Daj cynk
Reklama

Aktualności

GBB L85 i M16A1 VN WE

Polska, 30.05.2011, h. 23:56, dodał: Promant
23

Sklep Gunfire.pl włączył do swojej oferty repliki GBB L85 i M16A1 VN firmy WE. Ponownie dostępne są również repliki AEG ASG produkcji Real Sword.



W ofercie sklepu Gunfire.pl pojawiły się najnowsze repliki gazowe produkcji Wei-Tech, o których kilkukrotnie pisaliśmy w starszych newsach. GBB L85 kosztuje 1443,65PLN.

 

 

el5.jpg

 

el1.jpg

 

el2.jpg

 

el3.jpg

 

el4.jpg

 

Natomiast karabin gas blow back M16A1 VN oferowany jest w cenie 1302,27PLN.

 

 

vn1.jpg

 

vn2.jpg

 

vn3.jpg

Można również nabyć gazowy magazynek WE do replik M4/M16, o pojemności 20BB. Cena: 136,23PLN.

 

 

m1.jpg

 

m2.jpg

Ponownie w ofercie sklepu dostępne są także repliki AEG produkcji Real Sword: TYPE 97, TYPE 97B, TYPE 56-1 oraz TYPE 56-2.

 

 

d.jpg

 

c.jpg

 

b.jpg

 

a.jpg

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gisher 31.05.2011, h. 00:20 Gisher
Jestem ciekaw jakie zużycie gazu ma ta Elżbieta?
r2d2 31.05.2011, h. 01:06 r2d2
Och Ela....
Serce mówi kup.... a rozum a chcesz kłopotów.
MasterOfHeavyGun 31.05.2011, h. 07:33 MasterOfHeavyGun
Przepraszam ale 130 zł za jeden magazynek o pojemności dwudziestu kulek to są jakieś jaja...
Jaja? Człowieku ja bym powiedział okazja. Większość magazynków do dobrych replik pistoletów jest sporo droższa, więc tutaj to dobra cena. Ale pewnie myślisz, a ja w hi-capie mam 500kulek i dałem za niego 30zl...
kosteQ86 31.05.2011, h. 08:27 kosteQ86
Za magi do Beretty KSC dałem 140zł/sztuka, pojemność 32 kulki. I to sprowadzane z zagranicy. Także za magazynki nie do pistoletu, a karabinka to jest dobra cena.
Pritcher 31.05.2011, h. 08:56 Pritcher
Bo to nie magazynek dla ludzi strzelających setkami kulek z hicapa. To krok w strone realizmu. A krótkie magi do emki mieściły 20 pocisków.
FanatykAK 31.05.2011, h. 12:37 FanatykAK
Generalnie kolega chyba nie ogarnął, że to magazynek gazowy do repliki GBB...
ZeeMike 31.05.2011, h. 21:06 ZeeMike
ravic 31.05.2011, h. 08:25 ravic
A gdzie oznaczenia na ELce?
dodge6666 31.05.2011, h. 09:23 dodge6666
I dlaczego nie ma oznaczeń na M16A1... :/
Bo WE nie daje oznaczeń jako takich...
To że niektóre wersje je mają są jako tako "customami" robionymi już nie przez WE.
pidzejfat 31.05.2011, h. 10:09 pidzejfat
Ależ jak najbardziej daje oznaczenia... Spójrz na M4, M16, L85, większość pistoletów i tak dalej... to nie sa "customy" a normalne wersje z oznaczeniami. Po prostu do Polski sprowadzają bez oznaczeń :/
dodge6666 31.05.2011, h. 13:55 dodge6666
No to pokaż te wersje z oznaczeniami bezpośrednio z WE... ^^
Poczytaj na GGI.info to się dowiesz jak to jest w praktyce.

http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=50_380&products_id=13925&zenid=rd9ujskqkladteb6m2bheho2k2http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=50_380&products_id=13924&zenid=rd9ujskqkladteb6m2bheho2k2

Tak to jest WE, ale same oznaczenia są robione w innej fabryce.
WE robi repliki z oznaczeniami jeśli ma licencję, a z tego co wiem to tylko KAC PDW od WE miał je.
A czemu nie sprowadzają?
Bo w teorii celnicy mogliby się doczepić właśnie tych oznaczeń!
Łatwo jest sprawdzić czy dany produkt ma wykupione prawa do znaków handlowych więc prawdopodobnie dlatego polskie sklepy nie ryzykują...
pidzejfat 31.05.2011, h. 14:48 pidzejfat
Sądziłem, że wszystkie produkty WE to po prostu produkty WE - robią wszystko w jednej a w drugiej grawerują i malują? Wątpię - większe koszty...
Odnośnie KAC PDW, nie tylko on ma oznaczenia, wszystkie GBB od WE występują w wersji z oznaczeniami jak i bez nich (przez co są tańsze):

http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=552_553&products_id=12680&zenid=rd9ujskqkladteb6m2bheho2k2

http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=552_553&products_id=9407&zenid=rd9ujskqkladteb6m2bheho2k2

I tak dalej, plus SCAR i reszta Emek..
A pistolety? Beretta, Browning, Colt'y itd...?
dodge6666 31.05.2011, h. 14:55 dodge6666
Nie mniej jednak, obojętne kto to robi i licencjuje, wersje z oznaczeniami wyglądają smakowicie :D
dodge6666 31.05.2011, h. 15:06 dodge6666
SCAR nie ma oznaczeń FN'a. Ma wszystko poza kluczowym "FN Herstal Belgium" :).
Procent 31.05.2011, h. 21:11 Procent
FanatykAK 31.05.2011, h. 12:37 FanatykAK
Piękne kałaszki :)
BOA_Daniel 31.05.2011, h. 14:26 BOA_Daniel
ELka i eMka są też już na specu dla zainteresowanych.
A są, i nawet o drobinke taniej M16 wychodzi :D
dodge6666 31.05.2011, h. 14:48 dodge6666
Melite1337 31.05.2011, h. 22:28 Melite1337
no M16 ładne ale z tym magazynkiem to cenowo przesadzili .
Za darmo mają dawać? O.o
Sklep chce zarobić, normalne prawa rynku.
FanatykAK 01.06.2011, h. 12:09 FanatykAK
Marnus 31.05.2011, h. 23:50 Marnus
Skoro tak narzekacie na cenę magazynka to dla porównania cena magazynka do SCARa GBB od WE w Polsce wynosi 200 zł. (Sprowadzany 32$)
Lafayette 15.06.2011, h. 20:57 Lafayette
Dziwne, zę L85 na Gunfire jest takie jak na zdjęciach, a na specshopie jest całkiem zielone ;)