Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES S-Class

Świat, 06.03.2011, h. 11:03, dodał: Promant
34

Firma ARES wprowadza do swojej oferty repliki budżetowe ASG AEG, w ramach wspólnej serii: S-Class.



Za przykładem linii E-Series produkcji Vega Force Company i Sportline produkcji Classic Army - firma ARES wprowadza do swojej oferty repliki budżetowe ASG AEG objęte wspólną nazwą S-Class. Podstawowa różnica polega w tym przypadku na zastosowaniu innego materiału korpusu/łoża niż w replikach głównej oferty tej firmy.

W serii repliki M4/M16 zamiast korpusów metalowych zastosowano wykonane z nylonu. Materiały z jakich wykonano repliki to: nylon, aluminium, ZnAl. Magazynki plastikowe typu hi-cap.

 

ar1.jpgar2.jpg007a.jpg007b.jpgm16.jpg

Repliki Tavor TAR21 S-Class, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych będą miały korpusy plastikowe, wykonane z ABSu, zamiast stosowanego wcześniej nylonu. Magazynki plastikowe typu hi-cap.

 

tc1.jpgtc2.jpgtp1.jpgtp2.jpgtz1.jpgtz2.jpg

Replika pistoletu maszynowego PPSz, której elementy metalowe wykonano ze stali, w wersji S-Class otrzyma zamiast łoża drewnianego - łoże wykonane z plastiku udającego drewno.

 

ppsz.jpg

W klasie S znajdą się również repliki karabinów maszynowych M249M249 Para oraz Mk46, gdzie głównym z zastosowanych materiałów będzie nylon.

 

m249.jpgm249para.jpg

ymk46.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

aresairsoft.com/home.html">www.aresairsoft.com

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
killeryooo 06.03.2011, h. 12:06 killeryooo
zapowiadają sie ciekawe repliki wreszcie i m16 nawet ładnie im yszło
:P
vampiros100 06.03.2011, h. 12:11 vampiros100
Tar-21 to istne cudo - ciekawe jak sie z niego strzela ...
jestem posiadaczem tego cudeńka i powiem ci że każdy jak zobaczy jak to kosi jest pod wrażeniem ładnie pracuje i cichutko oczywiscie na li-po
AdamSekcjaIX 06.03.2011, h. 19:24 AdamSekcjaIX
AdamSekcjaIX - mnie postrzelił z niego i ogólnie widziałem z bliska tą replikę. Cudo, polecam! :)
Mortis 06.03.2011, h. 20:00 Mortis
Problem jest z niestandardowym gearboxem i - z tego, co wyczytalem -
bardzo slabymi bebechami w stocku. Trzeba sie nakombinowac i nawydawac,
zeby strzelal dlugo i niezawodnie. Mam nadzieje, ze w tej wersji bedzie
lepiej - mi tworzywo obudowy takiej roznicy nie czyni.
Akkenoth 06.03.2011, h. 21:03 Akkenoth
Gekon_1 06.03.2011, h. 12:11 Gekon_1
ciekawe ile będzie ważyło m249 :)
Czeczot 06.03.2011, h. 12:12 Czeczot
Nylon m249 unacceptable!
grzesio93 06.03.2011, h. 12:40 grzesio93
A w środku to samo ? :D I czy osłona lufy z pepeszy metalowa. Jak bedzie tanie to biore, łoże się przełoży ;D
W sumie, akurat jeśli chodzi o PPSz, to pisali wyłącznie o plastiku zamiast drewna. Nie było wzmianki, że stal zastepują czymkolwiek np. w osłonie lufy.
Promant 06.03.2011, h. 15:49 Promant
snup dogg 06.03.2011, h. 12:41 snup dogg
Wg mnie M249 nie przekroczy 3.5kg :D
grzesio93 06.03.2011, h. 12:46 grzesio93
http://allegro.pl/kolba-do-ppsh-wz-41-nowka-magazyn-i1481679009.html

