Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE L85 GBBR już w sprzedaży

Świat, 28.04.2011, h. 22:03, dodał: Promant
39

Najnowsza replika GBB firmy WE: L85 jest już dostępna w ofercie RedWolf Airsoft. Opublikowano również jej szczegółowe zdjęcia.



Najnowsza replika gas blow back produkcji firmy Wei-Tech: karabin L85 - jest już dostępna w ofercie RedWolf Airsoft. Replika kosztuje 339USD.

Hop-Up regulowany. Waga: 4040g. Długość: 795mm. Pojemność magazynka: 30BB. Prędkość początkowa: 420fps. Zasilanie: green gas.

 

 

 

Poniżej zamieszczamy szczegółowe zdjęcia repliki L85 GBB WE, opublikowane przez RedWolf Airsoft.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.facebook.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
92marcin 28.04.2011, h. 22:10 92marcin
wygląda świetnie ;]
napod 28.04.2011, h. 22:31 napod
Czy tylko ja patrzac na ten zamek mam wrazenie ze to bedzie mialo naprawde solidnego kopa? ;]
Gekon_1 28.04.2011, h. 22:36 Gekon_1
Brytofile wykupią wszystko :]
Nath 28.04.2011, h. 22:51 Nath
Piękna Elżuńka :).
Wiedźminos 28.04.2011, h. 22:57 Wiedźminos
A co to za maska ?
otóż jest to maska Iron Man'a :)
Buster96 29.04.2011, h. 14:06 Buster96
Właściwie to to jest maska War Machine.
Yfronus 29.04.2011, h. 17:38 Yfronus
Jackobik 28.04.2011, h. 23:01 Jackobik
Czy ja dobrze widzę?!? 339$??? tylko?!?
Mnie też to zadziwiło. nie najgorsza cena jeśli chodzi o to że jest na gaz i można go rozłożyć jak prawdziwego!
zytomirek3 29.04.2011, h. 10:52 zytomirek3
rain777 28.04.2011, h. 23:01 rain777
mnie też bardziej ta maska zainteresowała niż replika-wie ktoś co to takiego ? :)
Lechu2K 28.04.2011, h. 23:18 Lechu2K
Maska "Iron Man Style". Do nabycia np tu :)

http://alphasector.net/magento/hastore/index.php/review/product/list/id/372/category/37/


Swojego czasu była też na naszym alledrogo po jakieś 200 zeta.
Lechu2K 28.04.2011, h. 23:24 Lechu2K
Kurde, skończył mi sięczas edycji :( Masek są 4 rodzaje
http://alphasector.net/magento/hastore/index.php/iron-man.html
Fajny sklepik, dzieki za linka. Ta 4 wersja maski IronMan wymiata :). jak mnie już całkiem pogrzeje to może sobie taką kupię ;p
GrimPilgrim 29.04.2011, h. 14:48 GrimPilgrim
kacxd 29.04.2011, h. 01:14 kacxd
Miodna Eleczka...
maxpayne3000 29.04.2011, h. 07:45 maxpayne3000
Czas odłożyć nieco grosza na to maleństwo, i magazynki.

Ale... zauważyłem jeden maciupeńki błąd, otóż przednie 'oczko' na pasek jest po złej stronie(to tylko spostrzeżenie)
Wcale nie jest po złej stronie. Można je nosić po obu. Większym błędem (wręcz zmuszającym do zamontowania ris'a )jest skserowanie tego ICS'owego patentu na ściąganie gripa... tylko nie wiem po co, skoro w środku nie ma baterii... a można było zostać przy oryginalnym i łatwiejszym rozwiązaniu.
BrotherJan 29.04.2011, h. 09:08 BrotherJan
Ba! A jak ten patent ICSa masakrycznie utrudnia montarz AG36... :/ szkoda
KicpA 29.04.2011, h. 18:03 KicpA
Gizmoo 29.04.2011, h. 09:18 Gizmoo
Cudeńka! :D
mant3z 29.04.2011, h. 09:48 mant3z
No to jest moje must have, cena całkiem spoko. SpecShop podobno za ~1450 będzie sprzedawał. Na FB wczoraj wrzucili takie info.
No to teraz rozbijamy świnkę, czas zobaczyć co tam się odłożyło.
Oj kusi i to nie tyko ciebie;)
r2d2 29.04.2011, h. 14:30 r2d2
KWIA_TEK 29.04.2011, h. 10:23 KWIA_TEK
Czy już wszyscy Brytofile założyli FapFoldery na fotki nowej eLki?
siwaszek 29.04.2011, h. 10:26 siwaszek
Wcześniej byłem napalony na eleczke ale kiedy pobiegałem z Starowską wersją po angielskich lasach to powiem szczerze juz nigdy nie kupie żadnej wersji tej repliki ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie .
mant3z 29.04.2011, h. 10:34 mant3z
No dokładnie i nikt nie będzie na to zwracał uwagi.


