Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoftowy XVI Finał WOŚP

Aktualności, 11.12.2007, h. 14:13, dodał: Regdorn
30
13 stycznia na poligonie Strefa 51 pod Częstochową Maniacy zagrają w XVI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierane są pieniądze, aby pomóc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Wesprzeć w tym Jurka Owsiaka w sposób airsoftowy zdecydował się częstochowski Sklep ASG "6mm". Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Organizatorzy udostępniają uczestnikom do gry teren o powierzchni 40ha, na którym rozegrany zostanie scenariusz w realiach syberyjskich (wiadomo, zima). Jako redakcja mieliśmy przyjemność odwiedzić Strefę 51 pod koniec września, gdy jeszcze nie była ukończona. Poznaliśmy tylko jej mały wycinek, ale już w tedy dało się wyraźnie zauważyć zaangażowanie Organizatora w dopracowanie strategicznych punktów terenu.




W cenie 30 złotych uczestnicy otrzymają pamiątkową naszywkę, pełne wyżywienie, a także napoje zarówno zimne, jak i ciepłe. W trakcie imprezy odbędzie się losowanie pośród uczestników nagród sponsorowanych przez tak znane marki jak Classic Army oraz HELIKON. Zapowiadany jest także konkurs, w którym nagrodą główną będzie replika SCAR CA.












Imprezie będzie towarzyszyć także offroadowa WOŚP na sąsiadującym z poligonem airsoftowym torze dla terenowców.

Więcej szczegółów na naszym forum. Zapraszamy!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Shadow 11.12.2007, h. 14:37 Shadow
Super pomysł, mam w sumie niedaleko, to się wybiorę.
ShikamaruNara 11.12.2007, h. 14:42 ShikamaruNara
Pomysł super, tylko wspaniale by było jakby organizowali to w różnych regionach Polski... Ja jestem z Poznania więc mały kawałek mam...
xDaMiAnx 11.12.2007, h. 15:09 xDaMiAnx
oj chyba sie wybiore:D:D:D:D
Święty Mikołaj 11.12.2007, h. 15:35 Święty Mikołaj
ShikamaruNara - zawsze można zaplanowac nocleg
xxxFENCExxx 11.12.2007, h. 15:37 xxxFENCExxx
A to nie efektywniej byłoby wpłacić 30zł na WOŚP? No chyba, że tu nie będzie kosztów imprezy.
regnar 11.12.2007, h. 15:54 regnar
O kurcze, toż to prawie pod nosem mam
Cappuccio 11.12.2007, h. 16:14 Cappuccio
Na pewno nie będzie kosztów "za organizację". Co do reszty to trwają pertraktacje.
rafal7557 11.12.2007, h. 16:56 rafal7557
Szkoda ze to tak daleko bo mieszkam w Sulechowie w Lubuskim ;(
I tak jak mówił ShikamaruNara powinno się to organizować w polsce całej ;]
MastaFoka 11.12.2007, h. 17:56 MastaFoka
No to trzeba na 14 zaplanować urlop
poldeck 11.12.2007, h. 18:30 poldeck
Gadałem w piatek z głównym organizatorem i powiem tyle:
BEDZIE WESOŁO!!!
Czasem fajnie studiować w Czewie:D.
Święty Mikołaj 11.12.2007, h. 18:32 Święty Mikołaj
wszyscy, którzy docierają z daleka, moga spokojnie biwakowac w strefie już od soboty - organizator zapewnia możliwośc rozbicia namiotów - w małej i ograniczonej liczbie nocleg w drewnianych budynkach i przedewszystkim niograniczoną ilośc drewna do ogrzewania się w dzień i w nocy
ShikamaruNara 11.12.2007, h. 19:12 ShikamaruNara
To zmienia postać rzeczy :]
Dzięki wielkie Św. Mikołaju
adek 11.12.2007, h. 19:19 adek
Musze tam jechać
Shadow 11.12.2007, h. 22:23 Shadow
Muszę napisać, że poligon pierwsza klasa, warto się wybrać, ja dojeżdżam z Katowic i nie żałuję.
Regdorn 11.12.2007, h. 22:30 Regdorn
@xxxFencexxx: dołączasz do WMASGowych malkontentów?
0L0 12.12.2007, h. 11:17 0L0
Pojawię się... nie wiem jeszcze z jak licznym składem, ale będę
Xie 12.12.2007, h. 14:20 Xie
No więc ja również chciałam zapowiedzieć swoją obecność!

Miło będzie spotkać was na szczytnej imprezie Za drobną wpłatą na WOŚP dam się nawet zastrzelić Są chętni?
xxxFENCExxx 12.12.2007, h. 14:55 xxxFENCExxx
Nie - tylko chcę wiedzieć czy to jest impreza charytatywna czy "paracharytatywna"? Zeby mieć jasność.
Święty Mikołaj 12.12.2007, h. 15:54 Święty Mikołaj
Co do wpisowego - na tę chwilę ponad 90% na bank idzie do kasy WOŚPu - uroczyste przekazanie pieniędzy odbedzie sie na placu Bigańskiego w Częstochowie w niedzielę wieczorem. Istnieje marginalny zakres inwestycyjny, którego jeszcze nie uzupełnili potencjalni sponsorzy - chodzi o częśc aprowizacji uczestników, przy czym cały czas trwają pertraktacje w tej materii. Na tym zlocie nikt nie zarabia do swojej kieszeni.
Cała impreza jest CHARYTATYWNA, Tomek, właściciel skelpu 6mm i główny sponsor imprezy nie zarabia na niej najmniejszego grosika, sam zresztą do zabawy dokłada - nagrody, teren itp.

Mam nadzieję że wszystkie wątpliwości wyjaśniłem.
Kutron 12.12.2007, h. 20:41 Kutron
Super inicjatywa ze strony ersoftu co może i polepszy wizerunek tego sportu w naszym kraju
NETWORKuba 14.12.2007, h. 08:28 NETWORKuba
bulo by organizowane w całej Polsce gdyby bylo tylu sponsorow ktorzy by zainwestowali w impreze a nic z niej nie wyciagneli,Pozdrro dla maniaków ASG
uzi43 15.12.2007, h. 10:34 uzi43
wg mnie kapitalny pomysl, tylko szkoda ze tak daleko mam...
Ketsok 15.12.2007, h. 18:07 Ketsok
z bielska i okolic wybiera sie dosc spora grupak a mamy dosyc daleko
cobra asg 15.12.2007, h. 19:49 cobra asg
ASG OZIMEK TEZ BEDZIE JESZCZE NIEWIEM W JAKIEJ LICZBIE LUDZI
ShikamaruNara 16.12.2007, h. 14:58 ShikamaruNara
Mam pytanie: Czy przedial wiekowy bedzie jak zwykle od 16 lat za zgoda?
Crazy 16.12.2007, h. 15:45 Crazy
Tak, 16+ zgoda
^Diego^ 16.12.2007, h. 19:01 ^Diego^
Księżniczka- Czemu nie ? . Xd .
Piszemy się...
Liban 19.12.2007, h. 19:14 Liban
Super pomysł, oj chyba sie wybiore!
Yoker 19.12.2007, h. 20:14 Yoker
Myślę ze wraz z Teamem sie wybierzemy - jest warto
javelin 19.12.2007, h. 23:03 javelin
E tam "daleko". Ja się wybieram z Olsztyna, więc "kawałek" mam. Po prostu leń siedzi w... "pod plecami" No, chyba ze ktoś ma w weekend pracę, z której nie może się zwolnić, no to cóż - współczuję...

A generalnie pomysł jest świetny.