Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms M4 Troy CQB A3 Combat AEG

Aktualności, 17.12.2007, h. 13:11, dodał: Regdorn
10
Trzy dni temu King Arms opublikowało swoją nową M-kę. Jak pisze Mark w firmowym newsletterze, ich nowy produkt został wykończony wysokiej klasy elementami. Replika wykonana jest bardzo szczegółowo, ale choć naprawdę robi dobre wrażenie, to czy wystarczy to, żeby skusić tym Maniaków do... kolejnej na rynku M-ki?









Nowy produkt KA o przydługawej choć niewątpliwie obrazującej zastosowanie nazwie cechuje:
- metalowe body King Arms,
- przedni system RIS,
- zewnętrzna krótka lufa do CQB,
- ładnie wykonana taktyczna rączka RIS,
- składany tylny celownik,
- wyprofilowany chwyt pistoletowy,
- kilkustopniowa kolba Carbine MOD, która jest w stanie pomieścić ogniwa baterii 1400mAh,
- magazynek na 300 kulek.

[Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]
[Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]



King Arms M4 Troy CQB A3 Combat AEG waży 2,8 kg i mierzy 75 cm długości. Osiągi repliki nie są niestety znane.

Przypuszczalna cena repliki wyniesie 340 EUR czyli około 1230 zł.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 17.12.2007, h. 13:52 Jangi
Oczywiście zaraz odezwą się ci, którzy po prostu nie mogą żyć spokojnie bez skomentowania w stylu: "Co? Znowu emka? Rzygać się chce, zrobiliby to, to albo to, a nie emki i emki..."
Ukesu 17.12.2007, h. 13:59 Ukesu
a nie XD
M4 są piękne, tyle że ja czekam na wersje z BB od Western Arms XD
elessar 17.12.2007, h. 13:59 elessar
Co? Znowu emka? Rzygać mi sie chce, zrobiliby widły albo młotek a nie emki i emki... Swoją drogą walka widłami mogłaby dostarczyć sporo czystej radochy
DARKOM 17.12.2007, h. 14:15 DARKOM
no bardzo mi sie ona widzi zwłaszcza ta nowa kolba i celowniki,ciekawe jakie bedzie miała parametry i kiedy dostepna w sprzedaży ???
Wolo_ 17.12.2007, h. 14:20 Wolo_
Zastanawia mnie napis widoczny na zdjęciu drugim: "SPECIL ARMS & MUNITIONS" Ktoś może wyjaśnić?
Noir 17.12.2007, h. 14:47 Noir
Przecież ten AEG ma oznaczenia Troy na korpusie, a nie Colt'a... dlatego się nazywa M4 Troy.
Regdorn 17.12.2007, h. 15:02 Regdorn
Błąd. Oczywiście. Dzięki, poprawione.
radzio2k 17.12.2007, h. 15:29 radzio2k
elassar- szczególnie jak sie lub Resident Evil 4 czy coś w ten deseń
Chaves 17.12.2007, h. 18:27 Chaves
chuuuura! Kolejna eMka... Tego jeszcze nie było! (mdło mi się robi)
thorien 17.12.2007, h. 18:38 thorien
Wolo_
17-12-2007, 14:20

Zastanawia mnie napis widoczny na zdjęciu drugim: "SPECIL ARMS & MUNITIONS" Ktoś może wyjaśnić?

Pewnie tak samo jak w przypadku M4 Seal od G&P (Anbti Terror) błąd po to żeby nie musieć płacić za licencję.