Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowy SCAR od Stara

Aktualności, 17.12.2007, h. 14:16, dodał: Regdorn
22
Star wypuścił nową replikę, a jest nią coraz popularniejszy pośród producentów FN SCAR. Starowska wersja oznaczona LB Deluxe Version dodatkowo wyposażona jest w granatnik EGLM. W materiałach promocyjnych i według opisu wygląda pięknie, choć jej cena przyprawia o zawrót głowy - bagatela 720 USD. No ale Star zdążył nam się już poznać jako firma ceniąca swoje produkty.






Nowa ekskluzywna wersja SCARa z granatnikiem waży ponad 5 kg. Do jej produkcji wykorzystano włókno szklane, aluminium, a także część elementów została wykonana ze stali (np. spust). Posiada standardowo 6-stopniową kolbę, w której mieści się wbudowana bateria 9,6V 1700mAh. Producent zwraca tu szczególnie uwagę na brak czasem trudnych do upchania kabli i wtyczek. Co w przypadku chęci podpięcia innej baterii? Warto też zwrócić uwagę na działający "Bolt Catch" czyli po załadowaniu magazynka, przed oddaniem kolejnych strzałów konieczne jest przeładowanie broni.

Rozbieranie repliki jest niezwykle proste i szybkie. SCARa można rozebrać w ciągu 30 sekund, a wymiana lufy trwa 5 sekund. Prezentację jak i inne filmy promocyjne można zobaczyć na stronie producenta.




[Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]

[Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]

[Powiększ] [Powiększ]



Replika dostarczana jest razem z magazynkiem o pojemności 140 kulek i jest dostępna w wersji piaskowej i czarnej.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mohawk_PL 17.12.2007, h. 14:42 Mohawk_PL
Bardzo ładna i starannie wykonana replika.
Cena również wstrzymuje oddech, ale pewnie jeszcze stanieje
Cisko 17.12.2007, h. 15:06 Cisko
szkoda ze nie piaskowy ;[
Brenten 17.12.2007, h. 15:09 Brenten
Straszna cena? A w którym momencie? Dopiero w Polsce będzie straszna Ale replika prezentuje się rewelacyjnie i dla fanów SCAR'a jest wybitnie ciekawą pozycją.
Regdorn 17.12.2007, h. 15:17 Regdorn
Cisko, przecież pisze jak byk, że jest także w wersji piaskowej

$3
gromu 17.12.2007, h. 15:29 gromu
Już zaczynam bunkrować kasę, hehe.

Cisko, czytaj ze zrozumieniem, masz napisane: "Replika (...) jest dostępna w wersji piaskowej i czarnej."
kydrys 17.12.2007, h. 15:30 kydrys
Słuchajcie, z tego co widzę to grnatnik jest na RISa. Czy to znaczy, że mogę podpiąć taki również do zwykłej emki? Ta cała obejma magazynka powinna pasować, wiec nie widzę przeszkód.
kydrys 17.12.2007, h. 16:27 kydrys
Tak, ten filmik i cztery inne są podane w opisie produktu na stronie Star`a:
$3
mike2156 17.12.2007, h. 17:07 mike2156
Stare zdjęcie ze strony STARa ukazywało EGLM zamontowany na SCARze i na innej eMce, więc z podpięciem go pod zwykłe eMki problemów być nie powinno. Oj, EGLM na HK416...to będzie dopiero wyglądać
ZXZ 17.12.2007, h. 17:56 ZXZ
"Warto też zwrócić uwagę na działający "Bolt Catch" czyli po załadowaniu magazynka, przed oddaniem kolejnych strzałów konieczne jest przeładowanie broni."

A nie chodzi tu czasem o "kosmetyczne" działanie, takie jak zastosowano w G&G? Wg. mnie to wynika z filmiku promocyjnego na ich stronce.
clown 17.12.2007, h. 18:52 clown
zapowiedz byla juz dosyc dawno.
Neonov 17.12.2007, h. 23:26 Neonov
śliczniusi!, ja kce kce kce!! buuuu ..chlip. no oby dało się EGLM'a kupić osobno... moja SCARlet juz grzeje dolnego rysika na to cacko
gombek88 18.12.2007, h. 05:57 gombek88
Czy może ktoś wie kiedy będzie u nas w sprzedaży.
Kamzi_909 18.12.2007, h. 07:21 Kamzi_909
SCAR, z EGLM, ciekawe ile będzie ów granatnik kosztował? (założę się że ponad 250 $)
Cisko 18.12.2007, h. 17:25 Cisko
Nie doczytałem końcówki. Mea culpa ;]
Szkoda ze tak drogo no ale elitarny sprzecik kosztuje ;]
uzi43 18.12.2007, h. 20:37 uzi43
wyglada pieknie jakby grantanik byl czescia bronii tylko drogi...
RainMaker 19.12.2007, h. 14:02 RainMaker
Jest już na RedWolf Airsoft. Cena zgodna z sugerowaną: 720$. Przesyłka do Polski w okolicach 180$. Do 25 grudnia 6% zniżki na towar. Nie ma danych jaka ładowarka do tego pasuje. No i przydałby się w ofercie celownik holograficzny - w końcu to Exclusive SCAR
Ejs 19.12.2007, h. 15:50 Ejs
$3
to ten sam?
remko 19.12.2007, h. 23:49 remko
Wygląda na ten sam a cena US$576.00 więc o wiele taniej.
RainMaker 20.12.2007, h. 23:26 RainMaker
Ten sam. Redwolf przegiąl z ceną...
giwo 16.04.2008, h. 12:21 giwo
Wie ktoś może czy ta bateria "wbudowana" w kolbę jest wymienialna czy jak mi siądzie to już mogiła bo nawet nie będzie jak podłączyć innej?