Daj cynk
Reklama

Aktualności

M72A2 - chiński "Deepfire"

Aktualności, 13.12.2007, h. 16:16, dodał: Regdorn
17
Plotki na temat chińskiej wersji airsoftowego LAWa się potwierdziły. Cena nie została podana konkretnie, za to została określona jako konkurencyjna. Dokładna data premiery także nie została jeszcze podana.




Replika wygląda na kolejną chińską kopię produktów znanych marek, tym razem padło na Deepfire. W przypadku repliki Deepfire wydanie prawie 1000 zł za broń o właściwościach granatnika (LAW ładowany jest granatami M203/40mm), za to dużo mniej poręczną tak w strzelaniu, jak w przeładowywaniu wydaje się sporą kwotą. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że replika ta na polu walki będzie miała przede wszystkim znaczenie klimatyczne oraz raczej tylko w konkretnych scenariuszach.

Chińczycy wypuszczając swoją wersję w cenie "konkurencyjnej" mogą sprawić, że na naszych imprezach zamiast lepiej (np. znakomicie wykonane wyrzutnie na ostatnim wmasg.pl/artykuly/sprawozdania/12/ix_miedzynarodowy_zlot_asg_-_wrota_piekiel,_28-30.09.2007/110/">Modlinie) lub gorzej przygotowanych samodzielnie wykonanych imitacji RPGów, zaczną częściej gościć niezwykle klimatyczne "prawdziwe" repliki.

Zdjęcia za Airsoftnews.eu:

wmasg.pl/projektor.php?typ=pbx&obrazek=788" target="_blank">[Powiększ] wmasg.pl/projektor.php?typ=pbx&obrazek=789" target="_blank">[Powiększ]

Link do recenzji M72A2 (Special Version) Deep Fire na WMASG.pl:
http://www.wmasg.pl/zbrojownia/gazowe/154/law_m72a2_(special_version)/

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MAR 13.12.2007, h. 16:27 MAR
jeszcze tylko brakuje panzerfausta 3
Beter45 13.12.2007, h. 16:30 Beter45
Prędzej Bil'a to jest power <lol>
drag0n666 13.12.2007, h. 16:36 drag0n666
OSKi-SNITF 13.12.2007, h. 16:42 OSKi-SNITF
nieźle i ten napis REAR BLAST AREA !
Pasti 13.12.2007, h. 17:12 Pasti
Panzerfaust... marzenie...
mieciu-saper 13.12.2007, h. 17:26 mieciu-saper
no no całkiem łanie Chińczycy się starają ciekawe ile będzie kosztował
CptDante 13.12.2007, h. 17:50 CptDante
Ale brzydactwo :/ Chociaż podejrzewam że i tak wyjdzie taniej kupić korpus LAW na eBayu lub na Allegro i potem przerobić na wersję AS
APOSTEL 13.12.2007, h. 18:08 APOSTEL
Wolałbym RPG ...
uzi43 13.12.2007, h. 20:50 uzi43
wlasnie... RPG to jest to
szczurek soldier 13.12.2007, h. 21:58 szczurek soldier
Fajna rzecz...
Mohawk_PL 13.12.2007, h. 22:29 Mohawk_PL
Fajne, ale pewnie full plastik.
KWIA_TEK 14.12.2007, h. 01:31 KWIA_TEK
I niech będzie FULL Plastic. I tak człowiek założy to na plecy dla bajeru. Jakoś nie widzę praktycznego zastosowania tego "cuda" w boju. Zanim zdejmiesz to z pleców, zanim odbezpieczysz (rozsuniesz) to brać airsoftowa z drużyny przeciwnej zrobi z ciebie sitko Potem tylko dla własnej satysfakcji naciśniesz spust by rura zrobiła pufff i kilka kulek poleciało bezładznie 5 metrów dalej )))
tymbark222 14.12.2007, h. 10:06 tymbark222
Komentarze na wmasg powoli zbliżają sie do stopnia inteligencji komentarzy na onecie lub interi
KWIA_TEK 14.12.2007, h. 14:44 KWIA_TEK
Przepraszam ze uraziłem czyjąś "inteligencję" swoim komentarzem
elgeniusz 14.12.2007, h. 21:53 elgeniusz
Ale uprzejmosc na znacznie wyzszym poziomie;)
Mamut 18.12.2007, h. 00:26 Mamut
Brak wam RPG? To zobaczcie postęp HAG'a.
$3
Cement 27.12.2007, h. 17:05 Cement
Pytanie za 100 pkt. dlaczego chinole nie zrobiły jeszce M203?? Myślę ze znalazła by się rzesza chętnych na zakup takiego cudeńka
(A przy okazji ciężko tam coś zje...ć przy produkcji)