Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe produkty

Świat, 03.03.2011, h. 23:00, dodał: Promant
16

Zestaw konwersyjny: Storm PX4 Aluminium Slide & Steel Barrel. ARES: sprężynowy AW338Dytac: Gen III MUR Upper ReceiverGHK: replika ASG GBB AKM w przedsprzedaży.




W ofercie EBairSoft można nabyć zestaw konwersyjny: Storm PX4 Aluminium Slide & Steel Barrel. Taiwański produkt dedykowany jest do repliki pistoletu PX4, produkcji Tokyo Marui. Cena: 203USD.

 

a.jpgb.jpg

Firma ARES wprowadziła do swojej oferty sprężynową replikę karabinu AW338. Replika jest kompatybilna z częściami VSR TM.

 

aw338sp.jpg

W ofercie RedWolf Airsoft można nabyć produkt firmy DytacGen III MUR Upper Receiver. Górny korpus dedykowany jest do replik typu PTW oraz WE M4 GBBR. Cena: 178USD.

 

DY-REC08-BK-2L.jpgDY-REC08-BK-3L.jpgDY-REC08-BK-4L.jpgDY-REC08-BK-5L.jpg

Replika gas blow back karabinu AKM, produkcji firmy GHK, jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie WGC. Cena: 450USD.

 

ghk_gbr_gkm_m.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ebairsoft.com

www.popularairsoft.com

aresairsoft.com/home.html">www.aresairsoft.com

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jankus 03.03.2011, h. 23:23 Jankus
Coś sporo chcą z ten zamek do PX4.
I tak kupię. Tylko najpierw PX4 samą hahah ale na pewno dopisałem to do listy zakupów na przyszłość... odległą ale jednak.
Guest (ID:6452) 03.03.2011, h. 23:29 Guest (ID:6452)
Guest (ID:6452) 03.03.2011, h. 23:30 Guest (ID:6452)
Ciekawe jak ten ares może być kompatybilny skoro magazynek ma jak gazówka- z tyłu? A może tylko niektóre części pasują...
Nie podają, że to "VSR w nowym opakowaniu", a jedynie, że jest kompatybilny, dzięki czemu pasuje do niego "sporo części" już znajdujących się w sprzedaży na rynku. Może to nie dotyczyć magazynka.
Promant 04.03.2011, h. 08:59 Promant
Mam wrażenie że ten magazynek to pic, a prawdziwy jest w łożu. Nawet na zdjęciu coś tam widać
rogal138 04.03.2011, h. 09:50 rogal138
Też sądzę, że ten magazynek to atrapa. Cylinder do VSR jest dosyć długi.
Mamut 04.03.2011, h. 13:31 Mamut
slepy 03.03.2011, h. 23:53 slepy
Nie jestem pewny, bo zdjęcie małe - ale chyba w przedniej części łoża jest magazynek, jak w warriorach choćby?
to nie jest mag. w gazowym tez jest taki otwór nie wiem po co on jest, ale trudno by bylo tam wsadzić magazynek chyba ze jakiś dziwnie podłużny.
jaartur 04.03.2011, h. 10:26 jaartur
może to jest takie rozwiązanie jak w nowej snajperce TM , magazynki są tam gdzie powinny być a i tak korzysta z cylindra jak VSR
http://www.youtube.com/watch?v=jrk-CsdKmLo
tak jakby ares poprawił tylko wygląd wersji TM :P
oczywiście nie jestem pewien... ale wydaje mi się, że to będzie to
sjzmisiek 04.03.2011, h. 13:44 sjzmisiek
SoP-PeL 04.03.2011, h. 00:38 SoP-PeL
Oo wysmarowali cene na tego AKMa :]
dodge6666 04.03.2011, h. 08:53 dodge6666
No nareszcie konwersja do Berettki :D
bachu 04.03.2011, h. 14:33 bachu
Ja marze o tym Magpul Body tylko że do AEG, Bedzie to mój prezent sobie na urodziny w kwietniu. jedyne za 160 USD Redwolfie  :). Kupie nawet za cene straty nerki
Bocian 05.03.2011, h. 17:32 Bocian
hmm a mnie zastanawia czemu napisali o tym Aresie "Mid Range" :D
chyba ktoś z marketingu sknocił robotę ;)
Może dlatego, że przy obecnych podkrętkach aegów, sprężynowa stockowa "snajperka" to  faktycznie mid range. Chyba mamy do czynienia z pierwszym przejawem uczciwości w marketingu. ;)
Promant 05.03.2011, h. 22:18 Promant