Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe informacje

Aktualności, 02.12.2008, h. 23:33, dodał: Promant
25

ARES: upgrade kits do replik ARES/STAR, z metalowymi gearbox'ami. ZeroOne Airsoft: repliki SIG ICS w sprzedaży. Tokyo Marui: ASG GBB Hicapa Xtreme. Gunner Airsoft: AK104 CM. Laylax: adaptery zawieszenia QD. Magpul PTS: Magpul PMAG test.



 

 


 

 

 

 

 

 

Firma Ares zapowiedziała wprowadzenie zestawów upgrade'owych do replik Ares/Star M60, M249, FN FNC oraz L85. Szkielety gearbox'ów wykonane są z metalu.

 

ares_upgrade_kits_0112.jpg" alt="" width="500" height="343" />

 

ares_upgrade_kits_0112a.jpg" alt="" width="500" height="347" />

 

ares_upgrade_kits_0112b.jpg" alt="" width="500" height="350" />

 

Sklep ZeroOne Airsoft włączył do sprzedaży nowe repliki full metal SIG: SG552 Commando oraz SG551 SWAT, produkcji ICS.

 

 

 

Firma Tokyo Marui rozpoczęła, na swojej stronie internetowej, promocję nowego pistoletu full auto GBB Hicapa Xtreme, o którym niedawno pisaliśmy w newsach. Dokładny termin rozpoczęcia sprzedaży nie jest jeszcze znany.

 

 

TM reklamuje replikę jako najlepszy z dotychczas wyprodukowanych pistoletów ASG GBB full auto.

 

 

Sklep Gunner Airsoft sprzedaje, w cenie 95USD, replikę full metal firmy Cyma: AK104.

 

 

Replika ta, poza zastosowanym frontem oraz metalową komorą hop up, nie różni się już niczym od RK-02 Boyi. Prędkość początkowa: 450fps.

 

 

 

 

Firma Laylax wypuściła QD Sling Swivel na szynę RIS (4,500 Yen/37.57 EUR) oraz QD Sling Swivel do kolby M4/M16 (4,000 Yen/33.39 EUR). Zaczep zawieszenia QD na RIS ma ciekawie rozwiązany montaż. Dostępne w połowie grudnia.

 

 

 

Magpul PTS zaprezentował interesujący test magazynka Magpul PMAG. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 03.12.2008, h. 00:09 GunneR2oo6
Znowu "bezpieczny chińczyk" 450 fps na stocku .

A te Sigi mmmm piękne
SHOGUN_YAMATO 03.12.2008, h. 00:10 SHOGUN_YAMATO
Respekt za magi
lokaz 03.12.2008, h. 00:23 lokaz
Naprawdę przesadzają z tymi fpsami. Jak kiedyś było się szczęśliwym że sie wyrwało replikę z dużą ilością fps w stocku to teraz radość jest jak nie trzeba downgradować stockowych replik. Mowa oczywiście o chinczykach.
rostal 03.12.2008, h. 00:31 rostal
Puki chińskie aegi nie przekraczają 500fps jest wporzo...
Cement 03.12.2008, h. 00:56 Cement
mam wrażenie że ten test to fake

Ciekaw jestem tych zestawów UP do M249

PS i nie jestem rasistą(chyba JOKE) ale po chwili musiałem wyciszyć słuchawki
KWIA_TEK 03.12.2008, h. 02:19 KWIA_TEK
Mam pytanie.
Kiedy ostatnio na strzelance po waszym magu przejechał samochód osobowy?
Proponuje parę innych testów:
- Magi wypiekane w piekarniku rozgrzanym do 300 stopni.
- Magi wyrzucane z pędzącego samolot.
- Magi topione w zmywarce
- Magi oddane w ręce trzylatka.
itd... tylko po co?

