Daj cynk
Reklama

Aktualności

Viva Arms MG34

Świat, 28.02.2011, h. 23:07, dodał: Promant
36

Ponownie pojawiły się zdjęcia i informacje dotyczące repliki ASG AEG MG34 firmy Viva.



O replice AEG MG34 firmy Viva Arms pisaliśmy już dawno. Mimo zaawansowanych prac producent napotkał trudności polegające na pękaniu korpusu, a także dość długo trwało rozwiązanie kwestii właściwego podawania kulek z repliki magazynka.

Obecnie istnieje szansa, że replika jednak pojawi się na rynku, i choć nie wiadomo kiedy to nastąpi, to jednak - jak potwierdził RedWolf Airsoft - "wróciła na linię produkcyjną".

Karabin maszynowy wykonano z "metalu", aluminium i drewna. Okładziny chwytu z tworzywa. Zastosowano gearbox V.6 systemu TM.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.vivaarms.com

Ocena wszystkich (5.25, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Moris 28.02.2011, h. 23:25 Moris
Uooooooooooooo!
Syriuszzabujca 28.02.2011, h. 23:26 Syriuszzabujca
Noo proszę proszę ; D
Ale osobiście wole MG 42 :)
Uada 28.02.2011, h. 23:36 Uada
Ha, to zależy w jakim stopniu odwozorwana miałaby być waga :)
Kaem piękny ;)
SHOGUN_YAMATO 28.02.2011, h. 23:41 SHOGUN_YAMATO
I kurde gra gitara :)
Argonath24 28.02.2011, h. 23:45 Argonath24
każdy by takiego chciał
Raczej wszyscy :D jest ultra słodki.
Marcinek83 01.03.2011, h. 09:18 Marcinek83
Ultrasłodki się razem pisze, ale i tak jest ultra słodki :D. Nieważne ... dawać ... byle dużo!!! Mam tylko nadzieję, że magazynka hajkapa do tego nie dadzą, a wkońcu może powstanie mag mid-cap na 300 kulek.
Pik 04.03.2011, h. 14:14 Pik
OniBaka 01.03.2011, h. 00:06 OniBaka
przepiękny!
hindus 01.03.2011, h. 08:37 hindus
Na czym polega "metal", że zasłużył sobie na cudzysłów?
Jakby to ujął mój ojciec, "szajsmetal" Chodzi chyba o stop, z którego produkuje się klamki do mebli i tanie repliki..


Ale GEWEHR super!
JuniorStress 01.03.2011, h. 09:33 JuniorStress
Normalne. Jak piszą metal to jest to zwykle ZnAL, który nie jest przecież konkretnym metalem lecz stopem. Do tego góenianej wytrzymałości, jak wiemy. Stąd cudzysłów.



Mogliby napisać potmetal czy coś w tym rodzaju, ale to takie marketingowe ulepszanie rzeczywistości.
Promant 01.03.2011, h. 10:18 Promant
No dlatego zdziwiłem się, że nie została użyta składnia 'wykonana z metalu  (prawdopodobnie ZnAlu) ' ;)
hindus 01.03.2011, h. 10:37 hindus
Tak, ale w sumie nie podają co to, więc nam nie wypada zgadywać. Wszyscy wiedzą o co chodzi, a jednak napisane jest inaczej.
Promant 01.03.2011, h. 11:05 Promant
I pewnie z powodu ZnAlu pękał korpus.. A żółte rączki się dziwiły.. Pewnie przez to dodali aluminium.
JuniorStress 01.03.2011, h. 11:29 JuniorStress
Zalmen 01.03.2011, h. 09:25 Zalmen
Bo ja chcę ciebie mieć i już! :D
gross 01.03.2011, h. 13:16 gross
ZŁOOOOOOO :D

Muszę go mieć i będę go miał :P
widmo 01.03.2011, h. 14:53 widmo
OH..... JA... GUT ..... :P
wiedzmin1994 01.03.2011, h. 15:20 wiedzmin1994
Wolę kupić droższe ( no chyba, że to jest jakieś mega drogie...) i porządniej wykonane MG 42. Na myśl o ZnALu w kaemie robi mi się tak dziwnie.... Najlepiej 100% stal :D  Ciekawi mnie natomiast cena tego "cuda".
EDYTA: na jakimś anglojęzycznym forum wyczytałem 780 ojro. This is a joke?
S.P.A.P. 01.03.2011, h. 16:48 S.P.A.P.
Łaaadnyy 8 )
Vault13 01.03.2011, h. 21:31 Vault13
Piękny! Martwi mnie tylko cena i dostępność części, bo jesli mam wydać np. 3000zł, pęknie mi ZnAl-owy korpus a nowego nie kupie to chyba się powiesze ;) A miałem już takie akcje, na szczęście z duuużo tańszymi replikami.



