Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 03.03.2011, h. 22:25, dodał: Promant
43

PolarStar: M249 fusion engine. eHobby Asia: Lonex - magazynek AK flash oraz granat 40mm ARES. Airsoft GI TV: kamera ContourGPS 1080P.



Firma PolarStar, która niedawno opracowała gearbox do replik M4/M16 w systemie HPA, pracuje obecnie nad kolejnym zestawem konwersyjnym: M249 fusion engine. Poniżej filmy prezentujące: obróbkę maszynową, testy na chrono oraz test gotowego prototypu zamontowanego w replice M249, podczas gry.

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia prezentuje: Lonex - magazynek AK flash. Jest to kolejny magazynek hi-cap produkcji tej firmy (pierwszy był do M4), w którym pokrętło do podkręcania zastapiono wąskim, stalowym suwakiem. W drugim filmie zaprezentowano jednokomorowy granat 40mm, produkcji firmy ARES.

 

 

 

 

Airsoft GI TV: kamera ContourGPS 1080P.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
forgiel 03.03.2011, h. 22:46 forgiel
Ten M249 to szaleństwo...
Szaleństwo? This is Airsoft! :)
FanatykAK 04.03.2011, h. 00:45 FanatykAK
Maku3225 03.03.2011, h. 22:50 Maku3225
Auć, ok 700fps full auto? To ja chyba idę zakupić zbroję płytową...
spokojnie moc regulowana w szerokim zakresie tak jak w zestawie do eMek ;)

Cudeńko, zaczynam odkładać kasę na ten  fusion engine :)
mikunda 04.03.2011, h. 01:42 mikunda
Johann 03.03.2011, h. 22:55 Johann
Pomijając już kwestie samego m249, to fajny teren tam mają.
Tiaaa,wieje paintballem.
Ryba1993 03.03.2011, h. 23:04 Ryba1993
czaja18 03.03.2011, h. 23:05 czaja18
I fajna stabilność wychodzi w tym m249.
Ładna z tego snajperka by mogła być :D
Podejrzewam że "skampiony" koleś z tym m249, mając do dyspozycji lunetę, magazynek pudełkowy i taką powtarzalność strzału jaką ta replika oferuje doprowadziłby większość airsoftowych snajperów z 4-taktami lub semi do załamania nerwowego...
FanatykAK 04.03.2011, h. 16:04 FanatykAK
pawelkotas0412 03.03.2011, h. 23:11 pawelkotas0412
Jezus maria, ciekawe czy będzie regulacja FPSów - przydała by się. Teren fajny, ale co ten koleś tam z tą piłą robi? Strzela przez ściany? Osłona nie znaczy zasłona :D
Jest regulacja.

Pozdrawiam, G^.
Graven 04.03.2011, h. 00:32 Graven
Opium25 03.03.2011, h. 23:15 Opium25
A co sadzicie o tych magazynkach?
dla mnie za dużo kombinowania tzn. długo się takie cos ładuje, nie podoba mi sie to.
Ghost10 04.03.2011, h. 14:39 Ghost10
High cap jak każdy - psuje zabawe, mam nadzieje że nie trafi na nasz rynek.
NastY 04.03.2011, h. 20:34 NastY
feder91 03.03.2011, h. 23:19 feder91
Pierwszy filmik... może ktoś mnie uświadomić o co chodzi z przejechaniem frezarką po kawałku bloku kiegoś metalu? Bo nie bardzo ogarniam co to przedstawia...
Powiem więcej, przejechanie z gównianymi parametrami:) Posuw do pi... obroty do pi... i jeszcze astronomiczna warstwa skrawana jakieś 3... poprostu szał:]

Pokazali by obróbkę powierzchni 3d a nie wielkie frezowanie które da się zrobić na każdej manualnej frezarce.
SoP-PeL 04.03.2011, h. 00:34 SoP-PeL
Mam nadzieję SoP-PeL, że masz na myśli pi = 3,14. Bo inne wersje lepiej sobie daruj.
Promant 04.03.2011, h. 09:16 Promant
Może chcą frezarkę sprzedać? :D
wiedzmin1994 04.03.2011, h. 09:55 wiedzmin1994
jediwolf 03.03.2011, h. 23:56 jediwolf
A co to jest ten system HPA?
High Pressure Air - jedyne sensowne źródło gazowe na zimę.
xasistis 04.03.2011, h. 01:03 xasistis
gfilipek 04.03.2011, h. 01:31 gfilipek
No dobra, opracowali GB do M4... a gdzie i czy to można kupić ?
lista dilerów na stronie polarstara, musisz pisać do któregoś z nich