Tak apropo :D ciekawe czy się da przełożyć :D
Dudek Javny 06.03.2011, h. 13:00 Dudek Javny
Tavor, mniam. ABSowe body jakoś mnie nie odstrasza. Aby cena była w miarę niska.
Oj dudek dudek będziem razem tavorzyli chyba
dropsu 06.03.2011, h. 16:04 dropsu
Co nie, Dropsiu? :D
Dudek Javny 06.03.2011, h. 16:17 Dudek Javny
stalker51 06.03.2011, h. 13:04 stalker51
ECO TAR ? To może być awangarda na rynku replik średniej klasy, ja czekam z niecierpliwością...
zapek 06.03.2011, h. 13:14 zapek
MK46 w październiku leci do mnie :D
Jangi 06.03.2011, h. 13:48 Jangi
Minimi z plastikowym body, także w wersji MK46 było dotychczas produkowane przez Star (z polimerowym gearboxem), a jak wiadomo Star = Ares, więc można się tego było spodziewać. A tańszy Tavor jest doprawdy interesujący, tylko ciekawe o ile zejdą z ceny zastępując jedno tworzywo drugim tworzywem.
MatriX482 06.03.2011, h. 13:50 MatriX482
Jeśli teraz TAR kosztuje ok 1500zł, to może zejdą do tysiąca...
Obawiam się, że cena zejdzie o 300 PLN i nie więcej;( ABS też kosztuje.
Krabii 06.03.2011, h. 18:22 Krabii
LuckyKiller 06.03.2011, h. 14:40 LuckyKiller
Najciekawsze jest ile będą te repliki kosztowały...
Dudek Javny 06.03.2011, h. 14:49 Dudek Javny
Jeśli cena Tavora zejdzie tylko do 1k, to wolę dozbierać do "pełnej" wersji.
Yfronus 06.03.2011, h. 14:58 Yfronus
Mam nadzieję, że wykonanie będzie na podobnym poziome, co w tych "pełnowymiarowych".
hokager 06.03.2011, h. 16:11 hokager
Pepeszka jest cudna tylko czekać aż pojawi się w Polsce :D
Krabii 06.03.2011, h. 18:24 Krabii
TAR ładny, ale wolę F2000:p
zombie_snake 06.03.2011, h. 18:40 zombie_snake
Tańsze MK46? Jestem za! Kiedy to to ma być w sklepach?
FanatykAK 06.03.2011, h. 19:35 FanatykAK
"Budżetowa" PPSz? Czyżby nadchodziły czasy taniego ASH? :)
Zapewne tak ciekawym rozwiązaniem jest magazynek łukowy ,w innych wersjach pepeszy (replikach asg) był bęben.
Ciekawi mnie tylko cena tej pepeszy ,jeżeli będzie za około 800 zł to będzie naprawdę budżetówka,wielu ludzi będzie taką posiadać :D Zwiastuje to wysyp czerwono armistów :D
hokager 06.03.2011, h. 20:40 hokager
Promant 06.03.2011, h. 20:46 Promant
Tak, za każdym razem w takim przypadku ma być "wysyp". I jakoś nie ma.
Swd dosyć wysypało :P
grzesio93 06.03.2011, h. 21:12 grzesio93
SWD A&K kosztowało w początkowym okresie poniżej 300PLN. Naprawdę uważasz, że PPSz będzie tak tanie? :)
Promant 06.03.2011, h. 21:31 Promant
Wysyp SWD to ja widzę głównie na komisach i allegro :D
Guest (ID:6452) 08.03.2011, h. 06:14 Guest (ID:6452)
iwo303 07.03.2011, h. 16:52 iwo303
Modle sie aby cena nie przekroczyła 600zł
Raczej między bajki można to włozyć, chociaż kompletnie bym sie nie obraził...Tavorek za 600pln :D
Dudek Javny 08.03.2011, h. 09:23 Dudek Javny
Klecor 08.03.2011, h. 17:52 Klecor
Teraz tylko czekać aż TAR pojawi się w polskich sklepach :)