Daj cynk
Reklama

Aktualności

TM - H&K USP AEP

Aktualności, 17.01.2008, h. 10:50, dodał: szalony jack pirat
13

Tokyo Marui zaproponowało wielbicielom USP AEP'a swojej produkcji w zestawie bez ładowarki i bez akumulatora. Okrojony zestaw jest nieco tańszy - o około ... ~8$ (czyli jakieś 20 złotych - 13,800 YEN zamiast 14,530 YEN). 



 

 

 

W Polsce pełen zestaw kosztuje ok. 550 złotych, co jest dość sporą kwotą. Teraz można nieco zaoszczędzić kupując sam pistolet i dokładając do niego, no właśnie, co? Czyżby chiński akumulator i ładowarkę? Chyba nie, bo w Polsce kosztują one dużo więcej niż te 20 złotych. Pozostaje zaufać marketingowcom TM, że ich propozycja jednak ma sens.

 

Źródło: airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Equil 17.01.2008, h. 11:45 Equil
Ma sens, jak ktoś już ma AEPa to raczej mu nie potrzebna kolejna ładowarka.
ocet 17.01.2008, h. 13:03 ocet
No ale z drugiej strony 20zł nikogo nie zbawi.
xxxFENCExxx 17.01.2008, h. 13:29 xxxFENCExxx
Ładowarka może i niepotrzebna ale jak bym miał mieć za 20zł ładowarkę i baterię to bym kupił i sprzedał je. Pewnie wyszłoby wiecej niż 20zł.
cichyop 17.01.2008, h. 13:32 cichyop
jak ktoś już ma aep to po co mu drugi hehe =]
pablo79 17.01.2008, h. 13:41 pablo79
Ich bateria NiMh dobrze znosi chlod.
W kraju kosztuje chyba z 80 zlotych.
Ta ich propozycja nie wywola wiekszego odzewu.
To wyglada na decyzje nietrzezwiejacego samuraja-swietej krowy w zarzadzie.
szalony jack pirat 17.01.2008, h. 15:17 szalony jack pirat
@Equil - tak by się mogło wydawac na pierwszy rzut oka, ale czemu nie ma akumulatora? Po co komuś dwa AEP'y i jeden aku?
gryzzly 17.01.2008, h. 15:53 gryzzly
hahahaha bezsens xD
Filip von Izabelin 17.01.2008, h. 16:29 Filip von Izabelin
Bo np. nosi USP do jednego loadout'u, a Glocka do drugiego.

Ale miało by to sens przy trochę większej obniżce niż 8$, bo za 8$ aku+ładowarka to prawie jak za darmo.
gross 17.01.2008, h. 17:47 gross
Moim zdaniem to nie jest takie głupie. Ja i tak używam ładowarki mikro a z TM wziąłem tylko gniazdko. Bardzo celny pistolet (Precka KM Head), reakcja spustu dużo lepsza niż na baterii 200mah z G18C, ogólnie wypas
pablo79 17.01.2008, h. 22:50 pablo79
Terz do Glocka daja NiMh-jest swietna.
Duscann 18.01.2008, h. 08:40 Duscann
Pablo ale dałeś
Japończyki mają niezłe pomysły haha
RzezniQ 18.01.2008, h. 15:50 RzezniQ
Dobre! Ach ci Japończycy ja myślałem, że jak zrzucają wielkiego człowieka-żelka który kleji się do szyb drapacza chmur to jest to dziwne ale TM dało radę jeszcze mocniej.
Mormaeglin 19.01.2008, h. 01:26 Mormaeglin
No klasa panowla! można zaoszczędzić 20 zł dając przed tym 500 złociszy, aa to miglance.