Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje i ciekawostki

Aktualności, 06.05.2011, h. 22:43, dodał: Promant
17

SCD TVRD: trailer. RA TECH: Recoil Buffer V3 & Super Bolt Experiment. MadBull Airsoft: ACE & PWS Buffer Tubes & Stock Bases. ASG M249 zasilany z taśmy. WE: M16A1 open bolt.



SCD TVRD prezentuje trailer kolejnej swojej recenzji, która obecnie jest opracowywana.

 

 

 

RA TECH: Recoil Buffer V3 & Super Bolt Experiment.

 

 

 

MadBull Airsoft: ACE & PWS Buffer Tubes & Stock Bases.

 

 

 

Ciekawostka - specjalnie dla osób narzekających zawsze, że łuski drogie, że się pogubią, że to się do airsoftu nie nadaje... RedWolf Airsoft zamieścił film prezentujący replikę ASG M249 zasilaną z taśmy. Wiadomo jedynie, że jest to home made custom wykonany w Japonii. I jak tu będzie wyglądał koszt łusek?

 

 

 

RedWolf Airsoft poinformował również, że w dniu dzisiejszym firma WE wypuściła na rynek swoją najnowszą replikę gas blow back: M16A1 systemu open bolt.

 

 

c.jpgb.jpga.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.facebook.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lesio 06.05.2011, h. 23:06 Lesio
łojesu, m16a1 gbb!
dodge6666 06.05.2011, h. 23:27 dodge6666
M16A1! :D Będzie moje!
guzio29 06.05.2011, h. 23:36 guzio29
To teraz mogli by zrobić coś bardziej z demoludu ...
Czarny650 07.05.2011, h. 01:40 Czarny650
Na reszcie Open Bolt w eMce ;) Panu z filmiku Madbulla doradziłbym żeby obskrobał pazurki ;)
rumak 07.05.2011, h. 06:29 rumak
Albo mi się zdaje albo widziałem iskry podczas strzelania z tego M249?
Hmmm po dłuższym przestudiowaniu tego filmiku też zauważyłem że coś tam tak jak by iskrzy, ale co to może być to nie wiem.
DevO 07.05.2011, h. 10:22 DevO
Może to jest Cap gun, a nie Gaziak: http://www.youtube.com/watch?v=R5qaic-BhPg
BnGfromZG 07.05.2011, h. 13:37 BnGfromZG
Może to coś jak keserau rewolwer na naboje hukowe bez pozwolenia???
A tu jeszcze jeden http://www.youtube.com/watch?v=8NAppTCxEag&NR=1
r2d2 08.05.2011, h. 00:51 r2d2
19chomik92 07.05.2011, h. 09:46 19chomik92
m16a1 ^^  w końcu
S.A.S 07.05.2011, h. 10:26 S.A.S
M249 zasilaną z taśmy.  Coś pięknego ;]
gadzinka 07.05.2011, h. 10:33 gadzinka
Z tego INO m4 zrobili odrzut jakby było 7,62 :P
Hehehe, pierwsza osoba narzekająca na zbyt duży odrzut w GBB, normalnie w kominie zapiszemy. :D
Promant 07.05.2011, h. 11:22 Promant
tak dla poróznania realji powinni w to urządzenie wsadzić jeszcze ostry odpowiednik, żeby było widac jaka różnica miedzy replika a orginałem ;P
zaki123 07.05.2011, h. 12:42 zaki123
johny1mob 07.05.2011, h. 12:26 johny1mob
trzeba odkładać kasę na INO ^^ a te minimi to coś iście niesamowitego, dobra broń psychologiczna z tego będzie :D
rafalkrawiec 07.05.2011, h. 17:34 rafalkrawiec
Nie no świetna ta M249, ale jak widać pewnie dość często się zacina. Ale jak to wygląda, i ten odgłos strzału. Jakby ktoś z dalsza patrzył to by pomyślał że prawdziwy.
Gekon_1 07.05.2011, h. 19:16 Gekon_1
Ale lans z tą m249.

Już jest preteks żeby nie nosić tylko taśmy dla lansu :)
speedor 07.05.2011, h. 20:45 speedor
Kolba w tym A1 dalej nie do końca poprawna. Nie szkodzi. WANT.