Choć jeśli mam zapłacić tyle (a napewno cena będzie wyższa niż w przypadku np. M249 SAW A&K) to miłoby było mieć wreszcie replikę wykonaną ze stali.
Bo łatwiej im zrobić formę i odlewać. Poza tym robią to tak, że jeśli Ci się zepsuje to kupujesz nowe, albo masz problem.
wiedzmin1994 01.03.2011, h. 21:46 wiedzmin1994
guzio29 02.03.2011, h. 00:08 guzio29
Poza tym (tak mi się przynajmniej wydaje) w pierwowzorze nie była używana stal giętej (w sensie masówki - to dopiero wprowadzono przy MG42 upraszczając produkcję i znacznie zmniejszając koszta produkcji). Co prowadzi do wniosku, że i w tym przypadku mieli by problem. Choćj uważam de facto, że to raczej było by wytłumaczenie dla "wyrobu metalowego".
 Żółte kurduple znają stal (przydkłąd chinoli jak CYMA). Tylko jak jużwyżej napisno, taniej mieć formę i tłuc tego ile fabryka dała. Wychodzi (teoretycznie) taniej. Choć przy takiej cenie, jeśli jest prawdziwa, to jakaśkpina jest. Tyle mamony wydać i mieć szitmatel w łapie.
Kwiaciu15 02.03.2011, h. 08:24 Kwiaciu15
jedno słowo :) Piękne ^^
hokager 02.03.2011, h. 15:58 hokager
Na pewno chińczycy zrobią kopie, wówczas replika będzie ze stali i będzie kosztować nawet 1/3 tego co teraz
Nanteris 03.03.2011, h. 18:49 Nanteris
A gdzie się podziała rączka przeładowania ?
nie ma rączki przeładowania, orginał przeładowujesz chwytem z zespołem spustowym.
BoBeuSz 05.03.2011, h. 18:35 BoBeuSz
Może się urywała jako wykonana ze znalu?
@Bobeusz - taki sposób przeładowania to miały czeskie rkm-y. MG miał "normalnie".
Soman 05.03.2011, h. 19:54 Soman
Może się urywała jako wykonana ze znalu?
@Bobeusz - taki sposób przeładowania to miały czeskie rkm-y. MG miał "normalnie".
Soman 05.03.2011, h. 19:54 Soman
Huta 04.03.2011, h. 08:54 Huta
Chyba zaczne sie modlić............... o deszcz pieniędzy.
Sepp 05.03.2011, h. 09:30 Sepp
Niech "to to" najpierw wyjdzie, ale obawiam się, że i tak będzie jeszcze przy nim dużo roboty, żeby wyglądał po ludzku(może nie tyle, co przy chińczykach).
lopez 05.03.2011, h. 09:48 lopez
Gusta i guściki, mi się nie widzi. A świadomość że pęka w nim korpus, i to jeszcze poprawiają, to jeszcze bardziej mnie odsuwa od tej firmy, no ale dla rekonstruktorów gratka.
dragoneu 07.03.2011, h. 11:34 dragoneu
:) przydało by się na Ardenach ;)
Ahmed 07.03.2011, h. 12:52 Ahmed
Zdjęcia jak i ten filmik - http://www.youtube.com/watch?v=6FwlYRlSYZQ mają już z dwa lata i tak prawdę powiedziawszy widać że mało co się rusza w owym temacie no może poza tym że ktoś odgrzał kotleta :)
Jump 12.03.2011, h. 20:21 Jump
Piękny, chociaż z pewnością cena o jedno zero za duża jak na moją kieszeń :-)
Gor 16.04.2015, h. 18:48 Gor
No, to mamy już kwiecień 2015, a o premierze tego cacka ani widu. Póki co ja zdążyłem już sprzedać swojego customa, ale na zamówienie mogę wykonać kolejny(e) za ok1500

Aha- jakby kto pytał: ze STALI (spawanej i giętej), więc chyba warto....

Pzdr
G.