Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ebony & Ivory

Świat, 06.05.2011, h. 23:05, dodał: Promant
41

RedWolf Custom zaprezentował ciekawe repliki broni filmowej, znanej na pewno miłośnikom anime.



RedWolf Custom zaprezentował ciekawe repliki broni filmowej, znanej na pewno miłośnikom anime Devil may cry. Kto kojarzy "Hellsing" ten tym bardziej wie o co chodzi. Z przedstawionych przez RWC pistoletów - Ebony & Ivory być może pojawią się w customowej ofercie RWA, na razie jednak jest to wyłącznie prezentacja prototypów. Za to na pewno cieszy oko, choćby ze względu na nietuzinkowość tych replik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.facebook.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Graven 06.05.2011, h. 23:15 Graven
Ja chce Jackala!
arend 06.05.2011, h. 23:21 arend
koszmarki ;p
Then 06.05.2011, h. 23:22 Then
Art Warks? :D
ZuBeR 06.05.2011, h. 23:29 ZuBeR
Ta, dizajn jest zabójczy.
Dla fanów anime i "ciekawego" wyglądu- propozycja interesująca.
kopcer00 06.05.2011, h. 23:35 kopcer00
Ogólnie fajne, ale to ma sens tylko z portretami na rękojeści... Prawdę mówiąc nigdy nie wiedziałem czyje one są ale to już inna sprawa. Tylko chyba sam bym musiał sobie kabure do tego uszyć :D
guzio29 06.05.2011, h. 23:39 guzio29
Brzydkie, z pewnością ważą nie wiele mniej od pokrywy studzienki i z kaburą będzie problem - ja chcę takiego za paskek ... :D
minus25 06.05.2011, h. 23:52 minus25
chce. To. Mieć.
Karmazyt 06.05.2011, h. 23:57 Karmazyt
DE w obudowie, czy tylko mi się wydaje? Czarny jest ładny :)
Colty raczej,albo Hi-Capy dokładniej ;)
OFF 07.05.2011, h. 00:53 OFF
Rechot 07.05.2011, h. 00:01 Rechot
Ciekawe czy ten pierwszy na zdj ma blow-backa :P
Może mieć, jak takie bydle ma: http://www.youtube.com/watch?v=h2NvCy4YDOI
BnGfromZG 08.05.2011, h. 17:48 BnGfromZG
Gizmoo 07.05.2011, h. 00:04 Gizmoo
hei hei hei :D wiedziałem że kiedyś się doczekam :P
dokładnie o tym samym pomyślałem :D
hasan 07.05.2011, h. 02:22 hasan
Tanaj 07.05.2011, h. 01:32 Tanaj
Jeśli mogę się troszkę przyczepić...

To Ebony i Ivory są bardziej z gry niż z anime, które wyszło jako taka "przystawka" do gier i wcale takie wybitne nie było. Albo po prostu z serii DMC, taki kompromis.

