Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 01.04.2011, h. 13:45, dodał: Promant
10

RedWolf Airsoft: kolejne relacje video z targów IWA 2011. WE: nowy zamek do serii replik GBB AR.



RedWolf Airsoft przedstawił kolejne relacje video z tegorocznych targów IWA w Norymberdze. Zaprezentowano ekspozycje firm Evolution Airsoft, Cybergun oraz ICS.

 

 

 

 

 

Firma Wei-Tech przedstawiła najnowszy zamek do replik GBB serii AR, który jest kompatybilny z wszystkimi modelami. Pasuje zarówno do wersji M16 jak i do modeli M4.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.facebook.com

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
HOP-UP 01.04.2011, h. 14:19 HOP-UP
m4 spoko jest.
johny1mob 01.04.2011, h. 14:45 johny1mob
te eM4 od WE prezentuje się na prawdę zacnie :D rof znacznie wiekszy niż w standardowym WOCu o INO już nie mówiąć, a blow back też niczego sobie :D
morbus 01.04.2011, h. 14:48 morbus
No dobra, ICS podpadł mi szpecąc serię MP5 (moim subiektywnym zdaniem ) tworząc serię dla miłośników wersji na nabój 22LR aleeeeee ten GALIL powiem szczerze jakoś w magiczny sposób do mnie przemawia a konkretnie jego "odpicowanie" i działający selektor , mam nadzieję że niedługo pojawi się na stronie jego recenzja.
senkuPH 01.04.2011, h. 14:48 senkuPH
Fakt, strasznie mi się podoba... tylko mnie osobiście troche przeraża to, ze musze sie martwić ciągle o gaz, cena magazynków i wciąż muszę uwzględniać temp powietrza ;/
olej gaz w magazynku kup replike z zasilaniem zewnętrznym :]
koszt ładowania butli 2zł , na butli 1500 bb w kazdej temp.
SoP-PeL 01.04.2011, h. 17:21 SoP-PeL
zasilaniem zewnetrznym ? to nie ma być aerograf tylko karabin, czy tam jego replika.....
johny1mob 01.04.2011, h. 21:25 johny1mob
johnu1mob a jak masz wiertarke w karabinie to Ci nie przeszkadza?
Reakcja na spust opóźniona, brak symulacji blowback'u rzężenie silnika, Wymiary niezgodne z oryginałem ( wymuszone taką a nie inną konstrukcją gearboxa).

Moja odpowiedź była wprost na opinie niezadowolenia w strone gaziaków zasilanych z magazynka.

W ogóle nie masz pojęcia jak to wygląda a trzepiesz jęzorem.
SoP-PeL 02.04.2011, h. 11:31 SoP-PeL
@SoP-Pel - przy dobrze zrobionym AEGu, na dobrej baterii nie masz opóźnionej reakcji na spust.
Znaczy wiadomo, jakiśtam promil zawsze będzie, ale jest to do tego stopnia nie zauważalne że reakcja jest jakby natychmiastowa.
Co do reszty mogę się zgodzić, że daleko od realizmu.
Ale mało realne też jest chodzenie z butlą przyczepioną do repliki na przewodzie, prawda ? No bo nie jest ona na tyle mała zeby ją wcisnąć np. pod okładziny, kolby czy gdziekolwiek indziej.
Hannon 04.04.2011, h. 18:13 Hannon
dzynek 08.04.2011, h. 19:26 dzynek
GBB od WA bije każdego AEG'a na łeb i nie ma nawet co porównywać mocy srocy fpsów i innych bzdur.
Oleander 12.04.2011, h. 12:27 Oleander
Tanga Janaga Embo Cianga xD Fajna ta emka A1 od WE