Daj cynk
Reklama

Aktualności

ICS - Super AEG Kit

Aktualności, 21.03.2008, h. 11:57, dodał: Regdorn
14

Panowie z I Chih Shivan Enterprise Co.,Ltd. po raz kolejny już poważnie potraktowali uwagi swoich klientów. Wprowadzili do swojej oferty gotowe zestawy elementów replik. Dzięki konstrukcji replik ICS, posiadając np. M16, po wyjęciu dwóch pinów będzie można zmienić karabin na krótszą wersję np. CQB... także o niższych fps`ach i odwrotnie. M16 to tylko przykład.



 

Oferta, która niedługo ujrzy światło dzienne dotyczy nie tylko M-ek, ale też AK i MP5. W ofercie pojawiły się nie tylko górne modyfikacje, ale także osobno dostępne dolne partie replik. Tak więc niedługo już użytkownicy ICSów, w sposób szybki i łatwy będą mogli poddać swoją replikę tuningowi, zmienić nie tylko jej moc, ale także jej wygląd. Dodatkowo wszystkie zestawy przychodzą w standardzie ze sprężyną M120.

 

Nowa oferta dostępna w Polsce będzie równocześnie ze światową premierą czyli jeszcze w kwietniu.

 

Źródło: MadOnion

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
trunk 21.03.2008, h. 12:32 trunk
bardzo przydatne ,wkońcu ograniczy to ilosć strzalów z 450 fps z 5 m ....
Kakaroth 21.03.2008, h. 13:02 Kakaroth
pomysł sam w sobie genialny i prosty w zależności od strzelanki można dobrać uppera z m140 albo z m90 na cqb, dwudzielny GB załatwia sprawę w kilka chwil i dodać trzeba, że zestawy zawierają lufę, komorę HU i opcjonalnie całe górne GB...

a ja i tak mam cichą nadzieję, że w końcu są L85 pojawi!
lesiulodz 21.03.2008, h. 13:31 lesiulodz
A wiecie kiedy ICS wypuści L85 ?
Marcinek83 21.03.2008, h. 14:09 Marcinek83
Ja czekam aż w końcu będzie można przerobić kałaszka na MP5.
Joke
poldeck 21.03.2008, h. 14:16 poldeck
A ilu ludzi będzie nosić na strzelanki drugizestaw (do cqb) i pod ścianą bdynku przekładać? Nie wierze w ten projekt...
ilian 21.03.2008, h. 14:31 ilian
Nie chodzi o to by zmieniać w trakcie strzelanki ale dobrać odpowiedni zestaw do specyfiki strzelanki. Jeżeli będzie to CQB to przed strzelanką zakładasz krótki zestaw i słabszą sprężynę, a jeżeli las itp to zestaw długi i mocniejsza sprężyna.
Szwed_ 21.03.2008, h. 14:34 Szwed_
@Poldeck chyba nikt, ale zabronisz komuś zabrać ze sobą na zmianę? Ale będziesz mógł sobie z domu zmienić w zależności czy jedziesz się strzelać do lasu czy do cqb. Bo chyba taki był zamysł tego przedsięwzięcia.

Edit: ilian mnie wyprzedził.
poldeck 21.03.2008, h. 17:54 poldeck
Ok, macie rację. Peace .
Codename666 21.03.2008, h. 18:52 Codename666
Dobry pomysł nie będzie trzeba mieć kilku replik, wystarczy jedna z możliwością zmiany Pomysł dobry. ICS powinien zyskać nowych klientów.
Link 21.03.2008, h. 20:00 Link
Pomysł jak dla mnie genialny.

A ja powiem tak, fajnie by było mieć coś takiego bo np. mi nudzi się jedna replika.

Nie mam kasy za bardzo na to by wydawać na kilka replik, a tak w zależności od kaprycha można sobie złożyć inną replikę.

Tylko cena... żeby dodatkowe części nie były przesadnie drogie by to się jakoś w ogóle opłacało.

Poczekamy, zobaczymy.
alamakota 22.03.2008, h. 00:11 alamakota
A ja uważam, że rozwiązanie jest bardzo praktyczne - oglądnijcie sobie "Future weapons s03e06". Tam przedstawiona jest podobna idea.
Wyborowiec 22.03.2008, h. 14:47 Wyborowiec
Mi to się podoba a nawet bardzo, jak chciałem kupić AK-74 lub RPK-74 to od razu co ja zrobię w budynku a teraz nie będzie o to zmartwienia tylko ciekawe jaka będzie tego cena bo może się okazać że taniej będzie kupić 2 repliki =(
Link 22.03.2008, h. 20:42 Link
Wyborowiec, znając obecne ceny konwersji do markowych replik to jest raczej pewne, że body kity będą proporcjonalnie za drogie...
Side 29.03.2008, h. 10:38 Side
Na pewno nie będzie to tanie, a co za tym idzie: niewiele osób się do tego przekona. Ale przyznać trzeba, że to ciekawy pomysł. Zobaczymy w kwietniu.