Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konkurs Show Yourself 2011

Świat, 26.04.2011, h. 21:07, dodał: Promant
26

Jak co roku firma G&G ogłosiła swój konkurs fotograficzny. Show Yourself 2011 trwa od teraz do 30.09.2011.



Firma Guay Guay ogłosiła rozpoczęcie swojego dorocznego konkursu fotograficznego. Show Yourself 2011 trwa od teraz do 30.09.2011.

 

yshow.jpg

W konkursie mogą brać udział uczestnicy indywidualni lub teamy airsoftowe.

Nagrody:

Pierwsze miejsce - 3 dowolne repliki marki G&G.

Drugie miejsce - 2 dowolne repliki marki G&G.

Trzecie miejsce - 1 dowolna replika marki G&G.

Nagroda specjalna - replika GR16 C.Q.W. RUSH DST Plastic Blowback.

W przypadku ekip - oprócz wymienionych nagród, za zajęcie jednego z podanych miejsc, przewidziano nagrodę dodatkową w postaci 6 replik G&G wybranych w ramach dwóch modeli.

 

Po zakończeniu przyjmowania prac będzie mieć miejsce głosowanie w dniach: 3.10.2011 (10:00 a.m.) do 7.10.2011 ( 5:00 p.m.).

Ogłoszenie wyników: 11.10.2011.

Wysyłka nagród: 1.11.2011. 
(Wszystkie terminy według czasu Taipei, GMT+8.)

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się: na stronie.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
DevonSix 26.04.2011, h. 21:22 DevonSix
Jak rozumiem, fotki tylko z replikami G&G? :)
No bez jaj ;| To co ja, fotkę sobię strzelę z garścią pełną kulek G&G?
eMBeKa93 26.04.2011, h. 21:44 eMBeKa93
trzeba będzie :>
DevonSix 26.04.2011, h. 22:59 DevonSix
Skayler 26.04.2011, h. 22:00 Skayler
Tylko z replikami g&g?!
Przecież co roku tak było, więc skąd to ździwienie?
Ookami 26.04.2011, h. 22:14 Ookami
"Wtedy", a nie "w tedy". I dlaczego by to bez sensu było? Pytam z ciekawości, jaka logika się kryje za tym stwierdzeniem?

I oby w tym roku też polskie drużyny zdominowały galerię zwycięzców:)
Pritcher 27.04.2011, h. 01:00 Pritcher
Bez sensu by było, bo GnG to nie organizacja charytatywna, nie rozdaje replik za darmo. Większość "konkursów" ma tylko jeden cel - reklamę. Jeśli zrobisz fotkę z AKMS Cymki, najlepiej z flagą wepchaną lufę z napisem MIC, to jaka to będzie reklama dla G&G? Guys, u need to find ur brains...
Mati13k 27.04.2011, h. 17:41 Mati13k
Mati, ja to wiem, byłem ciekaw jak sauron987 zaargumentuje tezę przeciwną.
Pritcher 04.05.2011, h. 01:00 Pritcher
mars_ 26.04.2011, h. 22:14 mars_
Tylko G&G, do tego trzeba podać jaka replika jest na zdjęciu i gdzie została zakupiona.
bachu 26.04.2011, h. 22:30 bachu
Cholera jasna! A ja właśnie przerobiłem moje G&G na G&P ....
Ale karton jeszcze mam :)
jaymz87 26.04.2011, h. 23:29 jaymz87
fajne, ale cytując pewnego uzytkownika, pewnego portalu: bez sęsu....
MIKOLAJW 27.04.2011, h. 17:24 MIKOLAJW
możnaby było spróbować swoich sił w konkursie :D

fajnie bybyło gdyby jacyś polacy zajeli pierwsze miejsca :P
Non stop jakieś zajmują. :)
Mati13k 27.04.2011, h. 17:42 Mati13k
w ubiegłym roku 2 pierwsze ;D
MIKOLAJW 27.04.2011, h. 19:09 MIKOLAJW
AKTG 27.04.2011, h. 18:16 AKTG
Co do replik jakie są wymagane nic nie pisze, i ja przynajmniej zrozumiałem że repliki G&G to nagrody.
A zapoznałeś sie z formularzem zgłoszeniowym ?
mars_ 27.04.2011, h. 18:27 mars_
Ta, sorry, źle zrozumiałem za pierwszym razem :/
AKTG 27.04.2011, h. 18:40 AKTG
Raistllin 27.04.2011, h. 18:58 Raistllin
Pójdzie w ruch odświeżanie ip....... :P widać to po zeszłorocznych wynikach :) jak to mówią Polak potrafi :p
OLE!                           .
Wiewioor 27.04.2011, h. 20:32 Wiewioor
Potrafi czy nie, ale uważam że w zeszłym roku słusznie wygraliśmy :) (jako Polacy, nie ja osobiście :)
Dale 27.04.2011, h. 21:37 Dale
Zmiana IP w poprzednich edycjach była zbędna - starczyło usunąć ciacha.
(Dałem im o tym cynka, ale odpisali tylko "Our web admin is not too powerful" :) )

Ale tym razem... wygląda na to że nagrody główne wybiera jury.
(Głowy nie daję, bo regulamin zapisali tą "swoją" angielszczyzną)
W związku z tym ciśnie się do głowy jedna myśl: Nareszcie!
Jak dla mnie kop motywacyjny żeby wcielić w życie kilka pomysłów :)
rain 27.04.2011, h. 22:49 rain
Promant 27.04.2011, h. 23:25 Promant
Konkurs organizowany jest już trzeci albo czwarty rok. I zawsze chodziło o fotografie z replikami G&G. 
Skoro G&G organizuje i G&G chce później wykorzystywać te fotki promocyjnie to chyba trudno żeby promowało repliki innych producentów. Jest logika?
(powyższe tłumaczenie dla tych co no abla)

BTW
przez ostatnie dwa lata Polacy zajmowali miejsca w ścisłej czołówce i choć oczywiście zawsze fotografie zostały u nas skrytykowane (taki naród - patrz reklama jednego z napojów)
to były całkiem fajne i brawo za inicjatywę.
Mam nadzieję, że w tym roku również "nasi" wygrają. :)
Flamasz 29.04.2011, h. 15:34 Flamasz
No to do roboty :)
fooze 01.05.2011, h. 12:27 fooze
a co jesli ktoś ma GG z frontem od madbulla, chwyt elementa i kolbe magpula.? pewnie kiła, a ile można utrzymać stockowa z wygladu relike... 3 miechy.? :
1. Napisz do nich. Spytaj ich czy można :).
2. Trzy lata na przykład :)
RED (Lone Wolf) 04.06.2011, h. 11:07 RED (Lone Wolf)