Daj cynk
Reklama

Aktualności

DeepFire - pierwsze AEGi

Aktualności, 29.03.2008, h. 16:25, dodał: Regdorn
25

Redwolf donosi, że wkrótce można się spodziewać w sprzedaży trzech nowych M4-ek Deep Fire. Od przedwczoraj ruszyła przedsprzedaż tych replik w sklepie spod znaku czerwonego wilka z 5% upustem.



 

Są to pierwsze AEGi tego producenta. Jak doskonale wiemy DF do tej pory dał się poznać jedynie od strony akcesoriów, granatów i wyrzutni M72A2. Nowe repliki DF zostały zaprezentowane na tegorocznych targach IWA. Cechą podstawową, na którą zwrócono nam uwagę było ich dokładne wykończenie. Po wzięciu ich do ręki rzeczywiście nic nie trzeszczy. AEGi posiadają metalowe body, rękojeść i chwyt zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku, zaś wewnętrzne elementy z komponentów znanych z dotychczasowej oferty DF, takich jak zestaw tłoka z tytanową głowicą i zębami. O innych detalach na razie nam nic nie wiadomo, tym bardziej o potencjale do upgradu. Repliki w stocku mają 280 fps. Dostępne są trzy wersje M-ek: długa MRF-CX-Carbine, MRF-C-Carbine, MRF-C-CQB. Ich cena wynosi odpowiednio: 370 USD, 390 USD, 405 USD.

 

 

Źródło: redwolfairsoft.com" target="_blank">Redwolf Airsoft

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rafcio21 29.03.2008, h. 16:40 rafcio21
Prezentuje się bardzo ładnie, ciekawe jak z żywotnością

Na Red Wolfie podają:
Power 330.0 fps, a nie 280
Przemalek 29.03.2008, h. 16:44 Przemalek
Ich cena wynosi odpowiednio: 370 USD, 390 USD, 405 USD.

Żywotność na pewno znakomita, patrząc na cenę i ilość fps? dużo złego ta siła częścią nie zrobi. Jeżeli kosztują w USA ponad 1000zł, można u nas się spodziewać ceny około 2k zł
Regdorn 29.03.2008, h. 16:45 Regdorn
$3

Ja tam widzę jak byk 280 Choć rzeczywiście w opisie produktu w ofercie jest 330
PvG 29.03.2008, h. 16:49 PvG
W porównaniu z cenami innych replik w USA to muszę przyznać, że znajdują się w tej wyższej półce cenowej. Dla mnie trochę za drogo jak na 280fps. Pewnie zastosowane materiały pozwolą na upgrade powyżej 330 fps. Pożyjemy zobaczymy.
Wolfi 29.03.2008, h. 17:04 Wolfi
Co z tego że 280 fps.. Jeżeli częśći w stocku są takie jak obecnie sprzedawane podzespoły DF to można od razu wstawić sporo mocniejszą sprężynę. Jeżeli tak jest to nawet sensowne wyjście ze strony DF bo można od razu dostosować replike do swoich potrzeb.

Wyglądają kusząco - może nawet i lepiej niz GP...
Lajon 29.03.2008, h. 17:13 Lajon
I następna eMka. Ciekawe czy doczekam się kiedyś np. FN-FAL w ludzkiej cenie z dostępnymi akcesoriami, magami i upgradem
Cappuccio 29.03.2008, h. 17:45 Cappuccio
Trzymałem tą replikę w łapkach ... przy moim całym sentymencie do G&P powiem tyle ... jest rewelacyjna ... niesamowita jakość wykonania i spasowania elementów - tak przynajmniej prezentował się model prezentowany przez RedWolfa.

