Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 12.06.2011, h. 13:29, dodał: Promant
32

Socom Gear: zespół zamka CO2 do repliki Cheytac M200. RA-Tech: review nowych na rynku produktów: WG rotary gun, VFC MP5A2 oraz WOOD KIT do GHK AKMAirsoft GI TV: kolejny odcinek cyklu Tactical Gear HeadsAirsoft GI TVThe First GITV Girl - Maureen Chen.



Firma Socom Gear wprowadza do oferty, zapowiadany wcześniej, zespół zamka CO2 do licencjonowanej repliki gazowej karabinu Cheytac M200.

 

 

 

 

 

Najnowsze video firmy RA-Tech: review nowych na rynku produktów: WG rotary gun, VFC MP5A2 oraz WOOD KIT do repliki GBB GHK AKM.

 

 

 

 

 

Airsoft GI TV: kolejny odcinek cyklu Tactical Gear Heads.

 

 

 

 

 

Airsoft GI TVThe First GITV Girl - Maureen Chen.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Miszcz_HK417 12.06.2011, h. 14:05 Miszcz_HK417
The First GITV Girl - Maureen Chen <- Nie jest zła :)
:D:D niezla :D
SoH Jasio 12.06.2011, h. 14:56 SoH Jasio
Hmm taki zawodnik na polu walki aż się prosi o skradanego ass spank killa :D
CerberBP 13.06.2011, h. 10:01 CerberBP
http://www.maureenchen.com/portfolio/editorial/airsoft-gi/ - nie tylko Airsoft GI :-)
Zeus_ 13.06.2011, h. 12:04 Zeus_
KicpA 12.06.2011, h. 14:15 KicpA
No teraz to ten M200 ma trochę mocy. Ale obsługa bolta nieciekawa.
Montowanie kaspuły to jakiś koszmar.. :) No ale, jak się chce, zeby po przeładowaniu łuski wypadały  no to coś za coś..
dixon 12.06.2011, h. 18:36 dixon
Lepszy by był zbiornik ładowany z adaptera takiego jak do granatow ;)
KicpA 12.06.2011, h. 18:50 KicpA
Feiro 12.06.2011, h. 15:17 Feiro
Szczerze ? Chciałbym zobaczyć jak snajperowi brakuje gazu i zaczyna rozkrecać cały zamek aby wymienić kapsułę.

// jak na 8 mm taki wynik fps nooo to zaczyna się ciekawie z CheyTac'iem robić :)
Jak już kogoś stać na taką zabawkę to po prostu ma kilka zespołow zamka:D i podmienia je jak magazynki, hehe

Ale nawet, to przy tej mocy to szybciej zabraknie wrogów niż gazu :P
kosteQ86 12.06.2011, h. 15:35 kosteQ86
Obawiam się że niestety dystans na jaki będzie lecieć kulka nie będzie jakiś magiczny, wg mnie może być nawet mniejszy niż gdyby zastosowali 6mm.
KicpA 12.06.2011, h. 15:58 KicpA
Jak dla mnie 510fps na kulkach 0.48g to przesada, to w końcu ponad 6J. Mało gdzie będzie można z tym walczyć, trzeba by zastosować jakiś osłabiacz na lufie.
Witcher55555 12.06.2011, h. 20:24 Witcher55555
Biorąc "średnią" z wyników czyli "przybliżając" do 520fps przy wadze
0,48g mamy 6J. Biorąc pod uwagę że jest to kulka 8mm to po ok 40m
powinna mieć już poniżej 1J. Więc co miało by nie wytrzymać?