God, I'm such a nerd... -_-'
Czarny650 07.05.2011, h. 01:41 Czarny650
pewnie będą sprzedawać w komplecie :D
widmo 07.05.2011, h. 06:45 widmo
piekne :P....
Armagedon981 07.05.2011, h. 07:45 Armagedon981
Gdzie robią do takiego czegoś kabury??? Brzydale... ;p
Jankus 07.05.2011, h. 09:08 Jankus
Szkoda że niem mam dość pieniędzy na Ebony & Ivory, wtedy tylko jeszcze jakiś duży miecz, czerwony płaszcz, białe włosy i Dante jak ta lala.
Mateuniosnajpa 07.05.2011, h. 09:54 Mateuniosnajpa
Mniam... W końcu można będzie poczuć się jak Dante ;3
DevO 07.05.2011, h. 10:19 DevO
Ładnie to wygląda, ale i tak bym nie kupił :P
Erzet-DEMOn 07.05.2011, h. 10:21 Erzet-DEMOn
Te DMC ujdą, ale siła jest w klamka Alucarda :D
Ja chcę takieg Casulla i Jackala. Ciekawe ja z wagą, bo Jackal 16 kg ważył :D
gadzinka 07.05.2011, h. 10:24 gadzinka
Coś dla Holendrów znów. :P
Dragoon 07.05.2011, h. 11:10 Dragoon
Van Hellsing :D nice ja też kce!!! :
Gekon_1 07.05.2011, h. 11:18 Gekon_1
Powodzenia z kaburą na to ;)
Tego się używa jako broni głównej xD /BTW jakie to kurka dłuuuugiee
feder91 07.05.2011, h. 13:52 feder91
Guest (ID:6452) 07.05.2011, h. 11:33 Guest (ID:6452)
A mi się wybitnie nie podoba, oszpecone pięć-jedynki :D.
gadzinka 07.05.2011, h. 12:37 gadzinka
Jak to to pierwsze bedzie strzelać z takim zamkiem? ;o
RhinoAK 07.05.2011, h. 13:34 RhinoAK
To sa pistolety z anime Hellsing i on sa wzoregosowane na DE. I ja musze miec srebnego.
CapoSVD 07.05.2011, h. 13:36 CapoSVD
Huge Guns! :)
FanatykAK 07.05.2011, h. 16:31 FanatykAK
Ciekawe ile to będzie ważyć, bo w Hellsingu było powiedziane że żaden człowiek nie potrafi tego udźwignąć jedną ręką. Więc musieli to ochudzić pewnie ;)
G0 Pr0 07.05.2011, h. 19:16 G0 Pr0
To coś ma blow-back w ogóle? Jakośgo tam nie widzę jeśli full metal xD
maxpayne3000 08.05.2011, h. 00:55 maxpayne3000
Klamki Alucarda wyglądają zarypiaście, cena pewnie też taka będzie i szczerze wątpię by sprzedawali obydwie w komplecie. Dante natomiast miał obie, wiec te może będą w komplecie, ale nigdy nic nie wiadomo. Kabury z pewnością trzeba będzie zrobić samodzielnie bo zarówno Dante jak i Alucard nosili broń pod płaszczami w ukrytych kieszeniach (przynajmniej tak mi się wydaje).Ciekawe czy zrobią wersje Harkonnena do asg, to by dopiero było XD
Landsil 08.05.2011, h. 10:04 Landsil
taaa, Hellsing ARMS Anti-Midian Cannon 'Harkonnen '120 lb. (~60 kg) unloaded. 30mm cannon.
czemu nie:
http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2010/136/2/e/Harkonnen_30mm_cannon_by_oregulus.jpg 
Jade 08.05.2011, h. 11:50 Jade
Jak dla mnie to powinni zrobić Zastaba CZ-M100 z Ghost in the Shell. :D
Szczerze mówiąc, to wyglada nieszczegolnie. A Mateba 2009 Togusy jest od dłuższej chwili na rynku (chcę, ale nie kupię: tysiak w przybliżeniu za klamkę "dla miecia" (i cieszenia oka oraz michy) uruchamia w moim portfelu hamulec bezpieczeństwa ;-) )...ale za, na ten przykład, Seburo C25a / C-26a też bym się nie obraził :-D
Errhile 09.05.2011, h. 08:28 Errhile
O matabie to wiem, ale mam podobny problem. Tylko u mnie to nie jest hamulec bezpieczeństwa tylko kompletny brak paliwa :P.

A jak już Seburo to C-X choć CZN-M22 też bym nie pogardził. Ale niestety cena była by.......
Jade 09.05.2011, h. 12:42 Jade
zarbon1 08.05.2011, h. 15:30 zarbon1
Ekstra :D Chcę takie
miki012 08.05.2011, h. 20:41 miki012
orientuje sie ktoś ile kosztuje 'szakal" ?? ;D ahh Nie ma to jak Hellsing ;D
DaNorb 09.05.2011, h. 16:49 DaNorb
Taaaaak, marzenia się spełniają :D Jeszcze tylko wójek Sam przywiezie taczką dolary, żeby kupić jedno z tych cudeniek.

Dla nie czujących klimatu anime: To nie ma strzelać, mieścić się do kabury, mieć sensu....Każda z tych armat to +10000000 do lansu ;]
i jeszcze + 10000000 do pewnosci siebie :D
Jade 09.05.2011, h. 18:39 Jade