Daj cynk
Reklama

Aktualności

CA - nowe repliki

Aktualności, 27.03.2008, h. 23:12, dodał: OSKi-SNITF
26

Trzy nowe repliki ze stajni Classic Army w wchodzą na rynek 15 Kwietnia br. Będą to SA RPK-7, CA33 KA3 (czyli HK33 KA3) i CA53 A2 (czyli HK53 A2)



Specyfikacje:

 

SA RPK-7:

- Stalowy dwójnóg

- Silnik o zwiększonym momencie obrotowym

- Metalowa lufa zew. i body

- Drewniany chwyt przedni i kolba

- Wzmocnione zębatki i zestaw cylindra

- 7mm olejowe łożyskowanie gearboxa

- Łożyskowana głowica tłoka oraz prowadnica sprężyny

- Logo ostrej broni i unikalny numer seryjny

 

CA33 KA3:

- Silnik o zwiększonym momencie obrotowym

- Metalowa prowadnica sprężyny

- Aluminiowy tłumik płomienia

- Metalowa Komora Hop-Up

- Hi-Cap (poj.330 bb)

- Body rozkładane tak jak w ostrej broni

- 6mm olejowe łożyskowanie gearboxa

- Metalowe Body i dźwignia przeładowania


CA53 A2:

- Stała kolba mogąca pomieścić baterie z ogniwami typu Large

- Hi-Cap (poj.450 bb)

- Metalowa Komora Hop-Up

- Fore grip jednoczęściowy

- Dolne body typu A3

- Metalowy tłumik płomienia

- Metalowy front set

- Metalowe Body

[Powiększ] [Powiększ] [Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]

[Powiększ] [Powiększ] [Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]

[Powiększ] [Powiększ] [Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]

Źródło: Airsoftnews.EU 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Moross 28.03.2008, h. 11:37 Moross
RPK-7 jest zawalisty:D
Jangi 28.03.2008, h. 11:51 Jangi
Podobno znawcy temtu już się nad nim pastwili, że jest kiepskim odwzorowaniem ostrego odpowiednika.
Bartolo76 28.03.2008, h. 12:00 Bartolo76
Noo... ten HK53A2 fajna rzecz. Jeszcze do niego TLF, i już mamy taką niby MP5-kę z konkretnym hi-cap'em.
grzesio93 28.03.2008, h. 12:29 grzesio93
RPK jest fajny, tylko ciekawe jaką cenę będzie miał...
zubrY 28.03.2008, h. 13:30 zubrY
To rpk mogło by mieć korpus stalowy albo co , tak to jak jest ze znalu to o du** rozbić...
Morn 28.03.2008, h. 14:17 Morn
"- Drewniany chwyt przedni i kolba"
Na tych zdjęciach (przynajmniej chwyt) jest plastikowy... coś tu jest nie tak
OC14Groza 28.03.2008, h. 14:23 OC14Groza
lol to nie jest RPK bo ma komore zamkową od AK a powinien mieć od AKM i jeszcze te "oznaczenia producenta" tak ale CA
Mormaeglin 28.03.2008, h. 14:52 Mormaeglin
OC14Groza - da, da werno. He he Tak wsegda s CA.
grzesio93 28.03.2008, h. 14:54 grzesio93
zubrY
Metalowa lufa zew. i body
No ze stali nie jest, ale przynajmniej z metalu ;]
Jackall37 28.03.2008, h. 15:09 Jackall37
To RPK od CA mnie jakoś nie zachwyca.

Ogólnie CA mnie nigdy nie zachwycało, imitacji pinów to się już chyba nigdy nie nauczą robić - bez tego body wygląda gorzej niż u CYMKI, pewnie jest jeszcze ze ZnAl-u czyli CYMA ze swoim AKMS-em kładzie CA na głowę (nie żebym posiadał takowy i go bronił, jeśli kałach to tylko VFC )

Replikę RPK póki co najlepiej chyba jest budować samemu, bo jeśli wszyscy producenci będą je chcieli jak najłatwiej zrobić z AK, to nigdy nie wyjdzie.


Ja osobiście bym chętnie z takiego RPK postrzelał
$3




Lepiej, gdyby zrobili M60, to by mogła być fajna replika, bo narazie tylko TOP i VFC je robią, ale ze względu na ceny VFC i niekompatybilność TOP mało kto się decyduje.
Wyborowiec 28.03.2008, h. 16:15 Wyborowiec
RPK to cudo doczekaliśmy się markowego RPK tylko jeszcze trąbke się na koniec lufy dokupi i super!
Zachar 28.03.2008, h. 16:33 Zachar
Te RPK to... jakiś dowcip
Promant 28.03.2008, h. 19:12 Promant
Jaką trąbkę na koniec lufy? Bo SRC tak sobie wymyśliło?

