Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 18.04.2011, h. 23:03, dodał: Promant
23

RedWolf AirsoftMarushin U.S. M2 Carbine MaxiAirsoft GI TV: KWA M226 PTP. eHobby AsiaKWA M1911 MARK 1/4 PTP oraz G&P CAR-15 Vietnam. Najnowsze filmy RA-Tech.



RedWolf Airsoft w swoim video prezentuje replikę Marushin U.S. M2 Carbine Maxi.

 

 

 

Natomiast Airsoft GI TV prezentuje strzelanie z repliki KWA M226.

 

 

 

Sklep eHobby Asia opublikował dwa kolejne video swojego autorstwa. Pierwszy film przedstawia pistolety KWA M1911 MARK 1/4.

 

 

 

Drugi film zamieszczony przez eHobby Asia prezentuje replikę produkcji G&P: CAR-15 Vietnam.

 

 

 

Najnowsze filmy zamieściła również firma RA-Tech. Pierwsze video stanowi prezentację nowych produktów, w tym rączki przeładowania do customa KC-02 oraz tłumika dźwięku do repliki PM MP-9.

 

 

 

Drugi film firmy RA-Tech prezentuje replikę Socom Gear karabinu M200.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pies 18.04.2011, h. 23:24 Pies
Straszne różnice przy poszczególnych pomiarach tego m200 :(
Wygląda pięknie ale osiągi i wachania FPS tak straszne, że aż smutno się człowiekowi robi.

Niestety w tym stanie replika tylko na półkę :(
mikunda 18.04.2011, h. 23:49 mikunda
Poczekajcie jeszcze trochę, a RA tech wykmini jakis upgrade "godny" tego potwora ;)
Ownage 19.04.2011, h. 00:15 Ownage
Czy tylko mnie się wydaje czy ten M200 piszczy przy przeładowaniu...
Griffin89LBN 19.04.2011, h. 08:24 Griffin89LBN
trzeba wziąc pod uwagę, że te 290-330 fps było na kulkach 8mm, a najlżejsze widziałem 0,35g, czyli wcale nie jest to taki potwór-ułomek.
Swoją drogą nie powinno byc chyba większych problemów ze zrobieniem tego bolta z kapsułą co2.
Mendi 19.04.2011, h. 08:26 Mendi
Gdyby go zrobili bez łusek to powinien utrzymywać siłę strzałów w mniejszych wahaniach bo im więcej elementów tym gorsza szczelność i większa jej różnica przy kolejnych strzałach.
CerberBP 19.04.2011, h. 09:53 CerberBP
Mendi, gościu wspomina, że średnia waga kulek to 0,6g.
pafcio 19.04.2011, h. 15:14 pafcio
przy kulkach ważących 0,6g to wcale nie tak malo ale wachania faktycznie za duze :/ a zamek piszczy bo chyba jest nienasmarowany i nie dotarty bo nowy.
GrimPilgrim 19.04.2011, h. 19:24 GrimPilgrim
Moim zdaniem nie tytlko FPS się liczą ale celność :D
69BocheN69 19.06.2011, h. 20:45 69BocheN69
Marnus 19.04.2011, h. 00:40 Marnus
Ładne klamki od KWA. Ciekawe jak się mają w porównaniu do 1911-stek od Socom Gear.
wiwi249 19.04.2011, h. 07:59 wiwi249
Głośna ta 1911...
przy pomiarze ilości FPSów już nie jest taka głośna:)
Sabre92 19.04.2011, h. 10:35 Sabre92
Karczownik ZW 19.04.2011, h. 08:22 Karczownik ZW
M 200 przy tak "cichej" pracy zamka, no poprostu idealne broń dla snajpera ;)
Karpecek 19.04.2011, h. 12:19 Karpecek
Kurde, M200 wizualnie spoko się wydaje, ale te wachania FPS... No kurde ;/
DobryDobrodziej 19.04.2011, h. 12:27 DobryDobrodziej
To M200 jest piekne aczkolwiek za taka cenę (a może to własnie niska cena za taki KOLEKCJONERSKI okaz ?) oczekiwałem choć 500 fpsów na 6 mm kulkach.Kurczę.Piekny kawał karabinu wyborowego a dżwięk zamka porusznającego się podczas strzału to miód dla ucha...czy jakos tak :P
Baker2222 19.04.2011, h. 15:20 Baker2222
Jak to MP7 Pięknie strzela i brzmi............
to akurat jest MP-9
ikso95 19.04.2011, h. 15:59 ikso95
Baker2222 19.04.2011, h. 16:33 Baker2222
Fakt, fakt, literówka, pardon :))
iwo303 19.04.2011, h. 17:06 iwo303
Super to m16  tylko cena cena cena ... ciekawe jaka bedzie
JuniorStress 19.04.2011, h. 20:04 JuniorStress
Haj ewri- łaan. tudej łi łana szołju de sokom-gir emtu handred. I ten akcent na ostatnią sylabę.
Podoba mi się ten ich lekko śmieszny inglisz. Arigatoo!
Michal_CHZW 20.04.2011, h. 15:47 Michal_CHZW
m200 fajny, szkoda że tylko z wyglądu... Ja niewiem czy to tak cięzko zrobić dobry karabin sniperski w stocku-_-? a nie na starcie dokupić jakiś zestaw upgrade,owy a Ci kolesie szarpią tego bolta jak by wyrwać chcieli ;p
volf13 21.04.2011, h. 23:30 volf13
Od kiedy M1 Carbine był używany WW1?
Od 1941 roku...
Michal_CHZW 22.04.2011, h. 13:42 Michal_CHZW