Daj cynk
Reklama

Aktualności

A.W.S.S. WE BUSHMASTER TGC

Polska, 04.05.2011, h. 22:53, dodał: Promant
20

Sklep Taiwangun oferuje kolejną replikę z serii TGCA.W.S.S. WE BUSHMASTER GBB.



Sklep Taiwangun oferuje kolejną replikę z serii TaiwanGun CustomA.W.S.S. WE BUSHMASTER gas blow back. W opisie, na stronie sklepu, czytamy:

Korzystając z wiadomości dotyczących uzbrojenia w polskiej jednostce specjalnej GROM oraz ze zdjęć operatorów zamieszczonych w internecie, stworzyliśmy w wierną replikę broni wsparcia dla snajperów "Bushmaster precyzyjny". CUSTOM został wykonany na bazie repliki taiwańskiego producenta WeiTech, dobrze znanego modelu WE-M16-A3 Hard Kick. Specjalnie dla potrzeb naszego "Bushmastera" współpracujący z nami zakład rusznikarski wytoczył stalową lufę, zachowując parametry zewnętrzne ostrego odpowiednika, o długości 16 cali. Dodatkowo została wyposażona w żłobienia, które zwiększają jej powierzchnię, co w oryginale ma znaczący wpływ na odprowadzenie ciepła. Ciekawostką są części obsadzone na lufie, które pochodzą od prawdziwego BUSHMASTER-a. Elementy te to: stalowa podstawa muszki wraz z muszką, osłabiacz podrzutu z podkładką sprężynującą oraz szyna picatinny razem z rurą gazową. Dopełnieniem wyglądu karabinka są airsoftowe wersje modnych dodatków taktycznych amerykańskiej firmy MAGPUL, czyli kolba UBR, składany celownik M-BUS oraz chwyt przedni. Na szczególną uwagę zasługuję zamocowana na szynie picatinny oryginalna latarka Surefire M952 XM razem z filtrem podczerwieni, która jest powszechnie używana przez jednostki specjalne.

Aluminiowy korpus posiada oznaczenie prawdziwej broni palnej. Cały mechanizm replik został wymieniony na wzmocnione części RA-TECH (kompletny zestaw spustowy, kompletny zestaw poprawiający osiągi). Dodatkowo elementy wykonane pierwotnie z aluminium zostały zamienione na stalowe, części te to: dwustronny przełącznik trybu ognia, dwustronny przycisk zwalniania magazynka oraz dopychacz suwadła tzw. forward assist. Zamienione podzespoły nie tylko do złudzenia przypominają ostre odpowiedniki, dzięki nim replika staje się bardziej uniwersalna, gdyż może być z łatwością obsługiwana przez osoby prawo i leworęczne.

Replika może być zasilana green gazem oraz CO2.

W komplecie magazynek na geen gaz. Magazynek posiada przełącznik umożliwiający strzelanie także bez kulek. Waga: 4270g. Pojemność magazynka: 30BB. Długość: 850 - 940mm. Prędkość początkowa: 420 - 510fps. Długość lufy wewnętrznej: 410mm. Hop-Up: regulowany.

Cena repliki: 3999PLN.

 

