Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 23.06.2011, h. 22:00, dodał: Promant
13

Wei-Tech: wywiad dla Evike.com. RedWolf Airsoft: Cybergun Masada - Magpul PTS. Airsoft GI TV: KWA KMP9 - Danger Werx Flute Valve. Granat firmy Deep Fire.



Firma Wei-Tech ujawniła, że jednym z przyszłych produktów będzie licencjonowana replika GBB karabinu Steyr AUG. WE udzieliła wywiadu Evike.com, w którym mowa jest o nowej serii replik AK oraz następnej po AK replice GBB: MP5.

 

 

 

 

 

RedWolf AirsoftCybergun Masada - Magpul PTS.

 

 

 

 

 

Airsoft GI TV: KWA KMP9 - Danger Werx Flute Valve.

 

 

 

 

 

Granat firmy Deep Fire.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (3.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wiwi249 23.06.2011, h. 22:48 wiwi249
Granat niezła sprawa, największe wywarł na mnie wrażenie, ale wkurzająco wygląda alternatywa szukania potem obudowy...
No a AUG czy MP5 GBB to niezły pomysł, czekam na wyniki.
Miałem dwa granaty. Kiszka i lipa, wyrzucone pieniądze. Nie wiem jak ananas, ale gruszka jest do bani. Grzechocze to niemiłosiernie i nie ma gwarancji, że obudowa się rozleci po odpaleniu.... Ja siebie dwa razy uśmierciłem, kiedy granaty wypaliły mi w kieszeni. :D ^^ Same..

Ananas moze być lepszy, ponieważ ma tyle samo gazu na mniesza ilość kulek i ma mniejszą dolną stopkę, która trzyma skorup. Przez co skorupki powinny się łatwiej 'oderwać'. W gruszce to była losowa sprawa. 

Przyokazji poleacm odrazu kupienie zaworów na zapas do wymiany. Po nie fortunnym rzucie zawory były do kosza.
 
dixon 24.06.2011, h. 19:03 dixon
Miałem dwa granaty. Kiszka i lipa, wyrzucone pieniądze. Nie wiem jak ananas, ale gruszka jest do bani. Grzechocze to niemiłosiernie i nie ma gwarancji, że obudowa się rozleci po odpaleniu.... Ja siebie dwa razy uśmierciłem, kiedy granaty wypaliły mi w kieszeni. :D ^^ Same..

Ananas moze być lepszy, ponieważ ma tyle samo gazu na mniesza ilość kulek i ma mniejszą dolną stopkę, która trzyma skorup. Przez co skorupki powinny się łatwiej 'oderwać'. W gruszce to była losowa sprawa. 

Przyokazji poleacm odrazu kupienie zaworów na zapas do wymiany. Po nie fortunnym rzucie zawory były do kosza.
 
dixon 24.06.2011, h. 19:03 dixon
Damiano13 23.06.2011, h. 23:06 Damiano13
Ostatio miałem okazję postrzelać z prototypu MP5, G36 (wszystko system Magna) w gazie robionej przez HK(Umarex), i jeszcze paru innych bajerków min. M93r full metal powiem krótko rewelacja

Wszystko pojawi się najprawdopodobniej na jesień w ofercie Koltera
To sa repliki od VFC, licencjonowane i sprzedawane pod "szyldem" Umarex...
pidzejfat 24.06.2011, h. 00:06 pidzejfat
shamoth 23.06.2011, h. 23:42 shamoth
Hmmm a P90 już wypuścili? bo gdzieś tam na któymś filmiku WE żucił mi się w oczy i chyba wolał bym P90 żeby wbierw wyszło niż AUG ale w braku laku to i AUG będzie dobry jako pierwsza replika gbb w układzie bullpup.
Może rozpędem kiedyś zrobią FAL'a lub L1A1 względnie FNC ;]
Pierwsza replika od WE w układzie bullpup to L85.
Kyrios 23.06.2011, h. 23:55 Kyrios
shamoth 24.06.2011, h. 07:57 shamoth
A faktycznie ;]
Ale w porównaniu do P90 to eLka straszna kobyła jest...
Widmo34 24.06.2011, h. 14:18 Widmo34
Wreszczie jest zawór ktory w przeciwnienstwie do npas działa poprawnie w kwa (przynajmniej wyglada ze bedzie. Wreszczie koniec z kłopotem przy limitach cqb
Neskey 24.06.2011, h. 16:46 Neskey
Czy kogoś jeszcze razi obskurne okno z zaciekami które ostatnio zawsze jest w tle filmików RedWolf'a?
r2d2 24.06.2011, h. 21:20 r2d2
Zwróciliscie uwagę na "taktyczny" sposób trzymania repliki przez gościa z redwolfa,