Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki RWA

Świat, 01.03.2011, h. 00:30, dodał: Promant
17

RedWolf Airsoft zamieścił zdjęcia z Taiwanu prezentujące ciekawe repliki GBB: M82A1 oraz M82A2. Zaprezentowano także replikę ZB-26 firmy Viva Arms oraz Magpul ACR 7.62.



RedWolf Airsoft zamieścił zdjęcia z taiwańskiej ekspozycji, prezentujące ciekawe repliki. Pokazano, między innymi, replikę shell ejection GBB Barrett M82A1, firmy Socom Gear, która bazuje na tym samym systemie gazowym co replika Cheytac M200.

 

 

O replice wersji M82A2, karabinu Barrett, pisaliśmy niedawno w newsach. Kolejne zdjęcia prototypu potwierdzają, że również będzie to replika systemu gas blow back.

 

RedWolf Airsoft zaprezentował również zdjęcia detali wyglądu najnowszej repliki firmy Viva ArmsZB-26.

 

Na koniec fotografia nowej repliki firmy Magpul PTS: ACR, w wersji 7.62.

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gadzinka 01.03.2011, h. 08:47 gadzinka
Nie rozumiem, "opiera się na tym samym systemie co cheytac", ale jeden jest czterotaktem, a drugi samopowtarzalny. Czyli jak, trzeba będzie naciągać baretta po każdym razie jak sprężynowe SWD? ;/

No i łuski, mam nadzieję że nie są wymienne. Chyba nie wrażą tych .408 do baretta jako .50 ...

A i wygląda na to że do ACR-a nie wejdą zwykłe kałachowe magi systemu (starego) TM ;<
A i łukowatość tych a'la magpulowskich 7,62 jest jakaś dziwna, jakby 5,56 bardziej a nie 7,62...
Po czym wnioskujesz, ze TMowskie nie wejdą?
Jaki byłby sens w takim razie produkcji dolnej części body do ak, gdzie załozeniem producenta było używanie magów ak... Jak dla mnie magi ak wejdą bez problemu. Widoczna blokada w przedniej części gniazda i gniazdo jest dłuższe.
Ale to wszystko domysły - nie stwierdzenia.
dixon 01.03.2011, h. 09:33 dixon
Magpul, od momentu zapowiedzi dolnej części korpusu w wersji 7,62, trąbił że magi systemu TM NIE będą pasować. Kiedyś nawet mówili, że w związku z tym do tej części będą dodawać 2 czy 3 magi w zestawie od razu bez zmiany ceny - ciekaw jestem jak z tym będzie :)

a ich łukowatość jest jaka jest bo o ile mi wiadomo mają obsługiwać zarówno rosyjskie 7,62 jak i 5,45, choć tu nie jestem w 00% pewny...
Troll 01.03.2011, h. 11:22 Troll
pidzejfat 01.03.2011, h. 10:23 pidzejfat
Graven 01.03.2011, h. 11:06 Graven
Masada jest chyba jedyna bronia od hamburgerowcow ktora bym chcial miec :D I jeszcze ta 7,62 ^^ Cud miod. M82A1 srednie, A2 = WTF?!
Ciekawe tylko, czy rzeczywiście akceptuje magazynki na 7,62mm, bo ten na zdjęciu to Beta Project na 5,56 (albo 5,54)
Jangi 01.03.2011, h. 12:54 Jangi
Ja tam czekam na Massoud to będzie dopiero sprzęt na 7,62 ;]
Raistllin 01.03.2011, h. 13:20 Raistllin
No prawda, Massoud jest wypasiony. Coś czuję że szybko wyprze sr25 i jej scarowe przeróbki. :)

SAS już w nowym kalendarzu na rok 2011 większość zdjeć robił z masadą. :)
dixon 01.03.2011, h. 18:37 dixon
ZeeMike 01.03.2011, h. 14:45 ZeeMike
GBB M82, moje modły zostały wysłuchane. CAN I HEAR A HALLELUYAH!
Ad4m 01.03.2011, h. 15:15 Ad4m
To ja zbieram kasiorę na Magpula ACR'ka :*
iwo303 01.03.2011, h. 15:45 iwo303
magpul mi msbs przypomina a barett cut miód itd ale cena pewnie też ładna
Tutaj kwestią jest co kogo parzypomina.. ;)
To raczej MSBS przypomina masadę. ^^ Niestety ale z oryginalnością u nas gorzej.
dixon 02.03.2011, h. 07:51 dixon
gadzinka 01.03.2011, h. 16:25 gadzinka
To raczej MSBS przypominać może massade. ;)
babski 03.03.2011, h. 08:40 babski
Barret m82a1 gbb, odrazu podstawowe pytanie mi sie nasuwa:
-Ile FPS ? (pewnie ze 350 tyle co pistolet :/ )
I jak tu ma się opłacać kupować barreta jak dysponuje osiągami pistoletu (pomijając kaliber kulki) ...
syriusz192 03.03.2011, h. 20:23 syriusz192
Nie sądzę aby miał osiągi jak pistolet. Przy gazówkach długośc lufy odgrywa wielką rolę jeśli chodzi o prędkośc wylotową. Ale mogę się mylic, używam AEG. Tak na marginesie to przy kupnie niektórych replik osiągi to rola drugorzędna.
Delikatny offtop, ale patrząc na ACRa, zastanawiam się, jak to się stało, że chwyt pistoletowy tego karabinka nie ma pięćdziesięciu ;) wymiennych przodów i grzbietów, tak jak w przypadku chwytów Magpula do rodziny AR-10/15... ;)

Czyżby jednak nie było to aż takie potrzebne i wygodne ;) ?
koho 03.03.2011, h. 22:23 koho
Nabywca broni sam decyduje co jest mu potrzebne i dla niego wygodne.
Promant 03.03.2011, h. 22:28 Promant