Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 02.05.2011, h. 19:24, dodał: Promant
12

RedWolf Airsoft: Umarex H&K USP oraz L85 GBB WEOddysAirsoft: MP40 ASG i SRC video review. Airsoft GI TVPolar Star PR-15 Electropneumatic Airsoft Rifle oraz Tactical Gear Video.



RedWolf Airsoft zamieścił dwa nowe filmy. Pierwszy prezentuje replikę Umarex H&K USP, drugi natomiast przedstawia najnowszą replikę gas blow back produkcji Wei-Tech - L85.

 

 

 

 

OddysAirsoft prezentuje porównanie dwóch replik broni z okresu Drugiej Wojny Światowej: MP40 firmy ASG oraz MP40 produkcji SRC.

 

 

 

 

Airsoft GI TV przedstawia: Polar Star PR-15 Electropneumatic Airsoft Rifle. Drugi film to jedna z cyklu prezentacji sprzętu dokonywanych przez graczy - Tactical Gear Video.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Feiro 02.05.2011, h. 20:07 Feiro
Ten Polar Star PR-15  pięknie strzela...

Jangi 02.05.2011, h. 20:59 Jangi
Śliczna dziewczyna, tylko dobór oporządzenia ma kiepski ;)
Do tego ma magazynki pod ręką której używa do naciskania spustu... eee? Nigdy tego nie rozumiem. ^^ Najbardziej mnie śmieszą Ci co mają fast magi pod ręką 'spustową'. CO im to da?
dixon 03.05.2011, h. 10:01 dixon
Ładownice pod magi do AK na magi od M-ki, umieszczone po stronie ręki trzymającej giwerę, do tego zrzut po tej samej złej stronie w dodatku bardzo cofnięty na plecy...
Luuuuuudzie, jak to może być wygodne? Nie mówię już o tym, że w naszych realiach airsoftowych dziewczyna szybko zrezygnowałaby z noszenia na strzelance samej cienkiej koszulki z krótkim rękawem, no chyba że to jedna z tych nowoczesnych gruboskórnych kobiet jest. Jeansy mogą być: troszkę niewygody i mała dawka niepraktyczności to mała cena, jeśli dziewczyna ma zgrabne nogi i to co wyżej, co tego rodzaju spodnie mogą całkiem ładnie podkreślać.
Tony Halik 03.05.2011, h. 13:31 Tony Halik
aaa tam czepiacie się...Każdy ma swój styl :)
greenboy198 04.05.2011, h. 05:12 greenboy198
Grunt, że są cycki. Reszta nie ma znaczenia. :P
JuniorStress 04.05.2011, h. 17:22 JuniorStress
Karpecek 02.05.2011, h. 21:06 Karpecek
Ale mam chrapkę, na to USP :3
poiu007 02.05.2011, h. 22:56 poiu007
Już chcę tę Elżbietę......
r2d2 03.05.2011, h. 00:05 r2d2
Ja na zimo przemyślałem tą ele....
Nie chce kłopotów gazowych...
Pritcher 04.05.2011, h. 01:11 Pritcher
Czy nikt poza mną nie zwrócił uwagi że para prezentująca swój sprzęt nazywa się WOJCIK?
Ale wymowa tego nazwiska mnie powaliła na łopatki, niby znane nazwisko a jak inaczej brzmi :)
GrimPilgrim 04.05.2011, h. 23:14 GrimPilgrim
Oba zestawienia oporządzenia po prostu żenada :/. A dziewczyna chyba za dużo Tomb Raidera się naoglądała. Jak ktoś nie wie jak wygląda początkujący airsoftowiec i w dodatku niezbyt rozgarnięty to polecam ostatni filmik ;p