Daj cynk
Reklama

Aktualności

SRC H&K 416 - nowe szczegóły

Aktualności, 03.01.2008, h. 10:55, dodał: Regdorn
21

Z końcem listopada daliśmy Wam znać o 416-tce SRC. Wówczas wiadomo było, że kolba zrobiona będzie z plastiku, chwyt pistoletowy z włókna szklanego, a selektor ognia, magazine catch i bolt catch będą wykonane z metalu. Replika będzie dodatkowo sprzedawana z pojemnikiem na baterie w postaci repliki celownika laserowego VITAL-2. Wiadomo wówczas było także, że gearbox będzie posiadał 8mm łożyska kulkowe. Tym razem od jednego z amerykańskich importerów wypłynęły kolejne informacje.



 

Nowe repliki SRC są w 3 wersjach z lufami: 267mm, 368mm, 407mm. Głowa cylindra i prowadnica sprężyny wykonane są z metalu. Z aluminium wykonano system szyn taktycznych, głowicę tłoka i cylinder. Wspomniane magazine catch, bolt catch, rączka przeładowywania i gear box wykonane są ze stali. Korpus jest metalowy.

 

Na stronie STTI repliki te już widnieją w nowościach i można tam przeczytać o kolejnych cechach. Waga replik waha się między 3300, a 3400g. Prędkość wylotowa kulki 0,2g wynosi 310-330 fps. Dodatkowo STTI dodaje sprężynę M120. Nowy H&K 416 będzie wyposażony w magazynek typu high-cap o standardowej pojemności 300 kulek. Na każdy inny rynek poza USA SRC mają mieć oryginalne oznaczenia H&K, o czym już wcześniej pisaliśmy.

 

Cena repliki w Hong Kongu wynosi około 310 USD. Ile będziekosztować u nas? Trzeba będzie poczekać jeszcze chwilę.

 

 


Źródła:

- AirsoftNews.eu

- STTI

- ArniesAirsoft FORUM

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Fabex 03.01.2008, h. 15:22 Fabex
calkiem Fajna tylko zbija ta komora na baterie
javelin 03.01.2008, h. 15:36 javelin
Jestem ciekaw jak VITAL wyglądałby zamontowany na dolnej szynie...
Ogólnie repliczka spoko.
lesiulodz 03.01.2008, h. 15:39 lesiulodz
8 mm łozyska oznaczaja że replika będzie strzelać kulkami 8 mm ?
LordYoghurt 03.01.2008, h. 15:44 LordYoghurt
Lesiu, żartujesz prawda? No powiedz że żartujesz bo nie uwierzę że pytasz o to serio...
Świr 03.01.2008, h. 16:24 Świr
nie znam sie ale - czy vital nie jest mniejszy?
ShikamaruNara 03.01.2008, h. 16:26 ShikamaruNara
Lesiu 4 Ever xD
hellmans 03.01.2008, h. 16:31 hellmans
Cicho, Lesiu bardzo często doradza zielonym i on wie najlepiej co trzeba kupić. Tak Lesiu chodzi o łożyska w lufie, maja średnice 8mm i można strzelać tylko z takich kulek.
szalony jack pirat 03.01.2008, h. 17:12 szalony jack pirat
Nie, bo 8mm mają zewnetrzną. Wewnętrzną mają mniejszą przecież, więc kulki sa te same.
tzenth 03.01.2008, h. 17:21 tzenth
Po jakiego kija w ogole robicie ludzi w konia pieprzac jakies farmazony o kulkach 8mm i nabijacie sie z niego (lesia) odpowiadajac na jego pytanie nastepnymi glupotami. Nie mozna od razu powiedziec ze lozyska 8mm w Gear Boxie nie maja nic wspolnego z kalibrem?
swiety 03.01.2008, h. 17:42 swiety
Nie wygląda zbyt ciekawie i ta pucha na baterię... he he
Death_man 03.01.2008, h. 18:36 Death_man
Co wy chcecie od puszki? Przynajmniej nie dodali znów tego AN/PEQ-2. Brawo za większą oryginalność
No i karabinek wygląda ciekawiej od wszechobecnego m4 (może to z przyzwyczajenia )
Sushi.50 03.01.2008, h. 18:46 Sushi.50
Ej właściwie czym się różni HK416 od M4 SIR? Korpus ten sam przecież, magi też.
Ten tylko jakoś lepiej wygląda, tylko nie wiem co na to wpływa A lesiowi trzeba było wytłumaczyc a nie śmiac sie.
Placek 03.01.2008, h. 19:20 Placek
Popatrz sobie na zdjęcia jednego i drugiego guna. Różnice znajdziesz sam.
kupolud231 03.01.2008, h. 19:41 kupolud231
HK ma tłok
kosafj 03.01.2008, h. 20:32 kosafj
H&K 416 jako ostra
$3
Tuksiak 03.01.2008, h. 21:22 Tuksiak
Śliczne .
A i jest parę różnic między tym i emką.
Dziadek71 03.01.2008, h. 23:05 Dziadek71
Poczekam, może zrobią taką replikę:
HK-417: Kaliber 7,62 mm.
uzi43 05.01.2008, h. 14:24 uzi43
mnioe sie podoba ale bez tej "puchy"
a jakie sa roznice techniczne miedzy M-ka a hk416??
uzi43 06.01.2008, h. 21:40 uzi43
no to roznice juz znam a mam jeszcze pytanie... jaki sa w ogole roznice miedzy ris a ras??
pav 15.01.2008, h. 18:13 pav
Ciekawe czy gear box naprawdę jest wykonany ze stali, czy po prostu wkradł się mały błąd do powyższego opisu?