Zwróćcie uwagę, że facet, który testuje magi co drugie słowo mówi - "pa ga bom"
Dant3 03.12.2008, h. 06:51 Dant3
kolejny, japonski komandos airsoftowy ...
Jangi 03.12.2008, h. 07:57 Jangi
Po co? Bo to oddziałuje na wyobraźnię, tak jak pokazywanie, że Dragunow z Real Sword trafia w wykałaczki z 10 metrów. Oczywiście nikt nie kupi go w tym celu, ani tylko z tego powodu, ale faktem jest, że taka reklama działa.
Prezes_____ 03.12.2008, h. 08:08 Prezes_____
Ale ja tak magami nie rzucam, panie skośnooki! Acyme sobie napewno kupie jak bedzie na taiwanie bo stocki z nową gumką są lepsze od g&p z nową gumką ( co do celnści i zasięgu, jakość i kultura pracy to coś innego).
Pozdrawiam
Prezes
Seth 03.12.2008, h. 10:01 Seth
zna ktoś adres strony ARES`a? Kurka wodna...nie mogę namierzyć.
Promant 03.12.2008, h. 10:10 Promant
Forma testu to sprawa drugorzędna. Ważne, że pokazuje jakość materiału i wykonania.
Tyle na temat różnić w jakości między produktem markowym, a chińską podróbką.
poldeck 03.12.2008, h. 10:48 poldeck
Test mi się wybitnie nie podoba. "Some bb`s feed and some don`t". Jakby jeszcze nakręcił tego Hi-Capa to wiecej by to miało sensu.
fuko 03.12.2008, h. 11:20 fuko
Widzę że powoli wypływają cymy zapowiadane tu:
$3

Mam nadzieję że CM048 pojawi się niedługo - bo te drewna + stalowe body - hmm - chinol nie chinol ale wygląda super No i cena patrząc na cenę tych wersji powinna być dobra
Filu 03.12.2008, h. 15:23 Filu
Test jest nieobiektywny - midcapy sa w srodku pelne, w przeciwienstwie do hicapow w ktorych wiatr hula. Roznica jest wiec jakby pomiedzy gnieceniem puszki pelnej a puszki pustej... bo kulki w srodku raczej go nie utwardzily - szczegolnie jak wysypal ich troche!

PS. nie neguje jednak roznic w jakosci wykonania - sam biegam z magami CA...
Prezes_____ 03.12.2008, h. 15:34 Prezes_____
Fuko, cyma to chinol z nazwy, ja żałuje co kupiłem bo taniej by mnie wyszedł cymiak po tuningu, u nas wiele taki ma i mówie wam, że to bajka normalnie.
Foka 03.12.2008, h. 16:37 Foka
> midcapy sa w srodku pelne, w przeciwienstwie do hicapow w ktorych wiatr hula.
> Roznica jest wiec jakby pomiedzy gnieceniem puszki pelnej a puszki pustej...

Hmmm od kiedy magazynki są hermetyczne, a kulki ładowane pod ciśnieniem?
Mówiąc w skrócie - bzdury gadasz.
gryncek1 03.12.2008, h. 17:32 gryncek1
Ale pod abramsa to już nie dali maga...
Ziolko 03.12.2008, h. 18:13 Ziolko
Mam te magi i latają w gnieździe mojej mki gp jak żyd po pustym sklepie.
head-shot 03.12.2008, h. 19:51 head-shot
Hmm gdyby ten ICS Sig commando kosztował 285 łOTYCH to bym go kupił a dziwne jest to większość że HI-CAPów jest produkowana w chinach a oni nie wiedzą do czego jest to pokrętło na dole
Adria_n 03.12.2008, h. 20:16 Adria_n
A gdzie można takie magi dostać?
JarekM 03.12.2008, h. 22:23 JarekM
@ Adria_n

tu możesz kupić te magi:
$3
Adria_n 03.12.2008, h. 22:38 Adria_n
A nie ma jakiegoś polskiego sklepu?
Jangi 03.12.2008, h. 23:51 Jangi
Nie ma, przynajmniej na razie
sliwek89 04.12.2008, h. 14:51 sliwek89
Zastanawiam się po co oni takie magi produkują ? Przecież nikt nimi ścianę nie rzuca... No cóż kase mozna na wszystkim zbijać. Nawet na pancernych magazynkach.
michalll 04.12.2008, h. 18:44 michalll
Zdziwił byś się