Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości od Classic Army

Aktualności, 21.01.2008, h. 13:25, dodał: Regdorn
18

Classic wypuszcza SCARa w wersji Heavy, dostępnej do tej pory jedynie w ofercie Stara. Wersja H różni się z przede wszystkim gniazdem magazynka i samym magazynkiem. W przypadku replik CA nowa wersja H została wyposażona w magazynek o większej pojemności niż wersja L - 470 kulek. Replika w zestawie będzie posiadać także dodatkowo zestaw długiej lufy wewnętrznej i przedłużenie do lufy zewnętrznej. Na materiałach promocyjnych opublikowanych na Arnies Airsoft widać także nową replikę SA RPK-7 wykończoną drewnem.



 

 

 

 

Poza tym na tegorocznych targach ShotShow w Las Vegas z CA zaprezentowano poniższe repliki z serii SportLine (pisaliśmy o części z nich parę dni temu):

  • M15A2,
  • MP5A2,
  • MP5A3,
  • Mp5K,
  • AK47,
  • AK47s,
  • P90,

a także ProLine:

  • AR-10,
  • SA58 RIS,
  • UMG,
  • MP5K,
  • P90.

W sprzedaży ma się także pojawić pistolet:

  • Glock 26

Warto zwrócić uwagę na pojawiającą się alternatywę do replik P90 Tokyo Marui, jedynego jak dotąd markowego producenta tego modelu. Więcej szczegółów mamy nadzieję podać Wam niebawem. Wątek poświęcony ostatnim nowościom CA znajduje się także na naszym forum, dokąd zapraszamy do dyskusji. Poniżej znajdują się zebrane przez Bipera na forum materiały reklamowe:

 

 

Inne:

 

Źródła:

- Arnies Airsoft

- army.com/" target="_blank">Classic Army

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Marcinek83 21.01.2008, h. 15:25 Marcinek83
SCAR jest poprostu śliczny!!
Uber_Soldat 21.01.2008, h. 15:30 Uber_Soldat
A mnie ciekawi to RPK :]
Ostatni Cyc 21.01.2008, h. 15:30 Ostatni Cyc
Podoba mi się to "radzieckie cudo". Ciekawe czy wycior będzie tak samo jak w oryginale pod lufą ;D
Zachar 21.01.2008, h. 16:45 Zachar
Te RPK w stosunku do SRC różni się kosmetycznie.
thorien 21.01.2008, h. 18:45 thorien
Kosmetyczne różnice czyli metalowe body, drewno...Że już o wnętrznościach nie wspomnę... Ciekawy ten SCAR. Zastanawiam się czy będą do niego pasowac magazynki od replik w tym samym kalibrze
pidzejfat 21.01.2008, h. 19:26 pidzejfat
No niestety, nikt nie zrobi porządnego RPK...
Baykos 21.01.2008, h. 19:39 Baykos
SCARów nie lubię brzydkie to to, nie ma jak klasyka M4/M16, fajny RPK przyciągnął moją uwagę
szczurek soldier 21.01.2008, h. 19:48 szczurek soldier
Ciekawe z serii SportLine
Dziadek71 21.01.2008, h. 20:00 Dziadek71
"pidżefjat
21-01-2008, 19:26

No niestety, nikt nie zrobi porządnego RPK..."

Polecam Inokatsu.
Kamzi_909 21.01.2008, h. 20:08 Kamzi_909
Ja już myślę o patencie na magazynki 7.62 do ładownicy 5.56
Tanaj 21.01.2008, h. 20:46 Tanaj
Hej! W końcu jakieś nowe P90!
0L0 21.01.2008, h. 21:59 0L0
No nareszcie będzie SCAR-H
Zachar 21.01.2008, h. 22:03 Zachar
"Kosmetyczne różnice czyli metalowe body, drewno"
No cóż. Komora zamkowa jest taka jak w SRC, czyli taka jak w kbk AK, więc pod tym względem nie ma różnicy. A drewna też pozostawiają wiele do życzenia mając na uwadze fakt, że to CA i trzeba za to sporo zapłacić.
Zmiany w stosunku do SRC są naprawdę kosmetyczne : większa obsada łoża, większa średnica lufy, brak jarzma wyciora(nie wiadomo dlaczego) oraz nakrętka zamiast trąbki. Reszta nie odbiega od SRC/HLK.
SHOGUN_YAMATO 22.01.2008, h. 12:05 SHOGUN_YAMATO
Czyli dobrze zrobiłem, że nie czekałem na CA i kupiłem SRC.
Noir 22.01.2008, h. 18:16 Noir
A co to jest UMG? Siedzi taki 'kfiatek' w ProLine. Kojarzy mi się z UMP, ale to G&G ma patent żeby tak go nazywać, prawda?
SHOGUN_YAMATO 23.01.2008, h. 11:58 SHOGUN_YAMATO
To jest to samo co UMP.

Wpisz sobie w Google UMG i daj na GRAFIKA i zobie sobaczysz. Zresztę na Specshopie mają UMG z G&G
helgrind 25.01.2008, h. 00:56 helgrind
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Dziadek71
21-01-2008, 20:00

"pidżefjat
21-01-2008, 19:26

No niestety, nikt nie zrobi porządnego RPK..."

Polecam Inokatsu. <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Inoktasku nie ma nawet wzmocnień na komorze zamkowej... To że jest drogie nie oznacza idealne .
mate_ogr 28.01.2008, h. 21:53 mate_ogr
HEH. W końcu ktoś się pokusił o zrobienie P90 poza TM'em. Jakoś nie chciało mi się wydawać 1000 zł na drugą broń. Jeśli tylko ceny pozostaną podobne jak m15 to powinno zrobić całkiem ładne zamieszanie