Daj cynk
Reklama

Aktualności

Systema PTW MP5 - kolejne wiadomości

Aktualności, 03.01.2008, h. 09:54, dodał: Regdorn
21
Nowa MP5 PTW Systema zbliża się co raz większymi krokami. Premierowa prezentacja ma się odbyć w lutym na targach ShotShow w Las Vegas. W tym samym czasie mają zostać sprzedane pierwsze egzemplarze. Nowy model do normalnej sprzedaży trafi natomiast 1 marca. W tym samym czasie będzie można nabyć też tańszą wersję do samodzielnego montażu - Proffesional Challenge Kit (podobnie jak dotychczasowych M-ek).


 

 

Nowa PTW cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że planowane do wypuszczenia jej pierwsze, niestety tylko 300 szt. już jest w większości zarezerwowane (głównie przez dealerów). Prognozowana cena gotowej MP5 wynosiła 980 USD, a zestawu dla majsterkowiczów 880 USD, jednak według aktualnych doniesień nowa cena może być nieco wyższa. Mimo wszystko zanosi się, że PTW MP5 będzie tańsza od M-ek. Według Kumi Yoshiba z Systema ich nowy produkt jest najlepiej wykonaną PTW do tej pory. Podkreślane są też wrażenia ze strzelania. Możliwe tryby ognia: Single, 3-Round-Burst i Automatic. Waga wynosi aż 4kg! Wkrótce zapowiadane są kolejne wiadomości. Na zdjęciach MP5 prezentuje się pięknie:

 

 

Źródła:

- Systema-PTW.pl

- ArniesAirsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Konrad_BW 03.01.2008, h. 10:23 Konrad_BW
Zeby jeszcze AK zrobili to było by juz super
Kantek 03.01.2008, h. 11:15 Kantek
Osobiście marzę o G36 PTW. Jest to popularna broń wśród grupy docelowej Systemy więc nie tracę nadziei.
vip3r 03.01.2008, h. 11:19 vip3r
a ja chyba zaczynam zbierać jakby ktoś chciał wykupić mój arsenał to zapraszam;-)
pablo79 03.01.2008, h. 11:48 pablo79
Jak napisze list do Mikolaja, to moze zrobia F2000 z granatnikiem.
CIN3K 03.01.2008, h. 12:01 CIN3K
A ja chcę P90 PTW Poczekamy zobaczymy jak będzie. Ale Mp5 zapowiada się świetnie. No i cena też nie tak wysoka jak eMki. Zakładając, że będzie kosztować 1000$ to wychodzi taniej niż w przypadku eMek.

Pozdro
Dudi 03.01.2008, h. 12:09 Dudi
Zastanawia mnie sposób wymiany cylindrów, o ile będą stosowane takie same jak w przypadku Mki. W MP5 nie widzę możliwości tak szybkiej wymiany zestawu - prawdopodobnie będzie trzeba ściągać kolbę, a z tym zabawy już troszkę będzie. Ale póki co nie ma co spekulować tylko czekać na pierwsze egzemplarze.
PeePee 03.01.2008, h. 14:32 PeePee
Bardzo miła perspektywa dla takiego fana serii mp5 jak ja , cena też jakoś nie poraża...
OC14Groza 03.01.2008, h. 15:11 OC14Groza
ja marze o AK-74 PTW albo OC-14 PTW
javelin 03.01.2008, h. 15:40 javelin
Szczerze mówiąc to nie sądzę, żeby wykonali replikę jakiegoś rosyjskiego sprzętu, ale jeśli już to pewnie tylko coś z serii AK. Bo jednak coby nie mówić, to airsofciarze nie są rynkiem docelowym. G36 to w sumie nawet realny pomysł
swiety 03.01.2008, h. 17:43 swiety
Przeliczając na złotówki przy obecnym kursie dolara to cena na prawde nie jest wysoka bo wynosi około 2500 zł
happy666 03.01.2008, h. 18:08 happy666
To jak chcecie AK 47 wykonane z realizmem PTW to przecież od czego jest real sword. Cena tak samo zaporowa jak M'ek PTW
happy666 03.01.2008, h. 18:10 happy666
Gdyby każda replika MP5 miała taki chwyt przedni i kolbę to bym był w niebo wzięty.
sebios 03.01.2008, h. 19:51 sebios
Cudeńko ^^ hym 3-Round-Burst:D Cudnie
Przemalek 03.01.2008, h. 20:10 Przemalek
Sweety, emki ptw też nie są drogie, bo tylko 3000zł, ale Polskie sklepy są..... Drogie ;P
Daymon 03.01.2008, h. 23:11 Daymon
Jak nie lubie mp5,to to jest cudo.Ciekawe,czy wydadza wersje sd...
Small_Hunter 04.01.2008, h. 10:39 Small_Hunter
Koledzy przeliczający sobie ceny karabinów x kurs dolara- a czy któryś z was uwzględnił koszty przesyłki do Polski i podatki? Nie? Hmm... to policzcie sobie jeszcze raz.
Jeśli chodzi o AK to bym się wcale nie zdziwił gdyby była to kolejna replika wypuszczona przez systeme. Nie jest to coprawda broń regulaminowa, ale instruktaż ad. brońi "znalezionej" na polu walki też są częścią szkolenia.
cropp 04.01.2008, h. 21:12 cropp
Naprawdę miła odmiana że systema wypuściła na rynek coś dla wielbicieli walki w CQB