Jednak tylko czas i testy użytkowników pokażą czy jest to replika warta swojej ceny.
Czolg 29.03.2008, h. 17:53 Czolg
znowu emki ;/ może wkońcu ktoś by Beryla zrobił ;D
ilian 29.03.2008, h. 18:44 ilian
I znów zaczną się komentarze, że "znowu emki, dali by coś innego", a jak CA wypuszcza nie "emki" to się nie podoba.
Moross 29.03.2008, h. 19:28 Moross
Ciekawi mnie tylko ich sprawnosc na polu walki;)
Reddish 29.03.2008, h. 21:44 Reddish
Ilian, nie urodził się jeszcze taki co by każdemu dogodził:)
Pajerro 29.03.2008, h. 22:52 Pajerro
280fps stocku ? o.O jak na części DF to wydaje mi się, że powinny być trochę mocniejsze, chyba, że to kwestia sprężyny
Baykos 29.03.2008, h. 23:59 Baykos
Z wyglądu coś wspaniałego .
hellmans 30.03.2008, h. 12:03 hellmans
Pajerro, a może ktoś potrzebuje emki do cqb?
A może wygodniej samemu włożyć m110 czy m120 czy m130?
A zaraz zwymiotuję tymi emkami.
cziman 30.03.2008, h. 18:43 cziman
Dziwi mnie trochę że emki mają 280 w stocku. Jeżeli części rzeczywiście są dobre replika powinna działać na o wiele mocniejszej sprężynie, a marketingowcy zauważyli już chyba dawno zależność fpsy->sprzedaż. Tym niemniej jeżeli wykonanie podchodzi pod systeme to i na 280 powinno strzelać ładnie, choć bez tuningu użytkownik w plenerze będzie miał problem.
Chaves 30.03.2008, h. 22:23 Chaves
hurra, kolejna eMka
Marcinek83 30.03.2008, h. 22:46 Marcinek83
Nawet gdyby miały ze złota wnętrzności, pokryte tytanem i kosztowały 100zł to by znaczyło że TO TYLKO EMKA! Wszędzie emki, emki emki i oo!! Emki!
Koszmar!
Psycho_Mantis 30.03.2008, h. 23:42 Psycho_Mantis
Zgadzam się z przedmówcami. Emki mi się podobają, są świetnymi karabinami. Ale ich mnogość na rynku asg powodują po prostu znudzenie nimi. Co nie świadczy, że są złe. Ja nie mam nic do nich, chociaż też uważam, że o WIELE, WIEEEEELE za dużo ich. Bo też jak czegoś jest bardzo mało i mają to nieliczni, to to jest dopiero fajne...!
Fall0ut 31.03.2008, h. 10:12 Fall0ut
przyznam ze wyglądają apetycznie
Regdorn 31.03.2008, h. 16:27 Regdorn
No cóż. M-ek jest masa, ale każda czymś się różni. Choćby niewiele, co dla jednej osoby może mieć znaczenie, a dla drugiej nie. Porównując M-ki sprzed choćby dwóch lat do tych obecnych (z lepszych marek) widać wyraźny postęp w wykonaniu i odwzorowaniu. W tej chwili muszę przyznać (bez reklamy ), że najwyższy poziom wykonania M-ek wyznacza Systema ze swoimi PTW. Oczywiście jest to inna kategoria zarówno cenowo, jak i przeznaczeniem, ale różnica jest wyraźna (ktoś, kto uważa inaczej, albo nie zwraca na pewne rzeczy uwagi, albo nie jest obiektywny, albo jest buntownikiem z wyboru ). Im więcej replik danej broni, dzięki rynkowi konkurencyjnemu, tym lepszy postęp. Kto wie, może w przyszłości dzięki tej mnogości replik rewolucyjnie wykonane PTW przestaną aż tak odbiegać wykonaniem i ceną od replik bardziej "cywilnych". Nie ma co narzekać tylko obserwować
uzi43 31.03.2008, h. 20:16 uzi43
Fakt ze emek jest mnostwo, ale ta mi sie podoba
Viamortis 01.04.2008, h. 22:09 Viamortis
Bardzo ładne emeczki. Mam nadzieję, że będą miały rzeczywiście części pod M130-150, to kupię od ręki. Piękne .

PS. Jak się komuś eMki nie podobają, to niech się NIE GAPI!!!
Genneth 02.04.2008, h. 00:53 Genneth
Ta środkowa fajna