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
johny1mob 04.05.2011, h. 23:01 johny1mob
dziekuję postoję lub kupię Inokatsu 11' a za resztę kasy magazynki....
Syriuszzabujca 05.05.2011, h. 00:21 Syriuszzabujca
Ładne to :)
zgadzam się ;p
S.A.S 05.05.2011, h. 09:06 S.A.S
puncerny 05.05.2011, h. 00:24 puncerny
Czytalem, czytalem i czekalem na cene i sie nie zawiodlem:) Ale pomysl fajny:)
hasan 05.05.2011, h. 00:38 hasan
to chyba pierwsza M4-podobna giwera ktora mi się podoba :F
mikunda 05.05.2011, h. 00:39 mikunda
W sumie, nawet cena ujdzie, lufa, magpulowa szczerbinka i chwyt, surfire z filtrem, oryginalne części od bushmastera i więcej stali a mniej aluminium. Może i da się to złożyć mniejszym kosztem pieniężnym, ale szukanie, załatwianie i składanie tego wszystkiego chyba mniej więcej wyrównuje wartość.
No właśnie. Biorąc pod uwagę ceny WOC czy innych GBB M4 z wyższej półki, to tak naprawdę cena tego wcale nie jest zbyt wysoka. Stalowe elementy; części Ra-Techa, części z ostrego, lufa specjalnie wytoczona itd. To nie jest seryjne WE czy nawet VFC.
Promant 05.05.2011, h. 08:52 Promant
wiecej stali to masz na zewnątrz, wewnątrz to dalej WE tylko podrasowanie przez RA tech'a nic więcej
johny1mob 05.05.2011, h. 19:18 johny1mob
Grabekk 05.05.2011, h. 09:12 Grabekk
Już broni nie ma :)
A mi się zdaje że broni jeszcze pełno jest.
radzio2k 06.05.2011, h. 22:20 radzio2k
sierotkaxmarysia 05.05.2011, h. 10:05 sierotkaxmarysia
Piękne, ale ja jednak bym zmienił kolbę
DobryDobrodziej 05.05.2011, h. 11:05 DobryDobrodziej
Najlepsze jest to że opisali wyłączony system BoltCatch jako "przełącznik pozwalający strzelać bez kulek"-LOL.Moj SCAR też taki ma a nie kosztował 4000 :P Cena troche zaporowa.Nawet jak na TAKĄ replikę.Prezentuje się ładnie i konkretnie.Do 3000 bym łyknął ale 3999 to z deka za wiele.Mogli też dać mag na CO2 od razu a nie...
polskipolakpl 05.05.2011, h. 13:02 polskipolakpl
A to chociaż jest Open-Bolt?
A jak myślisz, skoro Open bolt do serii M4 nadal nie ma?
Za 3999 pewnie "wyczarowali"...
pidzejfat 05.05.2011, h. 19:07 pidzejfat
JuniorStress 05.05.2011, h. 17:28 JuniorStress
Toto takie podłużne z przodu (niektórzy mowią na to 'Lufa') jest dzięki tym żłobieniom bardzo miłe dla oka;)
DobryDobrodziej 06.05.2011, h. 11:24 DobryDobrodziej
Nie bałbym sie tak tych chińskich duplikatów bo sa one na prawde wysokiej klasy (sam mam zawieszenie bedące kopią i złego słowa nie powiem).O ile to TE duplikatry, które mam na mysli a nie jakieś budrzetowe odpowiedniki... 

Cena jest dosyc wysoka ale w sumie...to custom.Nie uświadczycie tego na polach walki w liczbie przywodzącej na myśl choćby zwykłe M4 od WE.Ale gdyby było chociaż 500 zł taniej...tak to już troche boli... 

Podsumowując oba moje posty-gdybym akurat "znalazł" 3999 zł w portfelu i nie byłoby mi ono potrzebne na 100 000 ważniejszych życiowych rzeczy to zamawiał bym w ciemno bo całkiem ciekawa ta Mka.I gazowa.A ja lubie gazowe repliki.
Prezes_____ 06.05.2011, h. 15:17 Prezes_____
A ja nie mam takich wymagań:P . Wystarczyłoby mi gdyby zrobili m4 ris z bushmastera z początków gromu ;). To by był kult :D
pendzik 07.05.2011, h. 11:11 pendzik
Miałem przyjemność postrzelać z tejże wersji Bushmaster'a (ostry odpowiednik ) w Afganistanie i chyba tylko dlatego bym go kupił bo to przede wszystkim gazówka a ja też jak pan podpisany wyżej lubię tylko Gazowe repliki a ostra wersja sprawuje się naprawdę genialnie :) reszta no tak jak inni cena i jeszcze raz cena jak na cutom... ostra wersja kosztuje mniej... :P
Jedenasty 10.05.2011, h. 20:22 Jedenasty
Ja bym przygarnął taką konwersję zewnętrzną dostosowaną do elektryka (bez ebb).
RichieScholz 22.06.2011, h. 13:32 RichieScholz
Posiadam tego Bushmastera i powiem wam, że jest to świetna replika. Sprzedaje ją, więc jak by ktoś był zainteresowany, to piszcie na PW