejzy 01.04.2008, h. 19:52 crejzy
Prawie uwierzyłem.
Dyger 01.04.2008, h. 19:54 Dyger
jeszcze PS3!
Szerszen01 01.04.2008, h. 19:56 Szerszen01
hehe prima aprilis ciągle żywe
Kruczy 01.04.2008, h. 19:57 Kruczy
Myślę, że troche głupio by było, gdyby obydwa newsy były prima aprilisowe... Któryś powinien być prawdziwy... Chociaż po redakcji WMasg.pl wszystkiego można się spodziewać
trunk 01.04.2008, h. 19:57 trunk
dniem 1 kwietnia ustalam swięto narodowe
lesiulodz 01.04.2008, h. 20:08 lesiulodz
Głupie
thor_ 01.04.2008, h. 20:13 thor_
Jako że dłuugo sie zastanawialiśmy kto ma przejąć rolę dobrego Wujka Foki, podjąłem się roli tego który spisze wszystkie tu "anty Focze" komentarze, założy każdemu z ich autorów kartotekę i od jutra będzie ich prześladował celem zapobieżenia powstaniu "szoku pourazowego" ktory może powstać ze szczęscia u niektórych osobników po "odejściu Foki". Mam nadzieję że godnie uda mi się choć w części zastąpić kolegę Fokę.
Szwed_ 01.04.2008, h. 20:14 Szwed_
Hehehe... Foka ma już swoją stronę www.ratujfoki.pl
Foka 01.04.2008, h. 20:16 Foka
Bu!!!
Regdorn 01.04.2008, h. 20:24 Regdorn
Ueeee...
AWR_sowiet 01.04.2008, h. 20:24 AWR_sowiet
No..szkoda tylko ze jakby ktoś sie zachowywał tak jak Foka to od razu by poleciał :/
thor_ 01.04.2008, h. 20:30 thor_
AWR_sowiet bo widzisz grunt to się umieć dobrze ustawić
Someone91 01.04.2008, h. 20:34 Someone91
precz z komuną! precz z komuną! precz z komuną! precz z komuną!

PS: "Foka" jest poprostu "za bardzo" żeby dostał banana.
Pasti 01.04.2008, h. 20:39 Pasti
Fajnie jest tak obgadać Fokę, wiedząc, że nic wam nie może zrobić ???

EDIT: Foka! Ty żyjesz!!!
Someone91 01.04.2008, h. 20:47 Someone91
Ten news jest jak test IQ

Latający ogórek kiszony w zalwie &#8211; wierzy, bo jest tępy
Człowiek - nie wierzy, bo cuda to w ziemi świętej
Mensa - przechwala się swoim wynikiem
Redakcja - wie, o co kamman


PS: Ludzie wrzycajcie na per pana " Fokę " więcej miejsca na serwerze na fotki, filmy itp. się zrobi.
Maximus1944pl 01.04.2008, h. 20:49 Maximus1944pl
Zachować (obrazek) dla następnych pokoleń. A jak nadal będzie "podskakiwał" straszyć tym obrazkiem:

$3



P.S. Bez Foki na forum zapanowała by totalna anarchia, więc lepiej, iż to tylko pryma-aprilisowy żart
kajomaniak 01.04.2008, h. 21:04 kajomaniak
Niezły żart hehe
qbon&#39; 01.04.2008, h. 21:07 qbon&#39;
Foka został zbanowany! A niusa o odwołanym Tomaszowie to kto zamieścił?
Karcen 01.04.2008, h. 21:14 Karcen
Swoją drogą to Foka w wielu kwestiach ma racje.
Fikus 01.04.2008, h. 21:16 Fikus
To może już zacznijmy przepraszać i pokutowac za nasze komenty ?
Mea culpa, Mea culpa, Mea Maxima
Looc 01.04.2008, h. 21:44 Looc
Prima aprilis ;]
Goose 01.04.2008, h. 21:45 Goose
ch***owe te wasze kawały, czy kogoś to rozśmieszyło chociaż ?
CIN3K 01.04.2008, h. 21:47 CIN3K
Jupi xD
Promant 01.04.2008, h. 21:48 Promant
121 komentarzy. To się nazywa news na pierwszą stronę.

Fikus 01.04.2008, h. 22:05 Fikus
Goose
A Twoje podejście do tego wszystkiego, jest przerażająco sztywne, i być może nawet podchodzące pod warna....
kokonesko 01.04.2008, h. 22:12 kokonesko
Ale kurwa dziwny dzien
valor112 01.04.2008, h. 22:15 valor112
- "Szukaj", "Bycie zielonym nie zwalnia od myślenia", wplatane porównania IQ do ogórka kiszonego, obrazki z siostrą Leokadią... a także wszechobecne: "Stosuj wielkie litery" - to niestety jest fakt a nie żart prymaaprylisowy
Powinniście go dawno za takie traktowanie użytkowników wywalić

Crusher 01.04.2008, h. 22:16 Crusher
No to koniec.. Foka znowu wrócił ze swoimi uprawnieniami administratora..

Witamy w piekle
Fikus 01.04.2008, h. 22:21 Fikus
Hmm..chyba witamy na wmasg.pl
MATRON 01.04.2008, h. 22:26 MATRON
No i jednego cwaniaczka mniej, ale jak coś to dajcie mu jakieś zajęcie.
Ruda Max 01.04.2008, h. 22:35 Ruda Max
O mój Boże. Jak zauważyłam to omal zawału nie dostałam !! Zapomniałam o 1 kwietnia !!! WMASG bez tej pięknej złośliwości i atawara DARTH FOKA VADER już nie byłby taki sam !!! Niech MOC będzie z wami )
AirBorne 01.04.2008, h. 23:04 AirBorne
1 kwietnia 2008 był najlepszym dniem dla Witryny Maniakow ASG!