Daj cynk
Reklama

Aktualności

King ArmsSOG Canvas Indigenous Rucksack. eHobby Asia: GHK AKM GBB. Airsoft GITM Biohazard Limited Edition DE Leon Custom. Socom Gear: LiPo do repliki XCR. MadBull Airsoft: SUREFIRE Suppressors.




Firma King Arms włączyła do oferty plecak SOG. Paski regulowane, waga 550g, kolor olive.

 

 

KA-PH-7864-OD.jpgKA-PH-7864-ODa.jpgKA-PH-7864-ODd.jpgKA-PH-7864-ODc.jpg

Sklep eHobby Asia zamieścił video prezentujące replikę GHK AKM GBB.

 

 

 

W ofercie Airsoft GI dostępna jest kolejna replika z serii "Leon": TM Biohazard Limited Edition DE Leon Custom 10". Replika wykonana jest z ABSu. Cena: 549.99USD.

 

airsoft_TM_BioHazard_RE_A.jpgairsoft_TM_BioHazard_RE_C.jpgairsoft_TM_BioHazard_RE_B.jpg

Firma Socom Gear, w ramach serii produkowanych we współpracy z MadBull Airsoft akumulatorów, wprowadziła do oferty akumulator LiPo dedykowany do repliki XCR.

 

AEG-07-Stock-Fit_07.jpg

 

Firma MadBull Airsoft zamieściła kolejny film reklamujący jeden z jej najnowszych produktów licencjonowanych: serię tłumików SUREFIRE Suppressors.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftgi.com

www.madbullairsoft.com

www.kingarms.com

www.socomgear.com

www.youtube.com

Ocena wszystkich (3.80, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Comandosu 03.04.2011, h. 17:05 Comandosu
A XCR kiedy będzie w sprzedaży w Polsce?
Właśnie o to samo chciałem spytać?
Lutczyn 03.04.2011, h. 20:04 Lutczyn
killeryooo 03.04.2011, h. 17:06 killeryooo
ten ak bajerka tylko cena:( aale tłumiki tez spoko jetsem ciekaw kidy wyjąd PDF 25 do barretty:P
450$ to dużo za taką replikę? Razem ze sprowadzeniem wyjdzie mniej więcej tyle co aks74u od ICS lub m16a3 od WE...
pumbishon 03.04.2011, h. 18:22 pumbishon
morbus 03.04.2011, h. 17:06 morbus
Taka mała sugestia , można by trochę więcej i konkretniej na temat nowośi np. co dokładnie jest "Innego" i "dedykowanego" w li po do XCR i czy w związku z tym że jest " dedykowane" do XCR nie pasuje już do innych replik, ( nie podano wymiarów ).
No i ten plecak SOG naprawdę wiele się dowiedziałem.
To news, a nie reklama producentów czy recenzja. Wg. mnie ma raczej motywować do szukania informacji, jeśli masz taką potrzebę. Naprawdę myślisz, że Promantowi się chce wykonywać nad każda nowością mrówczą pracę? Informuje, że coś się wydarzyło w świecie ASG i tyle. Szukaj sam ;)
Mati13k 03.04.2011, h. 17:20 Mati13k
morbus 03.04.2011, h. 17:49 morbus
Poczekam na komentarz autora to raz a dwa uważam że czasami wypada powiedzieć co się myśli zamiast kliknąć anonimowo ocenę na 1 .
Rozumiem że po to są linki do źródła żeby samemu sobie poczytać jednak w moim przypadku znajomość języka angielskiego jest trochę kiepska a tłumacz google jest do bani.
News fajny że jest ale jak napisałem wcześniej " Taka mała sugestia" można było napisać więcej chyba że nie wiadomo nic więcej w takim wypadku nie będę się już więcej czepiał bo najwyraźniej tak zostało to odebrane.
Kolego, jeśli jest co napisać, to zawsze jest w newsie napisane. Sami jednak informacji nie wymyślamy. 

W przypadku plecaka masz podane dokładnie to co napisał sam producent, więc raczej trudno żebyśmy wiedzieli więcej.

Natomiast jeśli chodzi o akumulator do XCR - wystarczyłoby gdybys zadał sobie trochę trudu i przeczytał poprzednie newsy na temat tej repliki, a pisaliśmy o niej kilkukrotnie. Wiedziałbyś wówczas, że ma specyficznie umieszczony amumulator i większość aku na rynku nie pasuje, w związku z tym ten jest dedykowany konkretnie do tej repliki i pasuje na miejsce w korpusie.
A czy pasuje do innych replik?
To jest news o tym, że wyprodukowano aku do XCR, a nie do innych replik. Do innych replik jest mnóstwo aku, które z kolei do XCR nie pasują.

