Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 18.06.2011, h. 13:43, dodał: Promant
18

Socom Gear: 1911 Pro Training Pistol (VTAC). RedWolf Airsoft: New Products 27. RA-TECH: WE open bolt system rifles review. Nowe filmy Airsoft GI TV.



Socom Gear: licencjonowana replika gas blow back pistoletu 1911 Pro Training Pistol (PTP Viking TACTICS).

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: prezentacja najnowszych w ofercie sklepu produktów.

 

 

 

 

 

RA-TECH: film zawierający review replik marki WE - open bolt system rifles oraz WE open bolt kit, a także prezentację zestawu WE SCAR steel trigger set.

 

 

 

 

 

Nowe filmy Airsoft GI TV prezentują repliki produkcji G&G oraz King Arms.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gekon_1 18.06.2011, h. 13:57 Gekon_1
Śmieszny ten Blow back w RK47 :)
on chyba strzela bez kulek, a jak wiadomo, z kulkami blow back w G&G ma dwukrotnie większy efekt
Witcher55555 19.06.2011, h. 12:48 Witcher55555
Syriuszzabujca 18.06.2011, h. 13:59 Syriuszzabujca
Jak dla mnie blow back w tym rk47 to jakaś porażka : )
killeryooo 18.06.2011, h. 14:48 killeryooo
hahaha ten kalach to obciach ASG:P jak to działa !! porażka na maksa!! juz APS lepsze w m4 zrobil:P
MyN3 18.06.2011, h. 15:02 MyN3
fajnie to słychac na zwolnionym tempie :D
minus25 18.06.2011, h. 15:04 minus25
już tutaj jest lepszy blowback niż w tym kałaszku

http://www.youtube.com/watch?v=jSE0Kghkn3s
zasmucił mnie ten filmik :< chociaż prawda ! blowback lepszy !
sarnuch 18.06.2011, h. 16:49 sarnuch
Filmik o tyle smutny, że porusza pewne smutne aspekty przekonań niektórych graczy, np brak blowbacka->zła replika.
swirekster lol 18.06.2011, h. 17:14 swirekster lol
Guest (ID:6452) 18.06.2011, h. 15:11 Guest (ID:6452)
Ołłł jeee, SG serwuje kolejnego kotleta czyli 1911 z innymi okładzinami i detalami. Tylko, że ten jest bardziej "pro" :D. Popracowali by raczej nad mechaniką zamiast wypuszczać kolejne "nowe" modele.
matheews 18.06.2011, h. 16:31 matheews
Bardzo przyjemny ten 1911 Pro Training Pistol !
sarnuch 18.06.2011, h. 16:37 sarnuch
a ja niesamowicie cieszę się z open boltów dla eMek no i dla HK416 =)) dłuugo na to czekałem.
Mixon 18.06.2011, h. 17:33 Mixon
Uh, pistolety z blowbackiem to jedno, ale to..
Maragaht 18.06.2011, h. 18:20 Maragaht
m14 z odrzutem i Blow-backiem Tylko na to czekam :)
ależ doczekałeś się ! WE M14 GBB ;)) sprawdź, jeśli ofc o to Ci chodzi..
sarnuch 19.06.2011, h. 13:50 sarnuch
zaki123 18.06.2011, h. 20:42 zaki123
spryciarze, wzieli Acucele lub iMAXy 6, przemalowali i się cieszą :)
ciekawe ile się naprazowali, zeby przenieść przeciski na lewo od wyświetlacza i ile za to będż drzeć ;P
Krabii 18.06.2011, h. 22:22 Krabii
Pięknie - ta ładowarka matrix to iMax B6 tylko w zmienionej obudowie;P Tylko cena inna;)
wiwi249 19.06.2011, h. 17:46 wiwi249
Haha ten blow back rusza się jak moja babcia !! xd