Napisałem to trochę niżej. Mitomanii w AirSoftcie mówmy NIE.
KicpA 12.06.2011, h. 20:30 KicpA
Panowie zauważcie że jest to 0,48g niech sprawdza na 0,2 zapewne wynik będzie dużo większy pewnie ok 800FPS jak sprawdzali posiadasz SWD A&K na 0,20 mieli po 620FPS na 0,40 poniżej 300 więc jeśli na 0,48g i to 8mm jest 520FPS to aż się boję o wynik na 0,2g :D
MyN3 13.06.2011, h. 01:05 MyN3
przykro mi ale wkradł sie błąd. Jeśli w SWD a&k na na 0,20g jest 620fps, to na 0,40g jest ok. 450fps.
Mendi 13.06.2011, h. 08:07 Mendi
No i co z tego ze mierzyli na 0,48g MyN3? Gaziaki inaczej się zachowują przy zmianie wagi kulek.MITOMANII MÓWMY STOP! Rozsiewacie plotki i mity a później inni opowiadają że głowy urywa.Już pisałem przy takiej konfiguracji ma to ok 6J a po ok 40m będzie mieć już poniżej 1J. To jest kulka 8mm która inaczej się zachowuje niż 6mm. Dla porównania kulka 0,43g 6mm wystrzelona z prędkością 460fps (energia ok 4J czyli 2J mniej jak to M200) wytraci energię też po ok 40m tak by była ona poniżej 1J.Nie macie pojęcia o czym a psioczycie...
KicpA 13.06.2011, h. 08:18 KicpA
Escalon 12.06.2011, h. 15:21 Escalon
Jaki chest rigg ma ta laska w pierwszych minutach filmu:)? I dlaczego tylko czarny?
Dzięki za link:)
Escalon 12.06.2011, h. 23:09 Escalon
Krabii 12.06.2011, h. 18:02 Krabii
Nie mogli zastosować pojemnika na CO2 i nabijanie go gazem z
adaptera?? Można by było odpowiednie ciśnienie dobrać by zasięg był przyzwoity.
Z tym rozkręcaniem to porażka - już widzę co cudowanie jak się śrubka
"zjedzie" i nie będzie można w polu wymienić kapsuły:( Ciekawe też
jak szybko spada ciśnienie w kapsule:] No Panowie SG się nie popisali tym razem:/
you-dash 12.06.2011, h. 18:17 you-dash
Kulka ponad 500 fps na kulce 8mm 0,48g?? Nie wiem czy każde okulary to wytrzymają...
Biorąc "średnią" z wyników czyli "przybliżając" do 520fps przy wadze 0,48g mamy 6J. Biorąc pod uwagę że jest to kulka 8mm to po ok 40m powinna mieć już poniżej 1J. Więc co miało by nie wytrzymać?
KicpA 12.06.2011, h. 18:30 KicpA
kacxd 12.06.2011, h. 18:38 kacxd
Taaka milutka panienka mogłaby mnie osłaniać.. :P
Ja bym ją osłaniał
Witcher55555 12.06.2011, h. 20:25 Witcher55555
Maragaht 13.06.2011, h. 00:39 Maragaht
Airsoft GI TVThe First GITV Girl - Maureen Chen. Ktos wie jak nazywa sie wykonawca utworu z poczatku ?? 1:30
009 Sound System - Dreamscape
Miszcz_HK417 13.06.2011, h. 10:52 Miszcz_HK417
Wujek Jar 13.06.2011, h. 15:33 Wujek Jar
Wie ktoś gdzie i za ile można dostać te drewienka i chwyt pistoletowy do Akm ?
Mateuniosnajpa 13.06.2011, h. 16:14 Mateuniosnajpa
Cóż za słodycz (Oczywiście Modelka);D Ale inteligencja Bobyego niszczy (Azja w Egipcie!!!???)
wiwi249 13.06.2011, h. 16:45 wiwi249
Ale debilizm...
Nie mogli zrobić magów na CO2?? tylko wtedy rezygnacja z łusek ... :/
DobryDobrodziej 13.06.2011, h. 17:05 DobryDobrodziej
Nie mogli zrobic magów bo tu jest bolt gazowy a nie magi.Nikt nie będzie zmieniał całej konstrukcjio karabinu.
bardzo podoba mi sie ten bolt na CO2 ale pomysł z tak skomplikowanym rozkręcaniem to jakiś żart ze strzelców wyborowych.W takim wypadku lepiej składać elektryka...za tą kasę mozna mieć super replikę bez problemów gazówek (:)) i niestety bez łusek (:().
Wujek Jar 13.06.2011, h. 19:52 Wujek Jar
Ponawiam pytanie - wie ktoś gdzie można kupić ten chwyt pistoletowy i drewna do kałasza ?
gadzinka 14.06.2011, h. 20:07 gadzinka
Osttani filmik, 3:29, kto niechciałby być lunetą? :D
Kuodek 27.08.2011, h. 11:20 Kuodek
510 fps na kulkach 0,48?!! to na kulkach 0.2 dało by jakieś 800 fps! Ta replika to potwór!