Podsumowując: musisz raczej skierować pretensje do producentów lub sklepów, w przypadkach, gdy nie podają szczegółowych informacji.
BTW warto też pouczyć się angielskiego, dziś to już język "ogólnoświatowy".
Promant 03.04.2011, h. 18:31 Promant
zombie_snake 03.04.2011, h. 19:51 zombie_snake
Miodny plecak :)
Smutas 03.04.2011, h. 20:23 Smutas
Czaderski plecak!
feder91 03.04.2011, h. 21:21 feder91
Świetnie... płacić prawie 600pln za plastikowy pistolet tylko dlatego że to desert eagle... i to w sprośnej wersji... Fuj!
PLN? Ja mam inna wersje tego newsa bo widze USD.
napod 03.04.2011, h. 23:29 napod
walekval 04.04.2011, h. 08:48 walekval
To jest chwila na którą czekałem. Robię stylizację SOG w miarę dokładną (większość ekwipunku to oryginały z okresu). A ten plecak w oryginale kosztuje trylion zł. Wygląda na dobrze wykonaną robotę. Jestem tylko ciekaw jaki polski sklep prosić o ściągnięcie tego od KA i ile to będzie kosztować. Jeśli jest więcej zainteresowanych to może zgadamy się na pw i jakieś wspólne zamówienie?
Melite1337 04.04.2011, h. 14:49 Melite1337
Też zaczynam stylizację na SOG jak kolega wyżej :)
A ten plecak to też bardzo ładny :D
Ziomuś to ten plecaczek jak na SOG to pierwsza klasa. Chyba że chcesz wydać od 800 do 1200zł za tropical rucksack. Mogliby jeszcze kopie stabo robić to by im też nakręciło klienteli. Jeśli plecak będzie w rozsądnej cenie to definitywnie biorę. Plecaki te były produkowane w Japonii na potrzeby SOG tak zwane sterile, czyli nie miały się kojarzyć w żaden sposób z Armią USA, a więc nie miały żadnych kontraktów ani oznaczeń. Wzorowany na tubylczych plecakach (zresztą jak sam Tropical rucksack czy później Alice). To tak w ramach podania informacji (kolega "morbus" wyżej narzekał na brak jakiś informacji). Pojawienie się plecaka świadczy o dostrzeżeniu przez rynek szerokiego grona ludzi interesujących się stylizacją/rekonstrukcją SOGu. Miejmy nadzieję że inni pójdą tą drogą i wkrótce zawali nas masa towaru dla fanów SOG.
walekval 04.04.2011, h. 16:17 walekval
speedor 04.04.2011, h. 16:25 speedor
Ten plecak to nie kopia plecaka SOG, tylko plecaka amerykańskiej służby leśnej. Ma za szerokie paski, brak mu kieszeni na mapy na plecach i sznurków mających robić za prymitywny pas biodrowy. Poza tym raczej na pewno nie jest impregnowany.
Do ASG się nada, do rekonstrukcji nie.
Link do zdjęć z oryginalnym Plecakiem

http://www.modernforces.com/uniform_cisoruck.htm
walekval 04.04.2011, h. 17:02 walekval
zaki123 04.04.2011, h. 16:57 zaki123
moze sprośne, ale prawie sie spuściłem na widok i dzwięk tego AKM
walekval 04.04.2011, h. 17:00 walekval
Zgadza się ma niedoróbki. Ale czy to kopia plecaka straży leśnej to bym nie powiedział. Plecaki straży leśnej występowały raczej w jasnych kolorach (pod kremowy) przynajmniej ten który ja widziałem. Paski na szerokość wydają się ok. Paski na biodra były bardzo często odcinane przez operatorów SOG (znajdź mi oryginał z tymi paskami). Plecaki SOG nie były impregnowane tylko były szyte z bawełny i wtedy pokryte warstwą gumy. Można to nazwać bardziej gumowanie niż impregnowanie. Kieszeni brak to prawda. Jak cena będzie rozsądna to przymknę oko na brak kieszeni na mapy i brak gumowania :)
feder91 04.04.2011, h. 18:19 feder91
/Tak... przekręciłem :P chciałem napisać USD a wszyszło pln ;P
Cn Rudy 05.04.2011, h. 13:16 Cn Rudy
Zarąbisty ten plecak, własnie czegoś takiego szukałem. Pozostaje poczekać aż ktoś je sprowadzi do Polski :)