Daj cynk
Reklama

Aktualności

TM - Nowa wersja full auto tracera

Aktualności, 18.03.2008, h. 18:04, dodał: OSKi-SNITF
12

Tokyo Marui zapowiedziało wprowadzenie do sprzedaży nowego ulepszonego tłumika tworzącego efekt pocisku smugowego. Co prawda już od jakiegoś czasu tego typu tłumik jest dostępny w sprzedaży, jednakże nowy model będzie posiadał wiele ulepszeń.



Będzie posiadał gwint -14mm oraz dołączone różne inne adaptery pozwalające zainstalować go na większości replik. Zmieni się też materiał wykonania z plastiku na aluminium, oraz włącznik będzie lepiej umiejscowiony, zmniejszy się też promień światła widocznego widocznego z zewnątrz. Premiera zapowiadana jest na 26 Marca w Japonii wraz z kulkami przeznaczonymi do tego tłumika. Koszt tłumika będzie wynosił około 60 EURO czyli około 212 zł.

 


 

[Powiększ][Powiększ]

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lineusz 18.03.2008, h. 18:17 Lineusz
Ciekawe kiedy będzie dostępny w Polsce oraz co ważniejsze kiedy skopiują go chińczyki i wypuszczą o połowę taniej
Cyrek 18.03.2008, h. 19:11 Cyrek
Fajna sprawa, ale raczej dopiero pod wieczor badz w nocy. Widzialem kiedys markera paintballowego z loaderem ktory naswietlal kulki, fajny efekt, ale posadzam, ze w ASG moze byc jeszcze lepszy przez wiekszosc predkosc wylotowa kulki
kupolud231 18.03.2008, h. 19:13 kupolud231
Cyrek - teraz to dałeś...
Psycho_Mantis 18.03.2008, h. 19:56 Psycho_Mantis
"...markera paintballowego z loaderem ktory naswietlal kulki..."?
Ja takowego nigdy nie widziałem. A taki tłumik to świetna sprawa, zarówno efekt fajny przy strzelaniu w nocy dla nas, jak i dla naszego przeciwnika niezłą presję psychologiczną wywiera, gdy w jego stronę leci grad świecących pocisków.
Niczym w StarWars!
JedyKnight 18.03.2008, h. 20:10 JedyKnight
Tylko ciekawe czy zdążysz do kogoś strzelić. Bo ciebie będzie widać jak na dłoni z tym świecącym tłumikiem. Kumpel opowiadał jak był na strzelance i jeden miał tłumik do naświetlania kulek, po kilku wyjściach zmienił amunicje i zdjął ten tłumik bo zawsze schodził pierwszy, bo było widać światełko w lufie i odrazu leciał grad kulek w jego strone;p
Lineusz 18.03.2008, h. 20:35 Lineusz
Dlatego niby w nowym tłumiku ma nie być tak widoczne światło w lufie Ja tam wole już magazynki naświetlające BB ;]
kydrys 18.03.2008, h. 21:39 kydrys
...w których poświata wydostaje się wszelkimi możliwymi szczelinami.
xasistis 18.03.2008, h. 22:24 xasistis
Jeżeli chodzi o naświetlanie i pozostawanie niewidocznym, imho lepszym rozwiązaniem jest naświetlacz w magazynku (np. G&P), a jeżeli chodzi o tłumik do efektów specjalnych to chyba lepiej zamontować PFI Smoke Cap..
Filip von Izabelin 19.03.2008, h. 12:29 Filip von Izabelin
Xas-->Tylko wtedy musisz kupić sobie np 8 magów podświetlanych po 24$ sztuka.

Ja mam taki podświetlany mag G&P i dioda UV się przepaliła po 10 minutach, trzeba teraz iść i kupić standardową 5mm diodkę i zamontować.
penio151 19.03.2008, h. 15:04 penio151
Ja również jestem zdania, że lepszy jest magazynek, a to że wydostaje się z niego światło to tylko owinąć jakąś szmatą i proszę!
siridar 20.03.2008, h. 13:36 siridar
A nie mogli zrobić tak, że światło w tłumiku włącza się tylko wtedy gdy się strzela?! Chociaż w sumie sprzężenie tego ze spustem mogłoby być kłopotliwe, ale zawsze można sobie wyprowadzić włącznik na kabelku, jak włącznik lasera np.
che 29.03.2008, h. 18:04 che
A ja wierzę w to że Tokyo Marui jak zawsze perfekcyjnie wykonało robotę.