Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Aktualności, 30.03.2011, h. 23:08, dodał: Promant
18

SCDTV: Galil ARM ICS review. WE: M16A1 open bolt system oraz L85 final video test. RedWolf Airsoft: IWA 2011 Real Sword.



Na początek coś z naszego podwórka. Review autorstwa SCDTV Review Division: Galil ARM ICS. W zapowiedziach kolejne filmowe recenzje.

 

 

 

Firma WE przedstawiła finalną replikę gas blow back M16A1 open bolt system, która jest już gotowa do wejścia na rynek.

 

 

 

Zaprezentowano również replikę gas blow back WE L85. Firma Wei-tech podała, że jest to "końcowy test video przed skierowaniem repliki do sprzedaży detalicznej".

 

 

 

Na koniec kolejna relacja RedWolf Airsoft z tegorocznych targów IWA 2011: ekspozycja Real Sword.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.straszydlo.org

www.facebook.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
KicpA 30.03.2011, h. 23:23 KicpA
No i kasę trzeba już odkładać xD
r2d2 30.03.2011, h. 23:23 r2d2
Gdyby nie moje doświadczenia z gazówkami to już bym rezerwował elke
senkuPH 30.03.2011, h. 23:28 senkuPH
Podobają mi się Mki od RS ...<3
pidzejfat 30.03.2011, h. 23:33 pidzejfat
Biedny Pan z Redwolfu miał chyba chrypkę... :(
Te emki z WE wychodzą i wyjść nie mogą, poczekamy sobie jeszcze. :P
ale jest na co czekać ^^
sarnuch 31.03.2011, h. 10:37 sarnuch
stalker51 30.03.2011, h. 23:35 stalker51
Muszę mieć to L'ke :D
Sushi.50 30.03.2011, h. 23:38 Sushi.50
Ciekawy może być ten system elektromagnetyczny, chociaż nie do końca zrozumiałem jak to ma działać...
Zapewne chodzi o indukcję magnetyczną. Taki mini railgun, tyle, że pociskiem jest zamek :)
xasistis 31.03.2011, h. 00:32 xasistis
Rozumiem, że chodzi o indukcję. Czyli prędkość kulce nadaje ruch tłoka i sprężone powietrze jak w aegu (jest silnik przecież) a za pomocą indukcji odbywa się ruch zamka czy jeszcze inaczej? Tam za bardzo nie ma miejsca na cylinder i tłok. Zobaczymy jak się pojawi na rynku :).
Sushi.50 31.03.2011, h. 10:35 Sushi.50
xilt 31.03.2011, h. 05:18 xilt
Dudek czy to już jest sława??:P
On pracuje nad tym :)
Raq 31.03.2011, h. 06:44 Raq
Hehe, normalnie Dudek na zdjęciach jest, w tv występuje... sława, sława, sława. Normalnie gratulacje. :D Poproszę o autograf. :P



Tak czy inaczej fajna recenzja i fajna replika. :P Ale trzeba przyznać, że kamera odejmuje jej kilogramy, bo w rzeczywistości jakoś na większą wygląda. :)
Seba_stian 31.03.2011, h. 07:56 Seba_stian
Pełno w nim baboli, ale co tam. Pierwsze koty za płoty! Teraz czekamy na słowa konstruktywnej krytyki.
Dudek Javny 31.03.2011, h. 10:06 Dudek Javny
Twarz Irka - daje dwie gwiazdki xD
A tak to gratulację ;) Straszydło jak zawsze się rozwija :D
Adi.K 31.03.2011, h. 10:12 Adi.K
johny13 31.03.2011, h. 11:26 johny13
rs odwalil kawal dobrej roboty. czapki z glow i drewniany pal w kiche tym, ktorzy twierza, ze repliki 2 klasy dogonily lub nawet przegonily repliki 1 klasy.
johny1mob 31.03.2011, h. 14:29 johny1mob
eM czwórka od RS wyglada bardzo kusząco, szkoda że nie pokazali jak sprzela :D
walekval 31.03.2011, h. 14:44 walekval
No. To moja emka od CA ma już godnego następcę w postaci tego gazowego cuda. Czekam z niecierpliwością. WE w mailu zapewniali że będzie w tym roku w Europie. Choć pewnie poczekam na customa z RA-TECHu. A w między czasie może CAR15 wyjdzie?

Get some. Yeah!!!!!!!
Pyzdra 31.03.2011, h. 20:13 Pyzdra
Pierwszy filmik, pierwsza nutka- Rootwater-hava nagila ;)