Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 08.06.2011, h. 21:42, dodał: Promant
29

WE: GBB AK-series (Intro). MadBull Airsoft: prezentacja linii granatów airsoftowych 40mm. Hobby e-shop review: KJW KP-05WGC: Umarex / VFC MP5A2 GBB.



Firma WE oficjalnie poinformowała o rozpoczęciu serii replik GBB AK. Przedstawiono kompletny, strzelający prototyp pierwszego modelu. Już wkrótce mają być gotowe również pierwsze testowe egzemplarze produkcyjne.

 

 

 

 

 

MadBull Airsoft - prezentacja linii granatów airsoftowych 40mm.

 

 

 

 

 

Hobby e-shop review: pistolet KJW KP-05.

 

 

 

 

 

WGC: prezentacja repliki Umarex / VFC MP5A2 GBB.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sarnuch 08.06.2011, h. 21:52 sarnuch
Bwah, zrobiłem temat w nowościach o tym AKSie nie spojrzawszy na główną stronę ;pp
Damiano13 08.06.2011, h. 22:09 Damiano13
gramatyka poszła się... kochać
mea culpa, rozleniwienie umysłu
sarnuch 09.06.2011, h. 00:09 sarnuch
serio, nie rozumiem skąd tyle minusowej nienawiści po tym, że ktoś przyznał się do popełnionego błędu.. naprawdę w polaczkach tyle wrogości ?
sarnuch 09.06.2011, h. 14:51 sarnuch
Zapewne właśnie z tego powodu, iż ktoś ma na tyle odwagi/odpowiedzialności za swoje działania, i potrafi się przyznać do błędu, to trezba go wpuścić w kanał, bo sami prędzej będziemy łgać niż powiemy że się zwyczajnie pomyliliśmy

Jak to leciało... czapkę sprzedam, pas zastawię... 
Damiano13 10.06.2011, h. 15:33 Damiano13
Maragaht 08.06.2011, h. 22:14 Maragaht
Ale odrzut ma ten AK Świetny nie mogę się doczekać
gadzinka 08.06.2011, h. 22:27 gadzinka
xm993 8mm limited edition, granat dla pań? :P
raczej ten pierwszy :) xm995
delin0m 09.06.2011, h. 09:48 delin0m
Sledzikmaster 08.06.2011, h. 22:32 Sledzikmaster
Ale te MP5 od VFC syfonuje ...
To nie są syfony;p To przez wychłodzenie całego mechanizmu ale i tak ta MP5 bardzo ładnie działa...
rumak 10.06.2011, h. 07:14 rumak
KubaSoldier 08.06.2011, h. 22:35 KubaSoldier
Ciekawe kiedy Kałach będzie w Polsce. Trzeba zacząć odkładać fundusze :D
wegorz 08.06.2011, h. 23:44 wegorz
Kałaszki coraz piękniejsze, emka emką ale rodzina AK ma coś w sobie.
Pritcher 09.06.2011, h. 09:43 Pritcher
Kto wszystkie komentarze tak pominusował? Pełny ruch zamka w tym AK to rzecz niesamowita,  ciekawe jak będą wyglądać bebechy. Oby szybko wyszedł.
Michal_CHZW 09.06.2011, h. 10:49 Michal_CHZW
widze ostra akcja na minusy .. a ak super ;)
Maragaht 09.06.2011, h. 13:09 Maragaht
Czy ten AK jest na gaz czy aku ?
Skoro to jest GBB (Gaz Blow-Back) to zapewne faszeruje się to greenem...
Janko35 09.06.2011, h. 13:30 Janko35
Nie osądzaj mnie z góry, nie zwróciłem uwagi na opisy tylko oglądałem film w części
Maragaht 09.06.2011, h. 13:34 Maragaht
No to tym bardziej nie powinienneś komentować zanim nie oglądnąłeś filmiku do końca ;P
EmperorPalpa 09.06.2011, h. 15:26 EmperorPalpa
Jackobik 09.06.2011, h. 15:31 Jackobik
W nagrodę wszyscy ode mnie mają plusa :P
Ak super, ale z kp-05 coś czuję, że będą problemy :x
zmora 09.06.2011, h. 16:03 zmora
Z KP-05 nie ma żadnych problemów, mam ją od ponad roku i potrafi na GG nawet przy -3 wystrzelić parę kulek. ;-)
rafalkrawiec 09.06.2011, h. 16:53 rafalkrawiec
Ten dźwięk... Te ruchy zamka... Ten odgłos strzału... To AK... Zakochałem się chyba :)
Yfronus 09.06.2011, h. 19:18 Yfronus
Ale ślicznie lata ten zamek w AKS74U...
rafalkrawiec 09.06.2011, h. 20:50 rafalkrawiec
Hmmm. Czyżby dzieci neo atakowały WMASG? Wszędzie same minusy. Nawet dla normalnych komentarzy...
Promant 09.06.2011, h. 21:55 Promant
Najwyraźniej część osób nie rozumie systemu punktowania komentarzy i robi sobie zabawę z nudów albo z powodu braków w poziomie IQ. 

Ale moderatorzy dokładnie sprawdzają kto tak postepuje. Po dzisiejszym show mamy już kilku faworytów i jeśli taki numer znowu się powtórzy - nagrodą będzie bezterminowa blokada możliwości komentowania.
Melite1337 09.06.2011, h. 21:57 Melite1337
piękne to ak74u :)
Moris 10.06.2011, h. 10:12 Moris
Kocham to AK, nawet niepomalowane :D
A przy jakiejś liczbie minusów komentarze są ukrywane?
Nawet nigdy nie zwracalem tutaj na to uwagi, że można oceniać.
Na jednym forum deskorolkowym jeśli jest przewaga minusów, komentarz jest ukryty (podobnie jak na YT). Panuje tam niezly bajzel bo gimbusy się tym bawią i polowa postów jest poukrywana :|
Właśnie dlatego nie ma "ukrywania". Punktacja ma służyć zwróceniu uwagi na to, którzy userzy lubią pisać bzdury i spamować. Ale, jak zresztą widać, wiele wody upłynie zanim ludzie dorosną do takiego systemu. O ile w ogóle dorosną.
Promant 10.06.2011, h. 18:29 Promant
Promant: Od paru lat siedzę w branży webmasterskiej i stwierdzam z przekonaniem, patrząc w to co było dawniej a jest teraz, że nie dorosną. Wręcz przeciwnie, będzie coraz gorzej.
rafalkrawiec 10.06.2011, h. 20:27 rafalkrawiec
Niestety to całkiem możliwe.
Promant 11.06.2011, h. 09:36 Promant