Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft Magazine - nowy niemiecki magazyn

Aktualności, 05.03.2008, h. 11:46, dodał: Regdorn , autor: wojtass071
20

Jak nam donosi Princeps, w Niemczech pojawił się pierwszy magazyn o tematyce airsoftowej. Premierowy numer AirSoft Magazin ukazał się w sprzedaży wysyłkowej 1 marca. Szczegóły dotyczące zamówienia magazynu znaleźć można na stronie www.airsoftmagazin.de . Koszt gazety wynosi 4,9 Euro.





Najciekawszą częścią pierwszego wydania jest niewątpliwie artykuł o panującym w Niemczech prawie dotyczącym broni palnej, co bezpośrednio wiąże się z ograniczeniami także w airsofcie. Dowiedzieć się można jakie karabiny czy pistolety można posiadać, jakie są restrykcje dotyczące zabawy w airsoft oraz posiadania różnych replik. Poza tym w AirSoft Magazine nie zabrakło nowości ze świata airsoftu, porad technicznych, propozycji scenariusza, a także recenzji replik (w tym numerze m.in. porównanie karabinów SCAR L firmy VFC i SCAR L firmy Classic Army).

Niedawno pisaliśmy o nowym hiszpańskim magazynie (zostało nam potwierdzone, że jest w języku hiszpańskim), dzisiaj piszemy o nowym niemieckim wydawnictwie. Jak widać, mimo restrykcyjnego prawa w Niemczech, airsoft ma się dobrze, czego swoistym dowodem jest powstanie nowego magazynu.

 

Dziękujemy Princepsowi za informację.

 

Jeśli macie jakieś ciekawe wiadomości (z kraju, ze świata), dajcie nam znać, być może to właśnie jest temat wart szerszego opublikowania!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wrubelk 05.03.2008, h. 12:58 Wrubelk
"Ukazal sie w sprzedazy wysylkowej", a wie ktos czy normalnie na stoisku z prasa mozna tez go kupic?
sebios 05.03.2008, h. 14:25 sebios
w Polsce też by się przydał jakiś magazyn Porządny... Na pewno by znalazł wielu... czytelników...
uzi43 05.03.2008, h. 16:05 uzi43
Popieram cie sebios... Przydala by sie airsoftowa pozadna gazetka
lesiulodz 05.03.2008, h. 16:40 lesiulodz
Szkoda że nie ma wersji po angielsku
Nie pamiętam dokładnie gdzie lae chyba w strzale pojawiają się artykuły o airsoftowych replikach, ostatnio jak patrzyłem był opis FN2000 od JLS`a.
lemonzawodowiec 05.03.2008, h. 16:56 lemonzawodowiec
W "Broni i Amunicji" zawsze są artykuły o airsofcie.
uzi43 05.03.2008, h. 16:59 uzi43
No nie zawsze sa. Jak sa to dosc dlugie i ciekawe wiec to cieszy w "komandosie" tez sa artykuly ale takie strasznie krociutkie :/ a w "strzale" to nie wiem...
Jarmo 05.03.2008, h. 17:25 Jarmo
A broni i amunicji bardzo często są opisywane repliki z tego co ja wiem, ale jest to zwykle tylko jeden artykuł, na 4-6 stron...
Jumbo 05.03.2008, h. 17:42 Jumbo
Może wkońcu i do nas dotrą magazyny airsoftowe...?
Princeps 05.03.2008, h. 17:43 Princeps
Jeśli chodzi o "AirSoft Magazine" jest dostępny tylko przez podaną stronę oraz jak mi wiadomo poprzez sklep sprzedaży wysyłkowej: www.airsoft24.de
Pasti 05.03.2008, h. 18:41 Pasti
Kurka wodna daliby coś takiego w Polsce, Które byłoby w CAŁÓŚCI I JEDYNIE o airsofcie... A artykuły w BiA przestają wystarczać, co więcej, autor raczej chyba nie wie co pisze(np. P&J z wymienionym body na metalowe to jest już coś na miarę CA pro line ).
Warlord Shadow 05.03.2008, h. 19:26 Warlord Shadow
A po co nam gazeta o airsofcie skoro mamy internet no i wmasg?
luc4ss 05.03.2008, h. 20:00 luc4ss
Magazyn to najciekawsze i i najnowsze informacje w jednym miejscu. Poza tym, nie ma co porównywać gazety papierowej z e-gazetką. Dwie różne bajki.
Genneth 05.03.2008, h. 20:50 Genneth
Luc4ss ma rację - zabierz monitor do kibelka :]
Harab Seraphel 05.03.2008, h. 21:46 Harab Seraphel
Genneth - Jak ktoś jest szprytny to może z laptopem pójść do kibleka ;]
A mi w zupełności wystarcza Wmasg.pl i forum. wszystko na miejscu i porządnie pisane. a zamiast wydawać kasę na gazetkę o AS, wolę kupić sobie parę kulek xtra
bazar69 05.03.2008, h. 23:17 bazar69
w Hiszpanii jest, w Niemczech jest a ciekawe kiedy będzie i u nas..? Obawiam się ze wiekszość z nas może już tego nie doczekać...
Foka 06.03.2008, h. 13:44 Foka
"Wielu czytelników"? Ilu? 5 tyś? Przy dobrych wiatrach... Kolorowe pisma w Polsce kosztują w okolicy 10 zł i kto je będzie kupował? Ci którzy próbują oszczędzić 20 zł na replice za 100? Poza tym, żeby to było rentowne musiałby być dużo większy nakład.

"daliby coś takiego w Polsce"? Weźcie sie i zróbcie? To może ktoś to ruszy. Redakcja WMASG niejednokrotnie szukała ludzi, którzy by pisali, nawet nieregularnie, artykuły sensowne i na poziomie na potrzeby WMASG i jakoś tłumu chętnych nie ma. A pismo ma to do siebie, że trzeba regularnie (zwykle co miesiąc) czymś te kilkadziesiąt stron zapełnić.
J.K. 06.03.2008, h. 13:46 J.K.
Szczerze mówiąc, panowie szlachta, wasze komentarze są tak do bólu 'polskie', że aż mi żal... Nie, nie dupę ściska, ale serce kraje. 'Daliby', 'zrobiliby', 'pokazaliby'... A może samemu wziąć klawiaturę, napisać parę tekstów, zrobić zina i pokazać wydawcy, co?

EDIT: No i cholera, Foka mnie ubiegł.;]
pafcio0 06.03.2008, h. 19:39 pafcio0
A po co nam w Polsce taka gazeta, ludzie?
Czemu biadolicie?
Co w niej byłoby takiego, czego nie mogło by być w internecie, na przykład na wmasgu?
I jak znam życie na co drugiej stronie byłaby reklama lub "artykuł sponsorowany",
i dycha w plecy lekko licząc.
Tak jak jest, jest dobrze.
Codename666 06.03.2008, h. 20:16 Codename666
Dobrze jest tak jak jest Tylko częściej jakieś recenzje powinny być. A do pełni szczęścia brakuje mi laptopa bo nie co mam czytać jak na klopie siedzę ;-p