Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 02.05.2011, h. 19:59, dodał: Promant
18

MadBull: fronty RIS PWS. Tokyo Marui: plotki o nowościach. Socom Gear: Cheytac M200 - kolejne video. Samoon: GHK AKM z magazynkiem CO2RA-Tech: test siły odrzutu GHK AKM na różnych magazynkach.



Firma MadBull włączyła do oferty licencjonowane fronty RIS PWS. Wersja w kolorze dark earth, wykonana z aluminium T6 6061.

 

pws-mk-110-112-fde-620x403.jpg

Swoim zwyczajem firma Tokyo Marui zamieściła zdjęcia prezentujące elementy nowych produktów, które wkrótce znajdą się w ofercie. Prawdopodobnie, jak głoszą plotki, będą wśród nich repliki: Steyr Aug Shorty w wersji RIS, G36 EBB z frontem RIS oraz Beretta Stars

 

Tokyo_Marui_Avril_2011.jpg

 

Firma Socom Gear kontynuuje promocję repliki Cheytac M200 - opublikowano kolejne video.

 

 

 

 

Samoon przedstawia replikę GHK AKM z magazynkiem CO2.

 

 

 

RA-Tech prezentuje test siły odrzutu GHK AKM na różnych magazynkach.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.arniesairsoft.co.uk

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Chochoł 02.05.2011, h. 20:28 Chochoł
Aluminium ewentualnie PA6 a nie T6 :)
Cóż, tak podaje producent, widać nie wiedzą z czego robią. :)
Promant 02.05.2011, h. 21:04 Promant
Może ja się mylę, nie powiem że nie, ale sztbki aluminium kupowałem z oznaczeniami PA. :) Zostawmy to.
Chochoł 02.05.2011, h. 21:29 Chochoł
Inna sprawa, że jak zwykle niedokładnie odwzorowane. Ale tę sprawę udało mi się wyjaśnić zamieniając parę zdań z osobami reprezentującymi Madbulla na "fejsie" - różnice w budowie szyn RIS , w fontach ich  oznaczeń, opisy typu "airsoft only" umieszczane w widocznych miejscach, są umyślne, żeby odróżnić kopie asg od ostrych oryginałów.
Boją się o pomyłki za oceanem. Żeby głupiutcy jankesi nie instalowali przez pomyłkę akcesoriów asg na broni palnej... Także to się raczej nie zmieni w polityce tego konkretnego producenta. Wielu bardziej "dzianych" airsoftowców z różnych stron świata coraz częściej kupuje po prostu bocznymi kanałami prawdziwe orisowanie, właśnie z powodu tych różnic w wykończeniu - oczywiście mowa o tych producentach, których licencje posiada Madbull.
Strasznie to irytujące, bo autoryzowane kopie tanie nie są, a i tak za te pieniądze dostajemy wyrób nie będący repliką 1:1.
koho 02.05.2011, h. 21:53 koho
normy i oznaczenia są różne i różne obowiązują u nas i tam.
Guest (ID:6452) 02.05.2011, h. 22:59 Guest (ID:6452)
Jangi 02.05.2011, h. 21:01 Jangi
Łooo, ten Steyr będzie z pewnością rewelacyjny, ciekawe tylko ile sobie za niego krzykną.
KapitanBomba04 02.05.2011, h. 21:43 KapitanBomba04
Albo ile sobie za Berette zażyczą...Dziwne,bo przeróbki brzydali zaczynają mi się podobać...
rumak 02.05.2011, h. 22:07 rumak
Ale wytrząsło tym japończykiem przy strzelaniu z AKM'a:D
Kałach- klekoce :D
KubaK 02.05.2011, h. 23:11 KubaK
trzęsło całym japończykiem a nie jego ramieniem, jaka szkoda :D
wiwi249 04.05.2011, h. 08:21 wiwi249
zaki123 02.05.2011, h. 22:23 zaki123
fajny pomiar kopa kałacha. Mój stary tak kopie na metr xD
OC14Groza 02.05.2011, h. 23:34 OC14Groza
Mogliby tym swoim cudem przetestować wszystkie GBB jakie mają.
Mlody 03.05.2011, h. 07:28 Mlody
Ten AKM fajnie kopie...
BateaU 03.05.2011, h. 15:52 BateaU
Wszystko ok T6 to po prostu utwardzane aluminium,  tylko tutaj jest przestawiony zapis ;)
hasan 03.05.2011, h. 21:32 hasan
kiedy bedzie cos wiecej wiadomo o tym shorty'm?
Erzet-DEMOn 03.05.2011, h. 21:54 Erzet-DEMOn
Shorty wymiata już na wstępie! Cena pewnie będzie kosmiczna, ale zabawka i tak warta swojej ceny.
JS  04.05.2011, h. 21:30 JS
Wiwat narody! Steyr znów na półcę Tokio!
grzybek 08.05.2011, h. 13:01 grzybek
Hehe, ten GHK AKM nieźle rzuca tym mikrym azjatą :)