Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 17.05.2011, h. 23:05, dodał: Promant
15

SCD TV: prezentacja KWA M1911 Mark II PTP. RedWolf Airsoft: Cybergun FN M249 (MK2 & Para) oraz prezentacja najnowszych produktów w ofercie sklepu. TM: G36C custom EBB, P226 E2 GBB, Hi-Capa 5.1 MATCH CUSTOM oraz High Cycle AUG. RA-Tech: nowe produkty.



SCD TV: prezentacja KWA M1911 Mark II PTP.

 

 

 

RedWolf AirsoftCybergun FN M249 (MK2 & Para).

 

 

 

Prezentacja najnowszych produktów w ofercie sklepu RedWolf Airsoft.

 

 

 

Tokyo Marui: G36C custom EBB.

 

 

 

Tokyo MaruiP226 E2 GBB.

 

 

 

Tokyo MaruiHi-Capa 5.1 MATCH CUSTOM.


 

 

Tokyo MaruiHigh Cycle AUG flat top rail. Jest to najnowszy produkt TM, AUG short - niedawno zapowiedziany, który wkrótce ma trafić do sprzedaży.

 

 

 

RA-Tech: nowe produkty.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.facebook.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SoP-PeL 18.05.2011, h. 00:21 SoP-PeL
AUG świetny:)
i tylko 1150 zeta :) (+cło, +transport), ale piękny jest naprawde, i mam nadzieje, że się szybko pojawi na polskim rynku, bo to będzie "a must have"
hasan 18.05.2011, h. 01:13 hasan
Faktycznie jest piękny, jedyne co mi się w nim nie podoba to szyna montowana pod lufą :/ Reszta jest świetna ;)
you-dash 18.05.2011, h. 13:37 you-dash
Voltarius 18.05.2011, h. 00:23 Voltarius
garand fajny szkoda że bez łusek ;/
Mlody 18.05.2011, h. 07:41 Mlody
Pierwszy filmik jest "the best" fajnie że coś zrozumiałem słuchając o g36c z blow-backiem.. :D
Guest (ID:6452) 18.05.2011, h. 12:06 Guest (ID:6452)
Hi-capa... kisiel w majtach. Lekko podpicować tylko. Brakuje mi magwella skoro to taki custom.
jackobi 18.05.2011, h. 12:39 jackobi
Nowy AUG jest przepiękny.
Bojeq 18.05.2011, h. 16:14 Bojeq
No aug ładny ładny ale czy ktoś rozumie na jakiej zasadzie będzie tam działać selektor semi-auto?
W augach nie ma selektora, zamiast tego jest 2 stopniowy spust. Sciągasz lekko - pojedyńczy strzał, sciągasz do końca - auto. Jedyny przełącznik jaki tam jest to blokada spustu.
Maku3225 18.05.2011, h. 17:40 Maku3225
Naprawdę?... A czy może zauważyłeś, że na filmiku gościu po przełączeniu w jakiś sposób blokady spustu nie posiadał ognia ciągłego?
Bojeq 18.05.2011, h. 17:44 Bojeq
Erzet-DEMOn 18.05.2011, h. 16:31 Erzet-DEMOn
AUG wygląga przepięknie! Chciałbym tą szynę do swojego.
Tak wogóle to KA mógłby ruszyć ze sprzedażą swoich magó wdo AUGa, bo na TM mnie nie stać, a MAG jest do bańki podobno :D
keymaker 18.05.2011, h. 21:42 keymaker
nie wiem co ma w sobie ten AUG, ale chce go miec!
Lamus 19.05.2011, h. 17:52 Lamus
Najważniejsze jest to że może znów będą dostępne tajle do M249, ostatnio kupić szkielet GB to jakaś masakra nie mówiąc o reszcie części. Mam ten karabin prawie 4 lata i jakoś ciężko mi się z nim rozstać, a niestety starzeje się.