Daj cynk
Reklama

Aktualności

STAR - nowy SCAR H

Aktualności, 31.03.2008, h. 10:01, dodał: OSKi-SNITF
23

Star wypuścił na rynek nową replikę, jest nią SCAR H. FN SCAR Heavy Deluxe Version, podobnie jak wersja L, występuje w kolorach tan oraz czarnym. Replika waży 5.1 kg. Materiał z jakiego jest wykonany SCAR to włókno szklane oraz stop aluminium (górne body wykonane zostało w technologii CNC). Spust wykonany jest ze stali.



 

 

 

Dalsza specyfikacja repliki:


- Tryb strzału - Full Auto / Semi Auto / Safe
- Pojemność magazynka - 140 bb (magazine catch z obu stron).
- Długość - 567 / 760 ~ 812mm (rozkładana kolba w 6 stopniach).
- Mieszcząca się bateria - 9.6v 1700mAh.
- Hop up - Regulowany.
- System - "Star Original Easy Power Step Up".
- Metalowy Gear Box.
- Blokująca się dźwignia przeładowania i dźwignia funkcjonalna.
- Regulowany Cheek Piece 51 ~ 68mm (3 pozycje).
- QDB System - wymiana lufy trwa 5 sekund.
- Łatwy montaż i demontaż granatnika EGLM w 5 sekund.
- Do granatnika wchodzą wszystkie granaty 40 mm.
- Zabudowana bateria 1700mAh 9.6v (żadnych kabli czy problemów z umiejscowieniem baterii).
- Silnik-High Torque Flat.

Sugerowana cena - 745$

[Powiększ][Powiększ]


Na koniec pare filmów pokazującyh nowa replikę:

http://www.youtube.com/watch?v=eUA3Lk_Zhks
http://www.youtube.com/watch?v=neaeEWYtbC8
http://www.youtube.com/watch?v=6Qmaj09blVo
http://www.youtube.com/watch?v=aMhY4eThV7o
http://www.youtube.com/watch?v=3hGYYt8CmmA

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GRD 31.03.2008, h. 10:57 GRD
Niby sugerowana 745$
Globo 31.03.2008, h. 10:57 Globo
Super, ciezki i w ogole realistyczny. Waga to nie przeszkoda dla kogos jak to lubi. Cena tez chyba nie za wysoka. Jeszcze poczekac az zrobia takiego zielonego:D
trunk 31.03.2008, h. 11:53 trunk
jak dla mnie za duzo bajerow
Jangi 31.03.2008, h. 11:54 Jangi
A nie powinien mieć trybu 3 strzałowej serii? Czy jeśli bateria jest "wbudowana" to jak ją zmienić podczas spotkania?
PvG 31.03.2008, h. 12:10 PvG
super sprzet, ale niestety nie za taka cene
szczurek soldier 31.03.2008, h. 12:45 szczurek soldier
Drogi...
Minion 31.03.2008, h. 12:53 Minion
Replika- wow...
Cena - wow...

Ale jakby nie było- to dopiero najwierniejsze odzworowanie karabinu- ostrej wersji każdy żołnierz nie ma, a ze względu na cenę nie zaroi się w AS od karabinku tego typu.
745$ to chyba coś pod 3000zł?

A tak nie z gruszki- czy wie ktoś czy GROM już się do tego przymierza?
madjong 31.03.2008, h. 13:47 madjong
>Minion napisał:
>745$ to chyba coś pod 3000zł?

Proponuje włączyć kalkulator. 745 $ to nie wiele więcej niż 1,5 tyś zł.
Andrzej25 31.03.2008, h. 13:50 Andrzej25
Wcale nie tak drogo jak na stara...
Martini3g 31.03.2008, h. 14:09 Martini3g
boski...
mathias39 31.03.2008, h. 14:31 mathias39
Kurs dolara to ok. 2,26 i powoli spada. A sam SCAR wygląda dziwnie. Trzeba być jego prawdziwym fanem żeby go kupić.
eans 31.03.2008, h. 14:43 eans
mi sie podoba tyle ze lepiej jednak bez tego granatnika,bo z nim taki zbyt masywny mi sie wydaje...
CArpik 31.03.2008, h. 15:04 CArpik
Wszystko spoko, ale jak by był bez granatnika
Diller 31.03.2008, h. 16:37 Diller
Broń super:)) Marzenie:D, a granatnik można odczepic jak komus nie pasuje;] wszystko pokazane jest na filmikach:)
Minion 31.03.2008, h. 17:01 Minion
Madjong, wybacz- dawno nie zaglądałem na kurs dolara- i jeszcze jakimś cudem odruchowo rypnąłem się w obliczeniach:/ .
Kurcze, 2,2 zł.. nieźle.. No to już cena nie jest taka zła:P Tyle że do tego 1500 należy jakby co doliczyć z 300zł prowizji sklepu ( w promocji:P). Oby dolar dalej spadał

Co do granatnika czy bez- pewnie będzie wybór- albo pozostaje CA. A jak nie- to granatnik można w ciagu kilku sekund zdjąć.
shenq 31.03.2008, h. 18:35 shenq
u nas będzie kosztował spokojne z 3k, zobaczcie na mke z granatnikiem u nas 1790 a na redwolfie 333$
eans 31.03.2008, h. 18:55 eans
no ale ten CA SCAR - C.Q.C na asgshopie za 1500...to ten będzie 2x droższy? no fakt ze to jest STAR a nie CA
jason.jerusalem 31.03.2008, h. 19:21 jason.jerusalem
Jedyne co mnie się w tym karabinie nie podoba to bezkształtna kolba... Z tym granatnikiem jest bomba, a cena jaka jest taka jest
Rozkładanie go w 20 sekund to jest to
kydrys 31.03.2008, h. 23:04 kydrys
Dobra, dobra. SCAR H od VFC kosztuje 420$, więc w przeliczeniu na PLNy ~1000. Nawet licząc z kosztami wysyłki z HK do PL, wychodzi taniej niż nowiutki SCAR L od STARa z ASGshopu. Trzeba tylko zobaczyć jeszcze ile będą kosztować ASGshopowe EGLMy i czy rozkłada się tak samo łatwo jak STARowski.
_Misza_ 01.04.2008, h. 00:13 _Misza_
Po ch.... piszecie, że cena wysoka ? Producent taką ustalił i dobra. Za drogo nie stać mnie... to nie płacze nad tym tylko zbieram na Cyme.
dth 01.04.2008, h. 00:14 dth
Tak się rozkłada SCAR-a od VFC
$3
Matiz 02.04.2008, h. 08:01 Matiz
Centa to 576$
Obecna koszt przeliczenia na paypalu to 2,31 zł
Czero69 01.09.2008, h. 12:22 Czero69
Cena to:

448$ na WGC
$3

438$ na Gunnerairsofcie
$3

Zapraszam na dyskusję:
$3 (co wybrać STAR czy VFC)