Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 24.03.2011, h. 18:09, dodał: Promant
13

GunnerAirsoft: chińska kopia granatnika SCAR EGLM oraz celownika SUSAT. MadBull: licencjonowane lufy zewnętrzne. AABB: kolejny zestaw konwersyjny do pistoletu Glock. PolarStar: fusion engine system.



W ofercie sklepu GunnerAirsoft dostępne są wersje A.C.M. granatnika do karabinu SCAR: EGLM. W komplecie obie wersje magwella: do modelu SCAR-L oraz do SCAR-H. Granatnik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i piaskowej. Według opisu sklepu pasuje np. do replik SCAR Dboys i Classic Army. Pasują wszystkie rodzaje granatów 40mm. Cena: 88USD.

 

eglm1.jpgeglm2.jpgeglm3.jpg

Sklep oferuje również chińską kopię celownika SUSAT 4x. Cena: 79USD.

 

susat.jpg

Firma MadBull wprowadza do oferty licencjonowane lufy zewnętrzne, bedące replikami luf Noveske.

 

lufy.jpg

Firma AABB przygotowuje kolejny zestaw konwersyjny do pistoletu Glock. Udostępniono pierwsze zdjęcia zestawu KOO Defense Carbine. Produkt ma być dostępny w sprzedaży już w kwietniu, a sugerowana cena detaliczna wynosi 63USD.

 

glock.jpgglock1.jpg

Firma PolarStar zaprezentowała kolejny "gearbox" swojej produkcji - tym razem: fusion engine system. Zestaw sprzedawany będzie z dyszą zapewniającą rozsądne granice regulacji fps. Opcjonalnie, np. dla graczy zainteresowanych stworzeniem karabinu snajperskiego lub DMR - zestaw będzie oferowany z dyszą o zwiększonym przepływie (dla odróżnienia dysza anodyzowana na kolor czerwony). Dodatkowo oferowana jest elektroniczna jednostka kontroli ognia, z wyświetlaczem LCD, pozwalająca na łatwą regulację ROF, fps i ustawień trybu ognia: full auto, burst lub single fire. Dla karabinu snajperskiego będzie tu możliwe zablokowanie trybu ognia na nastawie semi-auto.

 

fusion.jpgplytka.jpg

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.airsoft-news.eu

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kichawa 24.03.2011, h. 18:46 Kichawa
Ciekawy patencik ten fusion engine system. Ciekawe jak będzie się sprawdzał w boju.
NastY 24.03.2011, h. 19:14 NastY
A ersofcie to chyba raczej jako bajer, a prawdziwych warunkach może się faktycznie sprawdzić.
???
To które to są te prawdziwe warunki?
Afganistan??
Then 24.03.2011, h. 19:40 Then
"A ersofcie to chyba raczej jako bajer, a prawdziwych warunkach może się faktycznie sprawdzić."

Mówisz o gearboxie od Polar Star? On w Afganistanie się nie sprawdzi...
A jeśli mówiłeś o czymś innym, to wybacz, telepatia mi nawala, nie wiem o którym produkcie mówisz.
Dread 25.03.2011, h. 01:23 Dread
Eldron 24.03.2011, h. 19:19 Eldron
Oraz ile wyniesie cena tego cuda. Bo patent może się okazać czymś bardzo dobrym.
Fusion Engine Kit for (M4/M16) - MSRP $450 

PR-15 Rifle (10.5") - MSRP $650 

PR-15 Rifle (14.5") - MSRP $650 

PR-15 Rifle (20.0") - MSRP $650 

PR-15 Tactical Rifle (14.5" w/ RIS) - MSRP $715 

czyli karabin wyborowy zrobimy pewnie za jakieś 3tys, ale za to prawdopodobnie niezniszczalny na lata ;)
mikunda 24.03.2011, h. 20:05 mikunda
poiu007 24.03.2011, h. 21:09 poiu007
Fajny granatnik. Pod FN2000 też powinien podleźć. I tylko 88$. Mało coś
Na to samo liczyłem ale nie podejdzie - musieliby skopiować część spustową od wersji standalone, lub sprzedawać dodatkowo samą część spustową.
Augustus 25.03.2011, h. 14:24 Augustus
Krabii 24.03.2011, h. 22:51 Krabii
Z tego co wiem to granatnik EGLM VFC nie pasuje do SCARa od CA czy jego klona DBoya, więc ten chiński EGLM nie może być kopią VFC bo pasuje na CA. Ciekawe czy będzie pasować na SCARy VFC i G&G;)  Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.
nawet jesli to z tym kolorem to na vfc będzie śmiech na sali :P
radzio2k 25.03.2011, h. 00:00 radzio2k
Erav 25.03.2011, h. 12:04 Erav
"A ersofcie to chyba raczej jako bajer, a prawdziwych warunkach może się faktycznie sprawdzić."

"Mówisz o gearboxie od Polar Star? On w Afganistanie się nie sprawdzi...
A jeśli mówiłeś o czymś innym, to wybacz, telepatia mi nawala, nie wiem o którym produkcie mówisz."

Moim zdaniem gość mówi o tym zestawie konwersyjnym do Glocka, że niby go chce użyć do broni palnej ? Taka moja rozkmina co do tej wypowiedzi. Tyle mojej telepati, haha :P 

A co do GB PolarStar to fajne cacuszko, ale kupa kasy jakby nie było.  
Comandosu 02.04.2011, h. 00:31 Comandosu
kiedy ten granatnik pojawi się na polskim rynku?