Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe repliki

Świat, 20.04.2011, h. 21:51, dodał: Promant
19

VFC/ASG AS: ASW 338 LM. RedWolf Airsoft: TM recoil shock AEG SCAR-L. RSOV: Well GOL Sniper Rifle.



Firma Vega Force Company zapowiedziała już na swojej stronie, w opcji coming soon, replikę wykonaną dla duńskiej firmy Action Sport Games AS - którą opisywaliśmy w relacji WMasg z targów IWA 2011: karabin snajperski ASW 338 LM.

 

ASW338.jpg

 

 

RSOV oferuje replikę oznaczoną jako Well GOL Sniper Rifle. Lufa repliki wykonana jest z metalu, a łoże z drewnopodobnego tworzywa. Długość repliki: 1160mm. Waga: 4300g. Pojemność magazynka: 25BB. Prędkość początkowa: 249fps. Replika posiada zamontowany w urządzeniu wylotowym reduktor prędkości początkowej. Reduktor można łatwo zdemontować, wówczas prędkość początkowa wynosi, według opisu, +/- 450fps. W komplecie z repliką nabywca otrzymuje: ładowarkę BB, zawieszenie, optykę 3-9x40, montaż do lunety, dwójnóg. Cena karabinu: 138.49USD.

 

W ofercie RedWolf Airsoft dostępna jest najnowsza replika AEG produkcji firmy Tokyo Marui, z serii recoil shock: karabin SCAR-L. Zastosowana technologia jest już znana z replik serii M4 recoil engine. Replika waży 3300g. Długość: 899mm. Pojemność magazynka: 82BB. Prędkość początkowa: 280fps. Cena repliki: 592USD.

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 20.04.2011, h. 22:24 Mati13k
Kbw piękny!
Baker2222 20.04.2011, h. 22:24 Baker2222
GOL bardzo ładny :D
napod 20.04.2011, h. 22:30 napod
Jak działa ten reduktor prędkości well gol sniper rifle?
johny1mob 20.04.2011, h. 23:12 johny1mob
GOL- moja ukochana snajperka z Bad Comapany :D ale jakaś szkaradna jest tutaj ;|
moja też :) BFBC2
Julian257 21.04.2011, h. 01:02 Julian257
grzesio93 21.04.2011, h. 08:49 grzesio93
Gdyby GOL był zielony....
...przemalować trzeba :)
sylwek3231 21.04.2011, h. 10:18 sylwek3231
WielkiBuch 21.04.2011, h. 13:10 WielkiBuch
ASW 338 LM miazga... ale śliczny :)
KubaK 21.04.2011, h. 13:22 KubaK
ASW 338 LM przypomina mi m21 ebr z MW2 , tylko z inną kolbą.
No jasne, przecież m14 i 4-takt są takie podobne!
Mati13k 21.04.2011, h. 13:54 Mati13k
Mateuniosnajpa 21.04.2011, h. 20:10 Mateuniosnajpa
Ha! Ten GOL to nic innego jak stare MP001 (Po magu widać).... Ale repliczka fajna, na OD i go!
johny1mob 22.04.2011, h. 01:11 johny1mob
nie chodzi o kolor tylko kształt łoża i i budowę tłumika płomienia, ogólnie nijak ma sie to do GOLa http://www.golmatic.de/Waffen_EN/GOL-SNIPER_en/gol-sniper_m_en.htm
Dragonowy 22.04.2011, h. 04:55 Dragonowy
A mnie się SCAR podoba, tylko czemu tak pieruńsko drogi :(
CIUPAK1 23.04.2011, h. 21:55 CIUPAK1
Jak dla mnie to bardziej przypomina SV98 a nie GOLa,chociaż nie, to nic nie przypomina.
Dokładnie. Nie widziałem jeszcze takiego gola. W ogóle to chyba koło gola nawet nie leżało, bo replika nie przypomina mi nic co istnieje, oprócz dobrej wiatrówki
poiu007 30.04.2011, h. 17:48 poiu007
poiu007 30.04.2011, h. 17:55 poiu007
Poczytałem, poszukałem i tylko RSOV opisuje tę replikę jako GOL. W każdym innym sklepie, w kazdej galerii jest tak, jak na pudełku: Well MB10, dlatego cofam poprzedni koment. To nie jest GOL i nie miał nim być.
Karchu 26.06.2011, h. 16:56 Karchu
Scar jest piękny ;P