Daj cynk
Reklama

Aktualności

SYSTEMA PTW - MP5

Aktualności, 18.12.2007, h. 09:29, dodał: szalony jack pirat
29
Dwumiesięczna przerwa w dostawach PTW serii M, którą zapowiedziało BSP związana jest z modernizacja fabryk i przygotowaniem do produkcji właśnie MP5, która ma się zacząć na wiosnę przyszłego roku. Pierwszych egzemplarzy spodziewać się zatem możemy latem.

Systema ostatecznie zdecydowała się na produkcję MP5, wcześniej pojawiały się wątpliwości związane z prawami patentowymi H&K.




Większa fotka:

[Powiększ]

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamzi_909 18.12.2007, h. 09:49 Kamzi_909
Hoho, PTW rośnie w siłę, choć cena przeraża ;P
szczurek soldier 18.12.2007, h. 09:50 szczurek soldier
Mp5 bedzie pewnie jeszcze drozsze niz m-ki
Juhas 18.12.2007, h. 10:30 Juhas
Tak samo jak kiedyś przerażała cena zwykłych aegów, przyjdzie czas na PTW jestem tego pewien:)
szalony jack pirat 18.12.2007, h. 11:15 szalony jack pirat
Ja się juz zastanawiam ...
Jakby nie patrzeć 4-5k to koszt dobrego markera paintballowego.
gross 18.12.2007, h. 12:06 gross
Mnie cena nie przeraża, zbudowanie dobrego aega też tyle kosztuje, mój przekroczył już 5000, gdybym miał alternatywę w postaci PTW nie zastanawiałbym się ani chwili! Niestety PTW to póki co tylko emki...
vonmarxx 18.12.2007, h. 12:22 vonmarxx
PTW to zabawka dla bogatych, co strzelanke trzeba wymieniac zespół cylindra:)
SoP-PeL 18.12.2007, h. 13:34 SoP-PeL
@vonmarxx
skąd niby masz takie informacje ?
_Misza_ 18.12.2007, h. 13:58 _Misza_
W każdym kolejnym artykule pierwsze 3 posty to cena, a potem kolejne 50 dysputy nad nią. Kupować tanie aegi i zamknąć pyski jak coś nie pasuje. Niestety nikt za darmo nie da, więc nie ma na co narzekać i sie z "niesprawiedliwościami" pogodzić.
remko 18.12.2007, h. 14:20 remko
Świetnie nic tylko kasę zbierać.
_Arczi_ 18.12.2007, h. 16:49 _Arczi_
Ja zacznę zbierać na PTW jak zrobią mi coś z rodziny G36.
xasistis 18.12.2007, h. 19:07 xasistis
A ja Systemie pogratuluję decyzji. Jeżeli pójdą w tę stronę, to tylko wyczekiwać na pierwsze egzemplarze rodzin AK, G, SIG. (2-3 lata?) Może nawet za pistolety gazowe się wezmą? Kto jest za?
brainer 18.12.2007, h. 19:07 brainer
słuchajcie, do tych emek PTW pasują wszystkie akcesoria i konwersje oraz akcesoria (RISY, śmisy, pierdółki) do palnych tak?
crejzy 18.12.2007, h. 20:22 crejzy
Mike75 18.12.2007, h. 22:53 Mike75
dyskusje o cenie PTW są równie absurdalne jak dyskusje o cenie ferrari. zestawienie PTW - ferrari nie jest przypadkowe;)
ciekawe jak MP5 prezentuje się na żywo i czy cylindry będą kompatybilne z M4.
kamera 18.12.2007, h. 23:58 kamera
Wg. mnie PTW to przerost formy nad trescia. Osiagi i jakosc wykonania, jest prawie taka sama jaka masz w AEGu za 2-3tys. Tak narpawde za 3tys masz 98% tego efektu co PTW(Mowie jedynie o zewnetrznym, bo osiagi juz mozesz miec lepsze), wiec czy pozostale 2% jest warte dodatkowych 2-3tys?
Marcinek83 19.12.2007, h. 09:13 Marcinek83
A Żeby ich chudy byk na rogi wziął!
Popieram post pode mną
szalony jack pirat 19.12.2007, h. 09:23 szalony jack pirat
Bo PTW nie jest zabwką dla airsoftowców. Dlatego owszem - nie warto za te ostatnie 5% jakości i osiągów płacić dwukrotnie większej ceny. Wg mnie. Ale i tak są chętni na tę replikę, również wśród polskich maniaków.
marzan 19.12.2007, h. 14:05 marzan
Prawie robi wielką różnicę....

