Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Specshop

Polska, 21.05.2011, h. 22:35, dodał: Promant
31

Specshop włączył do swojej oferty nowe akcesoria ASG firmy MadBull oraz umundurowanie firmy Propper.



Specshop włączył do swojej oferty nowe akcesoria ASG firmy MadBull. Lufy zewnętrzne Noveske, o różnej długości, w cenach od 259PLN do 299PLN.

 

 

MB-Noveske-Barrel-1.jpg

 

Licencjonowane tłumiki produkcji MadBull, w tym Gemtech Raptor (199PLN) oraz seria Surefire w cenach od 295PLN do 315PLN.

 

 

MB-Raptor-II-1.jpg

 

MB-Raptor-II-3.jpg

 

MB-SF-3.jpg

 

Wykonane w technologii CNC fronty RIS Daniel Defense Omega X, w dwóch długościach (349PLN i 379PLN).

 

 

MB-DD-OmegaX-9-3.jpg

Do oferty sklepu trafiło również umundurowanie produkcji firmy Propper, w tym mundury ACU, w kamuflażu A-TACS.

 

 

Propper-ATACS-2.jpg

 

Propper-ACU-Bluza-ATacs-1.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (4.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poiu007 21.05.2011, h. 23:05 poiu007
Fajne tłumiki. Jakbym wiedział ze takie bedą, nie kupowałbym swojego
Trzeba czytać newsy kolego
ZenonZenon 23.05.2011, h. 15:59 ZenonZenon
Matt12c 21.05.2011, h. 23:29 Matt12c
Fajny mundur, chyba sobię zafunduję; )
Filip7370 21.05.2011, h. 23:52 Filip7370
A zamierzasz do afganu jechać? To jest camo pomyślane o tych rejonach.
Na pewno nie będzie gorzej się sprawował od ucp. A może poprostu chce kupić żeby nosić go na codzień.
kabel123 22.05.2011, h. 00:14 kabel123
Na późnąjesień też może oraz na zimę jak śniegu brak :D
S.A.S 22.05.2011, h. 11:04 S.A.S
Panowie jak tak dalej bedzie z tymi temperaturami to w polsce bedziemy mieli drugi afgan wie mundur się przyda
navo007 22.05.2011, h. 14:57 navo007
slepy 22.05.2011, h. 00:32 slepy
Przecież tylko lans się liczy, po co komuś praktyczność. ;)
Tak jak gdzies juz pisalem- I co z tego, ze sie ma kamuflarz na kazda pore roku i kazdy typ terenu, skoro zasieg skuteczny aega jest jaki jest i tak naprawde mozna bylo by biegac w dresie bo na 100 m kamuflarz to przerost formy nad trescia.
Ru-D 22.05.2011, h. 13:35 Ru-D
Ciekawe rzeczy prawisz. Czyli te wszystkie razy, kiedy podchodzili do mnie na kilka metrów i nie widzieli albo raz kiedy na historycznej koleś mnie nadepnął, bo w kamuflażu błotnym i obsypaniu liśćmi człowiek jest ledwo widoczny... - to mi się pewnie przyśniło? Tak wychodzi.

Oczywiście, że nie ma uniwersalnego kamuflażu i nigdy nie będzie. Kamuflaż musi być dostosowany do określonych warunków i uzupełniony elementami lokalnej roślinności lub je imitującymi kolorystyką/formą.

Natomiast pisanie, że  kamuflaż nie przyda się w airsofcie, bo dystanse prowadzenia ognia są zbyt małe - może jedynie świadczyć, że ktoś taki nigdy nie dobrał kamuflażu właściwie albo nie potrafi go zastosować. Kamuflaż na 100m jest przerostem formy? Cóż widać Ci wszyscy ludzie przez dziesiątki lat kamuflarze wymyslający i udoskonalający to głupcy po prostu. NO przecież kamuflaż zakłąda się wyłącznie do strzałów na 1500m, bliżej to bezsens :D
Promant 22.05.2011, h. 19:33 Promant
Oczywiście, że nie ma uniwersalnego kamuflażu i nigdy nie będzie. Kamuflaż musi być dostosowany do określonych warunków"