http://www.polarstarairsoft.com/dealers.php
mikunda 04.03.2011, h. 01:56 mikunda
xasistis 04.03.2011, h. 01:34 xasistis
Płynnością to te kamerki nie zachwycają :/
Mam tą kamerkę i zaręczam Tobie że to efekt jedynie złej obróbki.
Model Contour HD 1080P nagrywa w full hd 30 klatek na sekundę, natomiast w hd ready (720p) już 60. Gorąco polecam - za te pieniądze nie ma nic lepszego.
Vintersky 04.03.2011, h. 10:42 Vintersky
Taką miałem nadzieję.
xasistis 04.03.2011, h. 10:48 xasistis
Lamus 04.03.2011, h. 05:15 Lamus
Hahhaha, ledwo go trzymie i strzela, wygiął się jak znak zapytania. :)
kaziustein 04.03.2011, h. 07:08 kaziustein
Od kiedy karabinek maszynowy opiera się na lufie? Aaa zapomniałem.. this is airsoft..
MarioGrand 04.03.2011, h. 09:09 MarioGrand
Te magazynki to naprawde swietne ułatwienie gry... :D Jeszcze może dodadzą do nich rowerek i trzeba będzie pedałować żeby zapodawało kulki?
Nie sądzę żeby celem było tylko ułatwienie gry. Raczej wyeliminowanie pokrętła, które psuje wygląd magazynka. I, o ile się zorientowałeś (podawano to już wcześniej przy magu M4) jedno takie podkręcenie wystarcza na dłuugo i nie trzeba co chwilę kręcić zębatką.
Promant 04.03.2011, h. 09:19 Promant
Mlody 04.03.2011, h. 12:15 Mlody
M249 mi sie podoba .kamerka tez ale jak zobaczylem ile taka kamerka kosztuje to sie przeżegnałem nogą..;p
KWIA_TEK 04.03.2011, h. 12:35 KWIA_TEK
Filmy promocyjne niestety "promują" dziwny model airsoftu. Najpierw "skampiony" "komandos" ze "szlifierką" w postawie "spijam piwko przy barze" ostrzeliwuje atakujących. Na następnym filmie Panowie ostrzeliwują się radośnie seriami po głowach z odległości 1m. Co to ma być? Aaa, tak jak już ktoś napisał - This is Airsoft :)
Miszcz_HK417 04.03.2011, h. 12:56 Miszcz_HK417
M249 z 770 fps'ów. Ciekawe co to robi z goglami i twarzą nawet przy 50 metrach...
przemekp 04.03.2011, h. 13:08 przemekp
Polecam przeczytać komentarz przy każdym filmie dot HPA po słowach: ATTENTION!

Wysoki wynik fps wynika zwyczajnie z chęci pokazania przez producenta niezawodności mechanizmu oraz powtarzalności wyników pomiaru.

Kłania się czytanie ze zrozumieniem ;)

Jaki problem ustawić na 400-450fps lub jak kto woli.
Ogromnym plusem jest, że ustawiać można w zasadzie dowolnie w dostępnym przedziale fps.

Co do samej idei, czekam aż produkcja ruszy a ceny spadną, jak dla mnie najlepsze dostępne obecnie rozwiązanie w ASG.
Ale Ty nie rozumiesz... regulacja nie ma dla ludzi żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, że wynik był 770fps. 770fps!!! O dżizas! 770fps!!!. Przecież jak się tyle ma, to w Polsce myślenie już wysiada i o kant potłuc regulację. 770fps to jest SAMO ZUUUOOOO.
Promant 04.03.2011, h. 15:07 Promant
Warlord Shadow 04.03.2011, h. 15:31 Warlord Shadow
Film o obróbce trzyma w napięciu do samego końca.
NastY 04.03.2011, h. 20:36 NastY
Regulacja fps to dobra opcja, nie ma problemu w budynkach i na terenie otwartym - ale te high capy to pomyłka.
S.A.S 04.03.2011, h. 22:36 S.A.S
this is madness! :D This is SPARTA!!! ;] This is airsoft! :P
Janko35 05.03.2011, h. 10:00 Janko35
Przynajmniej można dobrze postrzelać a nie pluć kulkami.
Czeczot 05.03.2011, h. 23:45 Czeczot
Rozumiem, że jest regulacja fps, czy ten system powoduje, że zmniejszenie fps jest jednoznaczne z powiekszeniem ROF-a? Czy też jest możliwa regulacja niezależna ROF i prędkości początkowej kulki niezależnie?
Jedno i drugie ma regulację.
Promant 06.03.2011, h. 12:00 Promant
dragoneu 07.03.2011, h. 11:16 dragoneu
ta świnia to demon :O czyste zło ;) ale postrzelał bym sobie z takiej :P oczywiście na minimum 50-55m :P szkoda współtowarzyszy
Zambezi 07.03.2011, h. 22:03 Zambezi
Tak, tak, czyste zło... proszę bardzo ludzie:



Od Polara
"
I see there is some concern about FPS with our system.
Please let me reassure everyone we have player safety in mind. As
airsoft players we know we cannot force anyone to be honest or play fair
but we will do our best to help out.



Our Fusion Engine systems perform at the average FPS ranges. The
14.5" PolarStar PR-15 (ie: M4 carbine) will shoot around 360-430 FPS.
Even if a player is irresponsible and decides to apply more pressure
(over 120 PSI) to the Fusion Engine's FPS will not go higher. We have
multiple safety measures built into our design to prevent this. We also
recommend adding locks and tamper evidence stickers to regulators as
extra safety measures.



For Snipers and Designated Marksmen, we will have an upgrade
package available for sale to increase FPS range. This upgrade package
will be anodized and color coded to identify it as a high FPS for safety
reasons. If you think someone is shooting above the field FPS limit
all you have to do check the color. It is quick and easy.



The PolarStar PR-15 with Fusion Engine is not for everyone.
Instead of making an average product for the average player we focused
on designing the most durable, most reliable, highest quality product
made specifically for airsoft players who need the best airsoft gun for
the toughest field conditions. For those who do purchase a PR-15, you
won't be disappointed."
marian 15.03.2011, h. 12:45 marian
Moc zdecydowanie zbyt duża, tym bardziej na full auto. Niektórym ludziom się w głowach przewraca.
Twombly 20.03.2011, h. 21:19 Twombly
yyy ta ostatnia akcja i strzał na twarz ? zresztą gdzie oni mająboczniaki ?