Ktoś z brytfolskich googlowiczów wie ile wagowo brakuje jej do oryginału?
Z magiem będzie ważyła gdzieś 4.5KG
3,82kg bez magazynka, 4,98kg z susatem i 30 nabojowym magazynkiem
Schwarz_Charakter 29.04.2011, h. 11:27 Schwarz_Charakter
Schwarz_Charakter 29.04.2011, h. 10:49 Schwarz_Charakter
Zamówiona ♥
Zastanawia mnie jak będzie z dopasowaniem do niej szyny DD.
mant3z 29.04.2011, h. 10:59 mant3z
Pozazdrościć, czekamy na wylewną recenzję :)
mant3z 29.04.2011, h. 11:32 mant3z
Cudo!

Edit: Nie wskoczyło tam gdzie powinno, sorry
gryzli47 29.04.2011, h. 12:41 gryzli47
A ja wydałem 3 miesiące temu całe 1499zł na L85A2 ICS-a:(
Schwarz_Charakter 29.04.2011, h. 12:41 Schwarz_Charakter
Czy można zrobić lepszy zakup w dniu ślubu księcia Williama? ;)
ravic 29.04.2011, h. 13:40 ravic
RA-tech zrobi swoją wersje to będzie cudeńko .



 http://www.youtube.com/watch?v=9sS0i1j2o-I



(tak wiem że na filmiku jest zwykłe WE)

A co do optyk to może przejściówka STARa podejdzie, bo mi się wydaje że tam jest szyna jak w STARze.
iwo303 29.04.2011, h. 14:58 iwo303
Mam pytanie czy l95 można jakoś tanio przekonwersowac dla leworecznych, czy musze uzywac prawej reki ???
Musisz. O ile mowa o L85 ;) Ostra użyta lewą ręką łamie szczękę i wybija zęby. Gdzieś widziałem fajny filmik z ochrzanem rekruta, który się składa do strzału z lewego barku.
Schwarz_Charakter 29.04.2011, h. 15:05 Schwarz_Charakter
Znalazłem

http://youtu.be/_mPETPbwPJk
Schwarz_Charakter 04.05.2011, h. 13:20 Schwarz_Charakter
berylpl 29.04.2011, h. 17:32 berylpl
A czy będą pasować magazynki od emek WE?
W/g filmu prezentacyjnego z Redwolfa tak.

http://www.youtube.com/watch?v=4eJw3kijq6M
Schwarz_Charakter 29.04.2011, h. 17:49 Schwarz_Charakter
strasznie jestem zajarany tym modelem, zwłaszcza po filmie redwolfa
mant3z 29.04.2011, h. 19:50 mant3z
Counter89 30.04.2011, h. 09:42 Counter89
nie wiem może mi się tylko zdaje, ale czy nie jest ona przypadkiem zasilana z innej odmiany magów, sam mam HK od WE i moje magi mają troszkę wyższy podajnik kulek
To są magi od Open-Bolta
polskipolakpl 30.04.2011, h. 11:11 polskipolakpl
-Bosman- 07.02.2012, h. 19:49 -Bosman-
Jestem posiadaczem tej Elki. Jak na razie zero problemów. Łatwa i przyjemna obsługa repliki, wierne dopracowanie szczegułów. Smucić może jedynie brak oznaczeń bojowych broni ostrej. Ogólnie pożądne wykonanie. Jeżeli ktoś jest fanem wyposażenia brytyjskiego to powinien się zainteresowac tą repliką, podobnie jak Elką ICS'a.

Co do magazynków, GG pracuje dobrze (w temp powyżej 15 st. C do 90 równych strzałów). Sprawdzona wymienność z magazynkami wersji Open Bolt WE replik HK 416 i M4 bezproblemowa ;)
Miałem natomiast problem z magazynkiem na CO2 (też Open Bolt) od WE - 15 strzałów z kapsuły i koniec zabawy. Jak wykazał serwis - wadliwy ymagazynek na CO2 się trafił - pęknięta uszczelka.