Ciekawe w której replice AEG za 2-3 koła ma się realistyczne wymiary body, magazynków czy chwytu pistoletowego? Nie wspomnę już o takich rzeczach jak stalowa lufa, reakcja na spust, zatrzymanie mechanizmu po oddaniu ostatniego strzału, działający bolt catch, możliwość wymiany cilindra w jakieś niecałe 10 sekund, waga prawdziwej broni palnej, wywarzenie karabinu zgodnie z oryginałem oraz mechanizm, który powoduje, że nie ma sytuacji gdzie tłok np. zatrzymuje się w połowie drogi. Dzięki temu karabin jest dużo miej awaryjny jeżeli chodzi o uszkodzenie tłoka w porównaniu do normalnych AEG. A no i jest to jedyna replika gdzie tłumiki mają sens poza wyglądem.

No ale co tam, kto by patrzył na te 2 %
Vintersky 19.12.2007, h. 16:19 Vintersky
marzan mądrze prawi. W pełni się zgadzam. Jeżeli takie szczegóły nie są istotne, to dlaczego wybieracie często G&P zamiast TM? Albo TM zamiast chińczyków z Allegro po 39 złotych?

Po prostu są to jedyne repliki które aż tak bardzo zbliżyły się do oryginału nie tylko wyglądem, a także sposobem obsługi. I dlatego też większość osób które pośród maniaków po nią sięgają patrzą nie na kwotę przyklejoną do pudełka, tylko na produkt wewnątrz...
thorien 19.12.2007, h. 16:42 thorien
Nie wiem czy zauważyliście ale PTW to Professional Training Weapon, a nie Professional Super Power Airsoft Gun. Te repliki zostały zrobione żeby uczyć żołnierzy obsługi broni przy mniejszych kosztach, a nie dla airsoftowców. Nie dziwi mnie wysoka cena, jeśli PTW są zrobione z DOKŁADNIE tych samych materiałów co ostre M16/M4.
zdzisiu 19.12.2007, h. 19:46 zdzisiu
Wnioskując z obrazka, to MP5 będzie mieć bursta!
Wątpię, żeby w PTW robili tylko jego atrapę na body.
Daymon 19.12.2007, h. 21:27 Daymon
Prosze Was tam ponizej,nie osmieszajcie sie.Mnie nie stac na taka replike,wiec jej nie kupuje,ale nie mowie,ze skoro nie mam kasy,to jest zla.SYSTEMA to nic innego jak realistyczna replika,w pelnym tego slowa znaczeniu.Zeby wiedziec,czy to MP5 H&K,czy SYSTEMA,trzeba zagladnac do maga,albo otworzyc^^.Zupelnie gdzie indziej jest umieszczony gearbox w PTW,a gdzie indziej w innych replikach,i jakos...o jakosci nie wspomne nawet,bo nie ma co porownywac.Slyszeliscie jaka kiedys redakcja systemy dostala reklamacje od bylego komandosa?"Po wywazeniu kolba repliki drzwi,body zaczelo sie lekko chwiac..."Lekko chwiac,wywaz drzwi kolba swojego chinczyka,albo innej,nawet lepszej firmy replika...Ciekawy efekt musi byc.To tyle,pozdro.
woma 20.12.2007, h. 16:05 woma
Wg mnie jedyny minus PTW to (jak na razie) mała ilość modeli. W niedługiej przyszłości na pewno to się zmieni.
[=Vincent=] 20.12.2007, h. 18:15 [=Vincent=]
Jak dla mnie super!
Czekam na wersje a3
vonmarxx 22.12.2007, h. 17:58 vonmarxx
Sop-Pel:

kolega zakupil, pierwsza strzelanka cylinder, druga cylinder, trzecia silnik. I wg Ciebie to nie jest zabawka dla bogatych?;p;p
marzan 22.12.2007, h. 23:58 marzan
vonmarxx - nie opowiadaj dziwnych historii na temat cylindrów i silników.

Przypuszczam o kogo chodzi - odkręciła się po prostu śrubka w cylindrze. Naprawa banalnie prosta i bezpłatna. Nie pociągła za sobą wymiany cylindra na nowy...


swiety 25.12.2007, h. 11:07 swiety
nawet, nawet ta piatka ale kasy brak
_Johny_ 25.12.2007, h. 16:42 _Johny_
Systema PTW MP5A3 TLF i nic więcej mi nie potrzeba
cichyop 15.01.2008, h. 18:50 cichyop
mp5 ma być tańsze...
wg. mnie PTW to świetna alternatywa na rynku
mamy chinczyki za 400zł- średniej klasy...
dobrej klasy ca,gp itd +-1000 zł
i coś klasy extra ! za 5000 zł
pięknie cała gama do wyboru !
kupujesz to na co cię stać wg. uznania...
koniec tematu =]

za bajery zawszę się płaci...