Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE L85 GBBR desert

Świat, 26.06.2011, h. 15:21, dodał: Promant
14

Firma WE wypuściła na rynek replikę L85 GBBR open bolt system, w wersji desert.



Tym razem coś dla brytofili: firma WE wypuściła na rynek replikę L85 GBBR open bolt system, w wersji desert.

Karabin jest już dostępny w ofercie sklepu eHobby Asia.

Prędkość początkowa w zakresie 410fps na top gas. Materiały użyte w replice to stal (korpus), aluminium (np. lufa zewnętrzna) oraz nylon (części z tworzywa: chwyt przedni oraz chwyt pistoletowy). Waga: 4030g. Długość: 795mm. Długość lufy: 440mm. Cena: 339USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.shop.ehobbyasia.com

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gisher 26.06.2011, h. 16:05 Gisher
Desert? Toż to niekoszerne :(
Ale wygląda dość fajnie - choć już mogli być konsekwentni i lufę też pomalować.
SabreUr 26.06.2011, h. 17:12 SabreUr
IMO lepiej już wygląda pomalowana samodzielnie przez użytkownika, ale co ja tam wiem ;)
Gisher 26.06.2011, h. 17:32 Gisher
Bardziej mi przeszkadza, że nie ma na niej żadnych oznaczeń. Tak btw. widziałeś gdzieś fotki malowanych eLi przez użytkowników?
SabreUr 26.06.2011, h. 17:56 SabreUr
dosłownie 2-3 fotki widziałem, także malowane elki to raczej białe kruki. Jak je odnajdę to Ci podeślę ;)
Gisher 26.06.2011, h. 22:03 Gisher
Fedajkin 26.06.2011, h. 19:21 Fedajkin
Bardzo ciekawie dobrane kolory, ogólnie mnie się zawsze eLcia podobała ale ta wyjątkowo. Użytkownicy desert dpm mogą być zadowoleni i z kamuflażu i z ceny, zwłaszcza, że korpus jest ze stali.
ravic 26.06.2011, h. 19:23 ravic
Desert? To ja myślałem że z RISem będzie! A tu jakimś autolakiem pomalowane :P .Może się RA-tech zlituje i zrobią jakąś porządną wersje z oznaczeniami i magi może poprawią. A jak ktoś chce wersje desert to proszę bardzo : http://img694.imageshack.us/img694/838/01020158555700.jpg
Przecie to żadna wersja desert tylko taśmą oklejona...
Guest (ID:6452) 26.06.2011, h. 23:32 Guest (ID:6452)
Bo wersja "desert" nigdy nie istniała i istnieć już nie będzie. Czasem widać że żołnierze malują lub oklejają.
BrotherJan 27.06.2011, h. 09:55 BrotherJan
Np. w ten sposób: 
http://i602.photobucket.com/albums/tt104/vor033/Royal%20Marines/8245ed1d.jpg
IMO wygląda to o wiele lepiej niż propozycja WE. Ale de gustibus... ;).
Gisher 27.06.2011, h. 20:14 Gisher
Lambert 27.06.2011, h. 10:31 Lambert
Obrzydlistwo! 
zgadzam się !
pinoczet 29.06.2011, h. 19:18 pinoczet
Pablo1986 27.06.2011, h. 20:27 Pablo1986
ale lepiej żeby wypuścili orisowaną niż jakieś dziwne kolory, niedługo penie dark earth i foliage green
Gizmoo 01.07.2011, h. 13:11 Gizmoo
wolę klasyczną ;)