Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 19.05.2011, h. 00:13, dodał: Promant
17

Inokatsu: Colt 1911 Vietnam. KSC: Baby Glock. MadBull: kolby ACE.



Firma Inokatsu rozpoczęła promocję pierwszej wersji swojej stalowej repliki Colt 1911: M1911 Vietnam 1964. Poniżej poster reklamowy.

 

 

1911A21280.jpg" src="/var/images/text/125243/1/M1911A21280.jpg" alt="M1911A21280.jpg" width="355" height="500" />

Jeszcze w miesiącu maju ma trafić do sprzedaży replika GBB produkcji KSC: Baby Glock. G26c Parabellum ma możliwość instalacji na stopce magazynka oświetlenia taktycznego, które można dokupić opcjonalnie. Cena repliki ma wynieść równowartość 170EUR, a cena dodatkowego magazynka równowartość 35EUR.

 

 

Baby-new.jpg

 

a174y.jpg

Firma MadBull wprowadza do oferty licencjonowane kolby ACE. Kolby wykonane są z metalu, w technologii CNC i dostępne będą w 4 modelach.

 

 

madbull.jpg

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.ksc-guns.co.jp

www.inokatsu.com

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
JonasCell 19.05.2011, h. 07:25 JonasCell
Kolby całkiem, całkiem :d
Jackall37 19.05.2011, h. 08:14 Jackall37
To się Ino z nowym plakatem nie popisało, nie w ich stylu ten plakat

Z Glockiem już bardziej nakombinować się chyba nie dało. Fajnie, że latarka ma przycisk do szybkiego zdejmowania z szyny, bo przyda się przy zmianie magazynka, szczególnie że w wersji auto potrafi się czasem skończyć :D
Gdyby płeć modela była inna to byłoby fajniej:)
Ale zdecydowanie ciekawszy będzie odrzut STALOWEGO zamka. To może być bajer.
Pritcher 19.05.2011, h. 11:00 Pritcher
Hornet 19.05.2011, h. 09:06 Hornet
No i mamy magazynek z RISami :)
Szkoda że nie ma ris'a pod lufą... dwa granatniki podczepić i mamy jakiegoś kosmicznego interceptora ;]
shamoth 19.05.2011, h. 10:28 shamoth
dodge6666 19.05.2011, h. 09:39 dodge6666
Mam nadzieję, że Ino szybko "wypuści" Colta :D
też mam taką nadzieje
musashi 20.05.2011, h. 07:10 musashi
DobryDobrodziej 19.05.2011, h. 10:26 DobryDobrodziej
Super kolby ! Ale już chyba widziałem tą kolbę w jednym z karabinów G&G...
Ciekawe ile będą kosztować ? Bo jestem zainteresowany :)
GrimPilgrim 19.05.2011, h. 13:57 GrimPilgrim
RIS na stopce od maga... no tego jeszcze nie widziałem. i chyba nie chce oglądać ;p
Melite1337 19.05.2011, h. 14:18 Melite1337
ten Colcik bardzo mi się podoba :)
darksoviet 19.05.2011, h. 16:17 darksoviet
Noooo, cudowny ten plakat nia ma to jak oglądac broni na tle faceta !!!! :(
Dla takich jak ja : http://aabde.militaryblog.jp/   blog z wyposarzeniem i bronią ładnie przedstawioną :)
Niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi! :D
Ookami 19.05.2011, h. 17:25 Ookami
dzieki za linka :D
zia 19.05.2011, h. 20:00 zia
S.A.S 19.05.2011, h. 17:24 S.A.S
fajna sprawa ten Glock i latarka pod spodem :P
Zax 19.05.2011, h. 18:08 Zax
Panowie nie rozumiem troche dlaczego ten glock wydaje sie wam dziwny. GLOCK wypuscil adaptery latarek do magazynków i to już o ile się nie myle pare lat temu. Generalnie jest to patent bardziej dla cywili lub roznej masci ochroniarzy, poprostu w  tych przypadkach raczej rzadko zdarza się konieczność szybkiej i bezproblemowej zmiany magazynka, o ile wogole sie takowa potrzeba pojawi.

Z innej beczki przerażające rzesze maniaków pomykają z klamkami które zapasowe magi widziały jedynie w cudzej ładownicy, także i w ASG rozwiązanie nie tak glupawe jak mogloby się wydawac
Ja tam nie neguje tego rozwiązania jako zupełnie pozbawione sensu ale na dłuższą mete to mało praktyczne właśnie z powodu zmiany maga (no chyba że np. 3 magazynki i 3 latarki ;P ). A gadżetów do ostrego glocka jest pewnie z tysiąc albo więcej co nie znaczy że każdy ma sens i jest praktyczny :). Co do drugiej kwestii jestem całkiem za. 2 magi w zapasie to powinno być minimum.
GrimPilgrim 20.05.2011, h. 17:32 GrimPilgrim
edek01 20.05.2011, h. 11:24 edek01
Plakat nie udany ale za to Colt super replika M1911A1 WWII .
7 lat czekałem na taką właśnie replike z napendem Co2 ,wykonany ze stali ,oznaczenia orginalne.
Jednym słowem bajka ,tunning nie bedzie drogą inwestycją bo zakup lufy PDI 6.01mm to nie ruina finansowa plus mocniejsza sprezyna kurka .
Bajka naprawde bajka .