Ten RPK CA jest tylko ciut lepszy od kitu jaki zrobiło src. Niestety rozczarowanie.
kazik_ 28.03.2008, h. 19:18 kazik_
RPK od SRC było rozczarowaniem. Natomiast to co widzę tutaj to raczej coś pokroju "rzal i bul"
Paciek 28.03.2008, h. 20:28 Paciek
Ja bym tam wolał FAMASA . A co do tematu newsa, ten RPK to naprawde niewypał ;/
fiedotow 29.03.2008, h. 08:29 fiedotow
Czy w końcu ktoś wypuści porządnego RPK. Jak na razie jesteśmy skazani na własną inwencję - choć to nieźle wychodzi
Zachar 29.03.2008, h. 10:04 Zachar
Do tego "RPK" trzeba mieć inne podejście Przede wszystkim karabinki Kałasznikowa są produkowane w różnych krajach, nie tylko w Rosji. CA daje oznaczenia Arsenal, więc wiadomo na czym się wzoruje. A to "RPK" najprawdopodobniej było wzorowane na 7,62mm Arsenal LMG $3
Tak więc komora zamkowa i lufa się zgadzają. Ale kilka detali się nie zgadza np:
- Kolba
- Suwadło (tylko kolor - Arsenal stosuje czernione, stare suwadła)
- Uchwyt
- Szczerbinka. Arsenal ma z AKM.
- Kolanko gazowe. Arsenal ma z RPK, ale bez otworu na wycior.
- Dwójnóg. Arsenal ma nogi jak PK i tam jest schowany wycior.
Może to też być produkt USA $3
Nie każdy kałach musi być z Rosji
Link 29.03.2008, h. 11:17 Link
Znowu CA wypuszcza karabinki, które są zbyt drogie względem tego co oferują...

A raczej wypuści dopiero.
Promant 29.03.2008, h. 12:36 Promant
Widzisz Zachar; dla jednych wszystko co wygląda jak kałach to kałach, dla innych kałach to jedno, a arsenal to drugie.
Natomiast nazwa RPK jest jednoznaczna. Więc skoro CA wypuszcza "rpk"; to powinno być to faktycznie RPK, inaczej dlaczego nie oznaczą go jako arsenal?
A tak, to mamy niezbyt udana kopię klona.
Mark99 29.03.2008, h. 14:18 Mark99
Kurcze a już miałem nadzieję na jakąś w miarę porządną replikę RPK...
No nic, trza sobie samemu poskładać.
Jackall37 29.03.2008, h. 14:27 Jackall37
A właściwie, to bym nie chciał zobaczyć M60 od CA - jeśli ma wyglądać jak to Ars...ee..RPK, to nie, dziękuję.

Dla mnie to mogli by wreszcie eMkę z pinami zrobić
Wolf 30.03.2008, h. 10:33 Wolf
Niestety, super oferta, ale ciągle nie ma w niej przykładowo MG4.
szczurek soldier 31.03.2008, h. 12:43 szczurek soldier
RPK.... Piękność
Mormaeglin 31.03.2008, h. 13:29 Mormaeglin
A nuu da MG4 - chłopaki bundeswher`owcy to by się dopiero ucieszyli
Agamemnon 31.03.2008, h. 22:19 Agamemnon
Dolaczam sie do tych co uwazaja, że 'rzal d*pe sciska' na widok tego RPK. Dajcie spokoj, Ten sam efekt mozna miec montujac najstarsza konwersje rpk guardera na marujoskim ak. Po kiego grzyba CA w ogole sie bawi w takie bezsesowne rzeczy.

No chyba, że jak juz zauwazono repliki CA sa przeznaczone dla prawdziwych amerykanskich meszczyzn, wiadomo Arsenal US i te sprawy, no bo w koncu prawdziwy US Marine zawsze w tylnej kieszeni od spodni nosi AK47 jakby mu Emka klekla, AK47 made in USA oczywiscie
Kamil 01.04.2008, h. 15:10 Kamil
Co za koszmarek ten pseudo-RPK. Kiedy ktoś wreszcie zrobi normalne RPK w normalnej cenie (bo nie liczę Inokatsu)????