Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Capri ASG

Polska, 28.04.2011, h. 21:22, dodał: Promant
23

W ofercie sklepu Capri ASG można nabyć nowe produkty, w tym replikę HK416 gas blow back Umarex/VFC oraz pojemnik na gaz firmy Airsoft Innovations.



Wśród nowych produktów, które są dostępne w ofercie sklepu Capri ASG można nabyć replikę HK416 gas blow back, którą dla firmy Umarex wyprodukowała firma Vega Force Company.

Replika posiada oryginalne oznaczenia H&K na mocy praw posiadanych przez firmę Umarex. Długość repliki: 805/885mm. Waga: 3188g (z magazynkiem bez amunicji). Pojemność magazynka: 35BB. Prędkość początkowa: regulowana 340-360fps. Cena: 1850PLN.

 

_DSC9540.jpg_DSC9536.jpg_DSC9537.jpg_DSC9541.jpg

Dostępne będą także zapasowe magazynki produkcji VFC, na green gaz, w cenie 250PLN. Pojemność: 35BB. Waga: 408g. Materiał: metal + ABS.

 

_DSC9542.jpg

Sklep posiada w ofercie również pojemnik na gaz firmy Airsoft Innovations. Jest to zbiornik przeznaczony do transportu green gazu. W pełni demontowalna konstrukcja pozwala na bezproblemowow konserwację, czy okresową wymianę uszczelek. W zestawie (wewnątrz zbiornika!) znajduje się buteleczka oleju silikonowego zalecanego do konserwacji. Waga: 178g. Cena: 150PLN.

 

_DSC9525.jpg_DSC9522.jpg

Ciekawostkę w asortymencie Umarex'u stanowi Walther P99 GBB, który dla tej firmy wykonał japoński producent - Maruzen. Zewnętrznie replika jest wykonana w większości z ABS'u. Prędkość początkowa: 300-320fps. Pojemność magazynka: 23BB. Długość: 220/350mm. Waga: 630g. Hop-Up: regulowany. Cena: 590PLN.

 

_DSC9532.jpg_DSC9533.jpg_DSC9535.jpg

_DSC9534.jpg

Tłumik dźwięku QD do replik karabinu SCAR, w kolorze czarnym, kosztuje 170PLN. Tłumik dźwięku montowany jest na stalowym tłumiku płomienia (w komplecie) - dzięki temu można go opcjonalnie stosować również na innych modelach replik (np. M4). Tłumik płomienia posiada gwint 14mm - (lewy). Tłumik dźwięku ma wypełnienie wyciszające w postaci wkładu piankowego. Długość: 150mm. Średnica: 38mm. Waga: 284g (z tłumikiem płomienia).

 

_DSC9526.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pesinter 28.04.2011, h. 22:07 pesinter
HK śliczne.
TAk śliczne ale cena magazynka 8O z innej galaktyki chyba wzięta, rozumiem że to gaziak ale...
iwo303 29.04.2011, h. 14:57 iwo303
MatriX482 28.04.2011, h. 22:11 MatriX482
x2- HK416 jest super.
P99 też.
spartanaqa 28.04.2011, h. 22:44 spartanaqa
Hk jest miodne - wreszcie ktoś zrobił chwyt i kolbę tak  jak w ostrym.
aciepk 28.04.2011, h. 22:57 aciepk
A może po prostu te repliki HK416 które się dotąd ukazały były po prostu replikami poprzednich wersji stąd inne kolby i chwyty.
matheews 29.04.2011, h. 01:07 matheews
HK416 - gites - jak na VFC przystało !
Melite1337 29.04.2011, h. 07:57 Melite1337
dla mnie nic ciekawego :/
vip3r 29.04.2011, h. 13:12 vip3r
ten p99 to to samo co stary (nie)dobry Maruzen? czy może zrobili części wewnętrzne z trwalszego materiału?
Dokładnie, tylko tym razem posiada on legalne oznaczenia...
capri 02.05.2011, h. 10:42 capri
Devito 29.04.2011, h. 14:50 Devito
Nareszcie... śledziłem VFC HK416 od dłuższego czasu... Czas zbierać kasę :)
JuniorStress 30.04.2011, h. 01:34 JuniorStress
Hmm.. H&K -  Lecker!
Ja ! NatUrlich ! ;)
matheews 30.04.2011, h. 09:29 matheews
KWIA_TEK 30.04.2011, h. 10:16 KWIA_TEK
Narzeszcie HK z "jedynie słuszną" kolbą i chwytem. Ale 6 magów za 1,5kilo... boli :)
W dodatku każdy na 35 BB. Rozumiem jakby to były low capy na 68 czy midy na 120, ale 35 za 250 pln?!
Gallain 02.05.2011, h. 10:07 Gallain
karolofic 02.05.2011, h. 10:40 karolofic
Hk 416 Piękne.
capri 02.05.2011, h. 10:41 capri
Niebawem pojawią się u nas magi VFC, które będą tańsze od tych Umarex'owych dedykowanych do HK416. Musimy tylko sprawdzić czym się różnią (pomijając kolor ;)).
Mogą się różnić 1 drobnym elementem częścią góną magazynka która występuje w 2 wersjach (new i old type):

Nowy
http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=VFC-PT-VG20MAGODO-N&search=special&rs=vfc%20gbbr&catid=&cat=

Stary
http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=VFC-PT-VG20MAGODO&search=special&rs=vfc%20gbbr&catid=&cat=

W VFC magazynki kupowane na sztuki (oddzielnie) są już jedynie w wersji nowej.
Magazynek dołączony do repliki był w wersji starej.

Najważniejsze to jest magazynek na CO2, macie jakieś info? Napewno testowane na HK Umarex/VFC.
Widziałem już filmiki z tym magazynkiem z jakiś targów!
pidzejfat 02.05.2011, h. 19:14 pidzejfat
Dzięki za info, za kilka dni potestujemy.

W temacie magów CO2 jeszcze nic nie wiemy, jednak nie napalałbym się krótkimi prezentacjami, bo z nimi to jest tak, że nikt nie pokazuje ile czasu dana replika jest w stanie strzelać ;)
capri 04.05.2011, h. 08:31 capri
Laokoon 04.05.2011, h. 01:52 Laokoon
Czy na tym pojemniczku na gaz jest może określone, jakie ciśnienie on wytrzymuje, czy tylko napis, że do GG się nadaje?
Nadaje się do GG i Propanu. W odpowiedzi na wczesniejsze komentarze, pragnę zauważyć, że ten pojemnik nie ma może wyglądu M26, ale jest całkowicie demontowalny (i montowalny), co umożliwia bezproblemową wymianę uszczelek. Nie ma w nim rozwiązań znanych z pojemników imitujących TD-Multiport, czy też M116A (zgrzewania i pasowania dekielków na wcisk). Jego części są toczone z grubego alumnium.
capri 04.05.2011, h. 08:36 capri