Daj cynk
Reklama

Aktualności

Madbull Airsfot - TDI KRISS oraz eMka JP

Aktualności, 01.02.2008, h. 20:27, dodał: OSKi-SNITF
26

Madbull planuje wprowadzić na rynek replikę pistoletu maszynowego produkcji TDI model KRISS typu Gas Blowback oraz kompletną replikę M-ki firmowaną przez JP Rifles



zasilaną CO2, a także w wersji AEG! Jedyne co wiadomo a'propos repliki popularnej M-ki to to, że będzie ona posiadała body wytwarzane w technologii CNC. Kilka zdjęć repliki na stronie madbullairsoft.com/images/Advertising/JP/" target="_blank">producenta.

 

 

 

Źródło: AirsoftNews.EU

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Loniu 01.02.2008, h. 20:44 Loniu
Ciekawie sie zapowiada Pozdr...
uzi43 01.02.2008, h. 20:48 uzi43
bardzo ciekawie a czy przypadkiem KRISS to nie pistolet maszynowy a nie karabinek? (kal. 45)
Skwaru 01.02.2008, h. 20:54 Skwaru
mi tez sie cos zdaje ze to pistolet maszynowy....
no ale ekspertem nie jestem ;P
Regdorn 01.02.2008, h. 21:05 Regdorn
Tak, to pistolet Poprawione.
Pasti 01.02.2008, h. 21:13 Pasti
Ale wiocha.... przecie TDi Krisssuper V aż wprost nadaje się na AEGa(no sami popatrzcie). Ostre TDi jest kalibru 11.43mm.
Havoc-eg 01.02.2008, h. 21:56 Havoc-eg
hehe z tą m-ką może być ciekawie ^^ miałem zamiar właśnie sobie ją złożyć, ale jak mają wypuścić już gotową to poczekam ^^
gryzzly 01.02.2008, h. 21:58 gryzzly
Ciekawa też zapewne będzie cena...
Co2 będzie ciekawie:D
Ottis 01.02.2008, h. 22:49 Ottis
Co2 będzie ciekawie? Po jednej serii zamarznie mechanizm ;P
Havoc-eg 01.02.2008, h. 23:00 Havoc-eg
Co2 mnie nie interesuje chyba że naprawdę coś konkretnego stworzą, czekam na AEG-a... i właśnie ciekawi mnie cena...
BeniO 02.02.2008, h. 08:11 BeniO
Oba paskudne jak dla mnie
kydrys 02.02.2008, h. 12:12 kydrys
KRISS jest wprost przepiękny, całe szczęście że zaczną go produkować, nawet niedawno się zastanawiałem czmu jeszcze tego nie robią... No i nie mogę się doczekać jakichś informacji o mocy. Emeczka też super się prezentuje, ale tu dobrze, że robią AEGa. Też śliczna.
Havoc-eg 02.02.2008, h. 13:42 Havoc-eg
$3 tu wygląda ładniej ^^
che 02.02.2008, h. 14:42 che
Co to za luneta na grzbiecie?
warrock 02.02.2008, h. 17:03 warrock
kozacy
Adam10 02.02.2008, h. 18:40 Adam10
kurde ten pistolet maszynowy jest zajebisty już zacznę zbierać xD wie jeszcze kotś coś o tym ??
BeniO 03.02.2008, h. 09:00 BeniO
ciekawe czy w standardzie będą neoniki i progi boczne... hmm.... jeszcze pasek na przednią szybę z napisem "eXtreme village tunning" hihihih
Faroo 03.02.2008, h. 13:04 Faroo
BeniO, dla Ciebie na pewno dodadzą.
mlody_one 03.02.2008, h. 16:25 mlody_one
Nareszcie jakaś solidna alternatywa dla sniperow!
Oby tak dalej!
diomas 03.02.2008, h. 16:34 diomas
jestem ciekaw kiedy one wyjdą
lemonzawodowiec 05.02.2008, h. 16:10 lemonzawodowiec
Jeśli będą robić repliki takich mało znanych broni, to ja poproszę Masadę;)
lemonzawodowiec 05.02.2008, h. 16:10 lemonzawodowiec
Jeśli będą robić repliki takich mało znanych broni, to ja poproszę Masadę;)
uzi43 05.02.2008, h. 18:18 uzi43
ale masada wyglada jak SCAR wiec troche wyobrazni :D
dzanas 08.02.2008, h. 17:49 dzanas
luuudzie KRISS to pistolet maszynowy! w ktorym zastosowano innowacyjny mechanizm majacy za zadanie nie dawac duzego odrzutu broni. Zamek nie porusza sie rownolegle do osi broni tylko pod pewnym katem. Jest na amerykanski naboj .45 i zasilany jest z magazynkow od glocka ......panowie ....google to podstawa....
lemonzawodowiec 08.02.2008, h. 21:59 lemonzawodowiec
Człowieku, ty myślisz, że my tego nie wiemy?
Havoc-eg 13.02.2008, h. 11:01 Havoc-eg
ktoś może wie kiedy ta em-ka pokaże się w sprzedaży??
pablo79 29.02.2008, h. 17:56 pablo79
Wlasnie sie dowiedzialem, ze KRISS (11,43mm) ma
ROF 25/s (!).