Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Capri ASG

Polska, 14.05.2011, h. 21:59, dodał: Promant
18

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty szereg nowych produktów z branży airsoftowej.



Oferta sklepu Capri ASG powiększyła się o szereg nowych produktów z branży airsoftowej. Wśród wielu pozycji, obok oporządzenia marki T&T i lunet ACOG produkcji Strike Systems, dostępne są części do replik AEG marki Ultimate.

 

 

b.jpg

Właścicieli gazowych replik VFC/Umarex mogą zainteresowac magazynki VFC, pasujące do karabinu GBB HK416 Umarex/VFC. Cena: 200PLN.

 

 

c.jpg

 

Wśród gazowych replik broni krótkiej sklep oferuje pistolet CZ75 shell ejection ASG AS/Marushin, którego recenzję zamieściliśmy w ostatnich dniach na portalu WMasg oraz replikę STI Duty One również marki ASG AS, która oferowana jest w piaskowej wersji kolorystycznej.

 

 

a.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (3.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nuclear Blast 14.05.2011, h. 22:40 Nuclear Blast
Straszną przebitkę cen na Capri mają... :( a szkoda bo wybór jest ogromny!
dodge6666 14.05.2011, h. 22:51 dodge6666
STI Duty One jest o 300zł tańszy niż na Casg.pl... i z oznaczeniami - nie ma tylko metalowej lufy. Mimo wszystko to kopia KSC w nowym opakowaniu tak jak KWA....
Panie - jaka kopia?
KWA jest obecnie właścicielem fabryk.
Pomysł, realizacja prototypu i myśl przewodnia PTP pochodzi bezpośrednio z USA.
To, że są także produkowane inne wersje nie oznacza jednakże że jest to kopia czegokolwiek.

Wersja z oznaczeniami STI to produkcja KWA Taiwan na rzecz ActionSportGames o ile mnie pamięć nie myli.
Vintersky 15.05.2011, h. 02:10 Vintersky
Easy Bubba...Chodziło mi o rozwiązania techniczne, porównując wnętrze KWA i KSC widzimy ten sam mechanizm i system :P
Otóż właśnie, tutaj owy pistolet to produkcja KWA dla ASG |CENA|...
Mimo wszystko oba sklepy mają niezłą przebitkę ale jakoś zarabiać muszą :D
dodge6666 15.05.2011, h. 12:30 dodge6666
Ari 15.05.2011, h. 00:31 Ari
Glock 880zł ... Z WGC wraz z wysyłka i opłatami wychodzi 600zł ...
Pewnie! A sklepy to powinny działać charytatywnie.
0L0 15.05.2011, h. 10:32 0L0
Gdyby rynek ASG był bardziej w Polsce rozwinięty to i ceny myslę, że by były bardziej konkurencyjne. Niestety na obecną chwilę zaczynam myśleć, że ta zabawa staje się coraz bardziej elitarna.
MarcinekNu2 15.05.2011, h. 13:02 MarcinekNu2
WGC też zarabia, a przesyłka to pewnie 50 lub wiecej ziela, a i tak sie opłaca tam kupić.
Wachta 17.05.2011, h. 21:28 Wachta
Dudek Javny 15.05.2011, h. 08:09 Dudek Javny
Oj tam, oj tam. Marudzita jak stare baby :p Kto chce ten kupi, proste jak budowa cepa.
siannko 15.05.2011, h. 08:38 siannko
a żeby nie było cz'tka też tańsza niż na specshopie o całe 50 zł i jak na razie nie widziałem jej tańszej nigdzie indziej
Jedenasty 15.05.2011, h. 19:49 Jedenasty
Jak trafię "szóstkę" to kupię sobie od razu wszystkie i to po trzy sztuki, a potem wystawię w komisie po 100zł, więc trzymajcie za mnie kciuki :). STI Duty One piaskowy jest uroczy.
Promant 15.05.2011, h. 22:45 Promant
A płacz demoludu jak zwykle niesie się w komentarzach... aż żal dupę ściska, że poza pitoleniem o cenach nic już niektórzy napisać nie potrafią. Jak swojsko. Czasem czytając te bzdury odnosi się wrażenie, jakby komunizm w tym kraju nigdy nie umarł. I nie umrze. :D
DobryDobrodziej 16.05.2011, h. 15:26 DobryDobrodziej
Ceny pistoletów tłumaczy "custom" przy nazwie apoza tym co kogo obchodzi że drogo ? Jak nie Masz to nie kupuj a nie jęczysz.

