Daj cynk
Reklama

Aktualności

Power Upgrade - nowa firma produkująca części

Aktualności, 28.12.2007, h. 19:31, dodał: OSKi-SNITF
16

Zza czeskiej granicy dochodzą wiadomości o nowej dla nas firmie produkującej części zamienne do replik. Firma Power Upgrade, bo o niej mowa, jak dotąd produkowała wysokiej jakości części tylko na rynek czeski i słowacki, jednak teraz ma zamiar otworzyć się na szerszy rynek europejski. Plotka głosi, że przymierzają się do wypuszczenia m.in. części do chińskiego klonu G&G L85A1 - Army R85A1.



 

 

 

 

Aktualnie strona firmy jest dostępna tylko w języku czeskim, ale jest w trakcie tłumaczenia na język angielski i niemiecki. Ma także pojawić się opcja płacenia za pośrednictwem Paypala. Wygląda na to, że warto będzie poczekać. Czesi zapowiedzieli uruchomić swój sklep dla Europy w ciągu jednego do dwóch miesięcy.

 

Link do strony sklepu: http://www.powerupgrade.cz/cs

 

Źródło: ArniesAirsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rostal 28.12.2007, h. 14:19 rostal
No ładnie =]
tuzla 28.12.2007, h. 14:49 tuzla
przyda sie.
drag0n666 28.12.2007, h. 17:34 drag0n666
no fajnie
biolon 28.12.2007, h. 17:43 biolon
Dobrze - przynajmniej jakaś alternatywa od made in Asia:-)
>>VooDoo<< 28.12.2007, h. 19:15 >>VooDoo<<
Tylko czekać na polską firmę xD
kydrys 28.12.2007, h. 21:26 kydrys
są już jakieś polskie firmy produkujące części. przynajmniej wydaje mi się, że czytałem kiedyś takiego newsa.
happy666 28.12.2007, h. 23:08 happy666
A mad Onion to co? To jest polska firma...tyle ,że robią tylko sprężyny. Chyba ,że powiększyli ofertę.
happy666 28.12.2007, h. 23:11 happy666
Zaraz się zdenerwuje :[. Taiwangun.com jest też i po czesku i słowacku. A te dupy z powerupgrade nie pomyśleli o nas. Ale głupi Ci czesi
Regdorn 29.12.2007, h. 09:43 Regdorn
Nie wiem czy takie dupy. Oni produkują własny sprzęt, a języki wybrane są ogólnoeuropejskie i taki jest też zapewne ich target. Taiwangun jest sklepem i jak widać ich targetem są poza Polską nasi południowi sąsiedzi. Do tego, z tego co widać, to ich "wersja" językowa jest czeskim sklepem, który zapewne zaopatruje się u Krakmana, ale nie jest jako taką wersją językową strony. Więc zanim coś napiszesz i zaczniesz kogoś obrażać, pomyśl, sprawdź.
Amraam 29.12.2007, h. 12:35 Amraam
No i dobze, im wieksza konkurencja na rynku tym lepiej dla nas;]
rafal7557 29.12.2007, h. 15:20 rafal7557
Będzie konkurencja to ceny spadną xD Pomyśleli o wszystkim =] Będzie dobrze
uzi43 30.12.2007, h. 11:20 uzi43
ciekawia mnie tylko ceny...
Dziadek71 30.12.2007, h. 17:43 Dziadek71
Ceny? No bardzo wyraźnie podane... Że w Koronach? Kurs waluty zawsze można sprawdzić. Jak dla mnie - bardzo przystępne, ciekawe jak z jakością.
swiety 31.12.2007, h. 12:30 swiety
Czeska firma... zobaczymy co z tego będzie
JURA 02.01.2008, h. 14:19 JURA
Jest jeszte jedna firma, ktora se zabywa tesz wyrobom censti do upgrade
www.AirsftPro.cz
powerupgrade 25.01.2008, h. 13:48 powerupgrade
Hi, i'm salesman of Power upgrade, so if anybody of you have any question, you can ask me. But, please, just in englist. I don't speak polish. Thank you & enjoy our products.