Skąd ta pewność? Może kiedyś taki powstanie co się dostosowuje, np. jak Predator miał :P 
radzio2k 22.05.2011, h. 23:51 radzio2k
Ależ oczywiście. I będą takie ładne statki kosmiczne. :)
Promant 23.05.2011, h. 09:54 Promant
Matt12c 22.05.2011, h. 10:19 Matt12c
No dokładnie, ale jak zobaczyłem cenę to narazie sobię go odpuszczam...: (
kizek-pl 22.05.2011, h. 10:26 kizek-pl
OoooO !!! :O spodnie i bluza po 260 zł przegięcie
Dudek Javny 22.05.2011, h. 10:42 Dudek Javny
Marudy, sio do mamy się poskarżyć, że tak drogo! Chyba NIGDY nie dożyję newsa na wmasg bez komantarzy, że drogo, krzywo, niefajne, brzydkie, mamo kup mi loda, ja chce kupe, siusiu... ]:)
Matt12c 22.05.2011, h. 10:50 Matt12c
No ale tak troche chyba przegieli...
MarineSlupsk 22.05.2011, h. 11:13 MarineSlupsk
Trochę chyba jednak NIE przegięli z ceną. A-TACS i tak jeszcze jest tani pomimo swojej 'nowości' w Polsce. Cena jak cena, dla mnie jest jak najbardziej normalna.
perils 22.05.2011, h. 11:15 perils
konwersja Daniela swietna -.- a reszta szału nie ma . Co z tego ze sklep ma duzy asortyment jak 85% - NIEDOSTEPNE
maciejs 22.05.2011, h. 11:26 maciejs
Jak w przypadku Proppera to dla mnie cena normalna. Acz w tej cenie to oczekiwałbym NYCO 50/50 w Rip-Stopie a nie PESCO 65/35. Szkoda tylko, że znowu ubranka z teflonem.
_Mateo_ 22.05.2011, h. 12:18 _Mateo_
70$ + wysyłka na stronie PROPPERA czyli ok 300PLN. Cena Specshopu jak na polskie warunki zacna.
jastonek 22.05.2011, h. 16:06 jastonek
Co do A-TACSa to dobre wykonanie, nowa myśl, materialy są w cenie. To nie stary woodland czy Flectarn żeby kosztowął do 100 zł :) Jest sporo mundórów w podobnych cenach albo nawet i lepszych. wiele z nich nie dostępnych w Polsce, jak np. Norweski :)
Pawelo 22.05.2011, h. 18:19 Pawelo
To nie mundur dla dzieci którym szpej fundują rodzice :)
Te często stać na więcej i mają więcej niż dorośli i "praktycy" ;)
Regdorn 31.05.2011, h. 09:45 Regdorn
Zigger 22.05.2011, h. 23:06 Zigger
fajny mundur :)
jansku16 23.05.2011, h. 08:16 jansku16
nice tłumik : D
kajtoo5 23.05.2011, h. 21:50 kajtoo5
a moim zdaniem sam kamuflaż wygląda naprawde zacnie... kij że drogi zarobisz-będziesz miał... a co do uniwersalizmu kamo to napewno lepszy niz woodland helikona- przynajmniej GDZIEKOLWIEK będzie działał xD
swirekster lol 24.05.2011, h. 11:40 swirekster lol
Kamuflarz ładny, zostaję przy dpm, zielony jest zdrowy dla oczu :D.
dzynek 26.05.2011, h. 20:59 dzynek
Jedyny sensowny mundur jaki póki co powstał to CP Multicam Gen 2 Combat Set.

Co do A-TACS nigdy nie wejdzie do użycia, nikt go nie używa i nie używał - lipny i nieprzydatny.
O MC podobnie mówiono.
Regdorn 31.05.2011, h. 09:47 Regdorn
dzynek 31.05.2011, h. 14:35 dzynek
Nie powiedział bym panie Regdornie, mówili tak o nim tylko airsoftowcy których nie było na niego stać - tudzież nie podobał im się fakt, że multi nie jest "cyfrowy".
quin101e 08.06.2011, h. 11:15 quin101e
Na allegro jest tańszy ;)