Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 20.06.2011, h. 23:13, dodał: Promant
11

Madbull Airsoft: licencjonowane kolby - Ace Stocks. Ballistic Tsunami: DBoys KAC PDW Long Term Review. eHobby Asia: Umarex H&K G36.



Madbull Airsoft: licencjonowane kolby - Ace Stocks.

 


 

 

 

Ballistic Tsunami: review repliki produkcji DBoys - KAC PDW.

 


 

 

 

 

 

eHobby Asia: Umarex H&K G36, nowa seria replik EBB.

 

 


 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Skayler 20.06.2011, h. 23:37 Skayler
pół godziny o KAC'u PDW :s
dla mnie spoko, ale czy warto jest tyle mówić o produkcie Boyi ?? ;)
matheews 21.06.2011, h. 00:11 matheews
niedzwiedziek51 20.06.2011, h. 23:41 niedzwiedziek51
Gdzie można dostać te kolby?
Jade 21.06.2011, h. 01:04 Jade
Gienia fajna  :D
G36 jest bardzo ciekawą ofertą. Na obecnym etapie rozwoju broni brak trochę montaży w wersji K i zwalniacza magazynka obslugiwanego także palcem wskazującym czy przedłużonego bolt catcha, których to diwajsów np. używa "KaŚKa".Tutaj mały self-made zestawiony ze starym zwalniaczem magazynka:http://www.youtube.com/watch?v=sOvFG_fqzho(wersja cywilna jak widać, fajna robota)Byłoby wesoło, gdyby tego typu akcesoria/apgrejdy pojawiały się w ofertach sklepów ASG, ale chyba najbliższe jakie widziałem to Filipiny i Hiszpania :). Wszystko w wersji SRC (brak boltcatcha niestetty).Z innych ciekawostek - długi frontgrip do G36/SL8 z mozliwością montażu szyn.
http://www.youtube.com/watch?v=zpNgSIBgiYE&feature=related
W zasadzie do ASG przy strzelaniu na 40-50m (i tak sporo) precyzja montaży na plastikowym chwycie całkowicie wystarcza aż nadto. Czemu ich nei m a w wersji K? Opierali projekt na fotkach z www H&K? Można mieć takie wrażenie ;-).
Też luka w ofercie.Podsuowując: wszystko fajnie i na prawdę miło, szkoda, ze tak mało nowych akcesoriów. Być moze taka specyfika środowiska użytkowników G36. Wszystkie te bajery dostępne są na rynku do broni ostrej. W ASG powtarza się ciągle prehistoryczne rozwiązania, mimo, że na rynku ostrej broni H&K próbuje nieco zawalczyć o G36.
Ghandi2 23.06.2011, h. 02:38 Ghandi2
Damiano13 21.06.2011, h. 01:41 Damiano13
Hehehe, Z Gietki już strzelałem(tyle mogę powiedzieć że miód) dodam że to nie jedyna nowość jeżeli chodzi o HK/Umarex do tego Beretta/Magpul/Steyer na rynku ASG, zapowiada się rok hitów jeżeli chodzi o markę, ceny i repliki systemów AEG/GBB
HaryWalker 21.06.2011, h. 10:42 HaryWalker
Kolby mi się podobają.
Trzmiel 21.06.2011, h. 18:20 Trzmiel
Mam kolbę ACE skeleton, bardzo wygodna koba i spokojnie mieści lipo 11,1V. Niestyety te ze speca są starszą wersją, nie mają oznaczeń i otwory na zawieszenie QD są wykonane z aluminiowych tulejek, ogólnie są troszke brzydsze ;)
snajperswd11 23.06.2011, h. 19:42 snajperswd11
Z tymi kolbami to już się niektórym je**e w głowach, ma dzialać i być punktem opacia a nie lansu i frezarstwa!!! I po co kupować kolbę za XXUSD? Ja tego osobiście nie rozumiem.
Erzet-DEMOn 25.06.2011, h. 22:24 Erzet-DEMOn
Te giety są boskie! Chyba muszę pomyśleć nad kupnem nowej :D