Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 30.05.2011, h. 23:50, dodał: Promant
17

Redwolf Airsoft: Echo-1 M240B oraz Gamma AT4 Launcher. Tokyo Marui: Biohazard (Resident Evil) M92F. PolarStar: test video - milion strzałów na fusion engine. Kuba_T1000: konwersja AEG na HPA.



Redwolf Airsoft: licencjonowana replika Echo-1 karabinu maszynowego M240B.

 

 

 

 

Redwolf Airsoft: granatnik Gamma AT4.

 

 

 

 

Tokyo Marui: jubileuszowa replika produkcji TM - Biohazard (Resident EvilM92F.

 

 

 

 

PolarStar: test video - milion strzałów na fusion engine.

 

 

 

 

Kuba_T1000: kolejna konwersja AEG na HPA.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.facebook.com

www.kuba-t1000.com

www.polarstarairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Filip7370 31.05.2011, h. 00:42 Filip7370
Czy nie macie takiego wrażenia że dla takich replik jak to AT-4 przydałoby się wprowadzić standard np 80 mm? Zapewniających większą siłę ognia i większy zasięg. Próbując dojść do ok 450 fps przy wyjściu z "lufy". Wtedy byłby faktyczny sens targania takich cudaków poza "stimulating manhood".
80mm? Piłkami byś chciał strzelać? To weź pociski NERF już, są na rynku.
Pritcher 31.05.2011, h. 08:59 Pritcher
Chodzi o granaty 80mm
patch 31.05.2011, h. 16:07 patch
sierotkaxmarysia 31.05.2011, h. 01:39 sierotkaxmarysia
Fakt AT4 w asg jest bez sensu, ale wygląda świetnie XD
Marcin205 31.05.2011, h. 11:24 Marcin205
AT4 prezentuje się świetnie, ale po co komu z taką wielką rurą latać? Chyba że jak w scenariuszu pojawiają się pojazdy, to można ustalić że pojazd uznaje się za zniszczony po trafieniu z czegoś takiego.
Jak to po co??? ładujesz puszkę piwa i kolegom w okopie podajesz ;)
szyzag 02.06.2011, h. 16:24 szyzag
Guest (ID:6452) 31.05.2011, h. 12:38 Guest (ID:6452)
Ołłł jeee! Marui serwuje kolejnego odgrzanego kotleta zamiast upichcić coś nowego! Czad. Pewnie wygrzebali stare formy ze strychu :D
O której replice mówisz?
Marcin205 31.05.2011, h. 13:08 Marcin205
Bieniekk 31.05.2011, h. 15:29 Bieniekk
M92F zapewne
kalach 31.05.2011, h. 17:37 kalach
... a z AT4 wylatuje jedna plastikowa kulka o średnicy 15cm.
15cm? Aby nie za dużo? :)
Dechowsky 02.06.2011, h. 14:48 Dechowsky
Yoogi 31.05.2011, h. 19:04 Yoogi
Nie wiem co niektórzy mają do AT4... Sens tego uzywania jest taki sam jak np. M203 zawieszonego pod eMką :D Są osoby które bedą tego używały wyłącznie do LARPu lub MILISIMu, a są i tacy żeby ładnie wyglądał nad kominkiem xD

Mi osobiście to nie przeszkadza, ale i tak bym "pomacał" :D
rain 31.05.2011, h. 21:42 rain
AT4 spoko tylko faktura samej tuby, jakoś taka dziwnie gładka. Poza tym wrażeniem że całość jest "zbyt nowa" to całkiem niezła replika :)
sisi 31.05.2011, h. 22:43 sisi
Tylko żeby u nas dałoby się kupić to M240B.... heh...
chomik_pl 02.06.2011, h. 01:17 chomik_pl
AT4 moze byc przydatana w roznego rodzaju scenariuszach wiec pisanie ze to do niczego sie nie nadaje jest chyba troche na wyrost..... Troszke wyobrazni
niedzwiedziek51 02.06.2011, h. 15:52 niedzwiedziek51
On zawsze bedzie mnie smieszyc :)
Gajdmen 04.06.2011, h. 10:38 Gajdmen
Według mnie te AT-4 tylko buduje klimat. Nie wyobrażam sobie jednak, by ktoś chciał latać z tym regularnie. Jednak- chyba jak wszyscy- z chęcią bym sobie z niego postrzelał.