Jedenasty jak Trafisz tą 6 to Pamiętaj...ja wiem gdzie Mieszkasz :P
Pojęczeć zawsze warto i fajnie. Swoją drogą z punktu widzenia konsumenta śmieszne jest zgadzanie się a wręcz popieranie wysokich cen. Nie jest to kwestia zasobności portfela - osobiście znam ludzi którzy maja miliony a targują się w sklepach - a po prostu realnej oceny produktu. To, że sklep nie działa charytatywnie jest oczywiste. To, że musi mieć swój narzut - jak najbardziej popieram. Rzecz w tym, że wiele sklepów korzysta z niedostępności produktów, z tego, że produkt jest nowy na rynku i winduje cenę - śmiem powiedzieć - niepoważnie. Około 300 zł marży to już nie jest zarobek a wyzysk. Jak ktoś chce to niech klaszcze i cieszy się z tej ceny - bo albo go nie stać więc nie kupi - problem z głowy, albo go stać i dumnie kupi rzecz w PL z przebitką nieraz 50 % względem innych krajów. Ani w tym logiki, ani mądrości.
Generalnie cała branża asg - patrząc cenowo - kształtuje się bardzo dziwnie. Taki magazynek do G17 - ostrego - kupię za +/- 100 zł. Ile kosztują do replik każdy wie.
Reasumując - z takim popieraniem cen sklepowych byłbym ostrożny. Byłbym sprzedawcą to zrobię przebitkę 70% a co. Bo przecież ajrsofciarze kupią. Bo chcą mieć new klocka. A jak ich nie stać to niech nie kupują. I tak to się kręci.
Niewidomy 17.05.2011, h. 15:17 Niewidomy
@Niewidomy
Co do tych magazynków - jednak chyba airsoftowe magazynki są nieco bardziej skomplikowane niż ostre, czyż nie? ;)
-Otto- 17.05.2011, h. 16:18 -Otto-
Kolego Niewidomy - tutaj nikt nie popiera ani nie neguje cen sklepowych, to w ogóle nie jest miejsce do dyskusji o cenach i sklepach - od tego są wątki o każdym sklepie na forum.Natomiast żałosne jest, co widać powyżej, że narzeka się byle narzekać - nawet jeśli jak w tym przypadku - jakiś produkt jest tańszy niż u konkurenta. Od razu kojarzy się bardzo trafny tekst pewnej reklamy napoju gazowanego, traktującej o charakterze Polaków.
Promant 17.05.2011, h. 22:29 Promant
Promant racja. Mimo wszystko uważam, że KAŻDY ma prawo do wyrażenia swojej subiektywnej nawet oceny. Dotyczącej produktu, jego ceny czy wykonania. Jeżeli komentarz dotyczy ceny i ktoś sobie narzeka - uważam, że ma do tego prawo. Bardziej idiotyczne są dla mnie oceny i dysputy na temat czyjejś opinni. Jeżeli ktoś uważa, że drogo niech to napisze. Jeżeli ktoś uważa, że tanio albo że kupi mimo ceny - też super. Po cóż jednak krytyka ludzi krytykujących - tego nie wiem. Chyba nie na tym rzecz polega, by spuszczać się nad wszystkim co zaprezentowane. A jeżeli wyrażać opinie, to tylko pozytywne, bo jeśli negatywna to że jęczy, że jak go nie stać to niech nie kupuje. Czy na tym rzecz polega? Wydaje mi się, że nie. W mojej ocenie - i to właśnie obrazuje mentalność polaków - ludzie na forach nie wypowiadają się rzeczowo i nie komentują faktów, ale szukają na siłę ofiary której mogą dopiec w odpowiedzi.
Niewidomy 18.05.2011, h. 15:42 Niewidomy
wojtazkk 17.05.2011, h. 07:45 wojtazkk
Zgadzam się z przedmówcą. Nie masz na to kasy to nie kupuj albo się w to nie baw i koniec. Sam osobiście posiadam KP-05 na CO2, które kupiłem za 379zł bo więcej mi nie trzeba. Przynajmniej jak się zepsuje to nie będę miał żalu bo czego się spodziewać po pistolecie za 379zł (choć mój były USP Tactical służył wiernie i intensywnie przez trzy lata).